Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By theo13
#654851 Προχθές χάσαμε ένα συνάδελφο μόλις 41 ετών. Αιτία; Βαρύ εγκεφαλικό. Έτσι ξαφνικά. Πατέρας 2 παιδιών 3,5 ετών και 1 έτους. Εργατικότατος, ικανότατος και αγχώδης. Τα λόγια του στο ασθενοφόρο πριν μας αφήσει θα τα θυμάμαι για όσο ζω. "Πως θα ζήσουν τα παιδιά μου;".Ανατριχιάζω γιατί ακόμα και όταν εσύ χανόσουν σκεφτόσουν την οικογένειά σου. Αυτό ήσουν όμως πάντα. Προσφορά και θυσία για όλους.
Θρηνώ για το χαμό σου.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#654878 Τραγικό, και όντως το πιο βαρύ χτύπημα θα το υποστούν τα παιδιά του. Το μικρούλι, ούτε που θα τον θυμάται, κρίμα τόσο νέος. :(
Άβαταρ μέλους
By gianik
#654890 Ελαφρύ το χώμα Θοδωρή, στηρίξτε όσο μπορείτε την σύζυγο κ τα μικρα...
Άβαταρ μέλους
By 224v
#654893 Είναι απίστευτα τραγικό τέτοιο συμβάν σε τέτοια ηλικία. Εύχομαι να υπάρχουν στην οικογένεια άτομα που θα την στηρίξουν. Έχω ακούσει τελευταία παρόμοια περιστατικά και δεν έχω τρόπο να τα αποδεχθώ.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#654908 κατι τετοια ακους, και στανιαρεις για τα καλα. :(
Άβαταρ μέλους
By theo13
#655106
gianik έγραψε:Ελαφρύ το χώμα Θοδωρή, στηρίξτε όσο μπορείτε την σύζυγο κ τα μικρα...


Ήδη δρομολογούνται κάποια πράγματα. Ελπίζω να βγει κάτι καλό μέσα σε όλη τη μαυρίλα.
Άβαταρ μέλους
By Obelix
#655433 Χτες πέθανε ένας φίλος, γνωστός κι εδώ από το παλιό φόρουμ, ο Εμμανουήλ απ' την Κρήτη από ανακοπή καρδιάς.
Ας είναι ελαφρύ το χώμα που τον σκέπαζει.

< Note 9 >
Άβαταρ μέλους
By drdino
#655434 Έλα ρε γμτ!!!! Τι λες τώρα. :(
Άβαταρ μέλους
By bill33
#655440 Όχι ρε φίλε.

< Note 10 >
Άβαταρ μέλους
By bill33
#655443 Αν είναι δυνατόν!!
Άβαταρ μέλους
By Hellenic tifosi
#655456 Αυτό μπηκα και εγώ να γράψω :( Από τα τοπικά μέσα το διάβασα και έπαθα σοκ....

Πολύ, πολύ κρίμα για το Μανώλη....