Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#655053
cosneo έγραψε:Εικόνα


Είχα δει πριν κανένα μήνα ένα μαύρο, για πρώτη φορά από κοντά.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#655111 Μολονότι μπήκε Κηφισίας ομαλά γουργουριζε γλυκά και το χάρηκα, όχι δεν το προσπέρασα!!!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#655158
Giuseppe Busso έγραψε:
224v έγραψε:GT 3 γράφει!!!Εικόνα

< Note >



OMG

Πάρτε ιταλικά εσείς


Δεν υπάρχει αντίστοιχο ιταλικό σε αυτά τα λεφτά, Με τα διπλά λεφτά όμως πας μονοκούκι σε Ferrari, δεν στο συζητάμε καν.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#655187 Ρε Θ. μαγνητη εχεις και τις πετυχαινεις τις ντιβες; :lol:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#655195 Έχω γνωστούς και όταν πάω σπίτι τους τα βλέπω... Είναι όμορφα τέρατα ργμτ!!!!.
Με τον κορονοϊο πέρασε ένα ουρακαν, αλλά με τον ήχο του ξαφνιάστηκα, και φυσικά δεν έβγαλα φωτό γιατί χάθηκε!!!!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By italakias
#655204 Αμαξια που δεν προκειται να αποκτησουμε ποτε,τι νοημα εχει ;.
Ο Μπουσο βεβαια αγνοει οτι στην κατηγορια υπεραυτοκινητων παιζουν και αλλα ρολο,οχι μονο τα τεχνικα χαρακτηριστικα.
Αλλα αφου η ΣΕΑΤ δεν εχει τιποτα να πει,ας πουμε για την πορσε.
Ετσι παει. :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#655225 Να τα αποκτήσουμε σίγουρα όχι, τα θεωρώ και πολύπλοκα στη συντήρηση και γενικά πολυέξοδα. Φυσικά όποιος έχει τα γένια έχει και τα χτένια. Προσωπικά να το έχω για μια δυο μέρες θα μου άρεσε, ώστε να νοιώσω τη διαφορετικότητα σε τιμόνι κρατήματα περιβάλλον εσωτερικό.
Όπως πήγα βόλτα με το Μ4 και τα 440 άλογα. Όλα τέλεια, και πολύπλοκο εσωτερικό. Όμως όταν μπαίνω στο 2.24ν η μυρουδια του δέρματος 30 χρόνια τώρα δεν έχει φύγει. Στο Μ4 δε που είχε δέρματα επίσης δεν την καταλαβα. Ίσως η γενιά μας δένεται με πράγματα που τα χαρήκαμε νέοι, και μας εντυπωσίαζαν.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#655337 Ωραίος συνδιασμός χρωμάτων, τι λέει σαν επιλογή???Εικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By bill33
#655348 .Εικόνα

< Note 10 >
Άβαταρ μέλους
By edmond
#655356 Το άνωθεν ζμαρτάκι είναι ηλεκτρικό, φαίνεται και το ανάλογο λογότυπο-πρίζα στο πράσινο πλαίσιο.