Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#654961 Το Mugello για MotoGP είναι θεϊκό, για F1 νομίζω θα είναι βαρετότατο. Πλην της ευθείας, δεν νομίζω να παίζει άλλο σημείο για προσπέρασμα. Δεν υπάρχει στροφή με δυνατά φρένα. Ακόμα και η 1η δεν είναι να πετάς τις άγκυρες.


< >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#655055
Τελευταία επεξεργασία από REALZEUS και 11 Ιούλ 2020, 18:01, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By TheBull
#655076 Ίσως κάνω λάθος, αλλά νομίζω την προηγούμενη δεκαετία (01-10...), το Hockenheim θεωρούνταν ότι δεν μπορεί να "δώσει" ενδιαφέροντες αγώνες. Τα τελευταία χρόνια όμως, μάλλον "έδωσε" από τους καλύτερους αγώνες που έχουν γίνει. Από την άλλη η Le Catellet έχει δώσει βαρετούς αγώνες.

Suzuka, Interlagos και Austin θα μου λείψουν.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#656549 Τρελή ειρωνεία το ότι για 1η φορά στην ιστορία θα γίνουν 3 αγώνες μέσα στην Ιταλία κι αυτό έτυχε σε μια από τις χειρότερες χρονιές ever της Ferrari. Οι Ιταλοί θα έχουν την "χαρά" να ξεφτιλιστούν 3 φορές μέσα στην έδρα τους... :vava: :vava: :vava:
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#656563 Η Ευρώπη από μόνη της βγάζει πρωτάθλημα 21 αγώνων χαλαρά! Και με πιστάρες μέσα


< >
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#656568 Το καλύτερο πρωτάθλημα!!!, χωρίς Ασίες, Μονακά και Μπαχρέινς :yahoo: :metalo:

Μόνο η Σουζούκα λείπει :sorry:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#656591