Forum για τη Formula 1

Ποιος θα είναι ο νικητής;

5
33%
1
7%
2
13%
3
20%
2
13%
0
N/A
1
7%
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
0
N/A
1
7%
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#654458 Εγω δε θα δινα ποινη. θα το θεωρουσα αγωνιστικο. Δεν εκανε τιμονια ο Χαμ. Δεν ειδα προθεση. Racing παιδες. Ολο ποινες ζητανε καποιοι.

Εδω πχ δε δωθηκε ποινη. Καλως νομιζω
https://www.youtube.com/watch?v=qDY8REdlvRU
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#654465 Υπάρχουν και τα πόδια Γκέο, δεν οδηγάνε μόνο με τα χέρια οι οδηγοί. Έλεος σε αυτοκινητιστικό φόρουμ είμαστε όχι στις μαμάδες του φέισμπουξ.

Τώρα αν βλέπεις ομοιότητα σε μία φάση που ο έχων την εσωτερική ήταν στο κερμπ με μία που είχε δύο πλάτη μονοθεσίου ως το κερμπ τι να πω;
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#654467
Geo f1 έγραψε:...Ο Μαξ μπορει να πηγαινε για νικη επειδη ειχαν τα θεματακια του (CRITICAL ON BOTH CARS)...


Να πω την αμαρτια μου εγω δεν το πιστεψα αυτο!

Πιο πολυ μου φανηκε σαν προστασια της ομαδας απο πιθανο τρακαρισμα αναμεσα τους...
Πιο πολυ μου φανηκε οτι θελανε να κρυψουν τον πραγματικο ρυθμο (που θα φαινοταν στο κυνηγητο τους)...

Παρα οτι υπηρχε τοσο σοβαρο προβλημα. Μακαρι να βγω ψευτης φυσικα και να εγκαταλειψουν και οι δυο στον επομενο αγωνα :s_devil :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#654483
Corto Maltese έγραψε:Υπάρχουν και τα πόδια Γκέο, δεν οδηγάνε μόνο με τα χέρια οι οδηγοί. Έλεος σε αυτοκινητιστικό φόρουμ είμαστε όχι στις μαμάδες του φέισμπουξ.

Τώρα αν βλέπεις ομοιότητα σε μία φάση που ο έχων την εσωτερική ήταν στο κερμπ με μία που είχε δύο πλάτη μονοθεσίου ως το κερμπ τι να πω;


Greo μου hold your horses...Οκ ειπαμε...Φ1 βλεπουμε..
Αν στην θεση του Λουη ηταν ο Λεκλερ και στην θεση του Αλμπον ο Μαξ μη σου πω τι μπορει να ελεγες η να μην ελεγες :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#654485 Αν και όταν και εφόσον θα δούμε. Προς το παρόν έχουμε συγκεκριμένη κατάσταση για την οποία οι κριτές όπως και εγώ θεώρησαν ότι ο Λιούις είχε χάσει την μάχη και έπρεπε να σηκώσει το πόδι του από το γκάζι για να μην τρακάρει.
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#654492 Εικόνα




Εικόνα


Είναι ήδη με full lock στο τιμόνι. Κοίτα πόσο χώρο έχει ο Albon αριστερά του να ανοίξει ελάχιστα την τροχιά του και να αποφύγει την επαφή. Το να πατήσει φρένο εκεί ο Ham αποκλείεται, αυτό που έχει κάνει προφανώς είναι να μετριάσει το γκάζι του. Αλλά να το αφήσει τελείως δεν παίζει, είπαμε racing είναι


< >
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#654493 Αφού είναι racing, φάε την ποινή και σκάσε.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#654494 Ειπαμε αν ηταν φερραρι εκει θα εφταιγε ο Αλμπον που τον στριμωξε. Που να πηγαινε ο Λεκλερ? Φουλ λοκ το τιμονι :lol: :lol:

Καμια ποινη για μενα δεν επρεπε να δωθει επαναλαμβανω. Στο τελος δεν θα προσπαθει να περασει κανεις ετσι οπως παει το πραγμα. Ευτυχως που εχουμε την ΟΑΣΗ τον ΜΑΞ.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#654495 Γκέο έχεις πάθει εγκεφαλική παράλυση; Από τη μία θες τέτοιες άμυνες και από την άλλη λες ότι κανείς δε θα πηγαίνει να προσπεράσει; Ο Άλμπον πήγαινε να περάσει ΧΕΛΟΟΥ
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#654496 Λεω οτι οταν με το παραμικρο δινονται ποινες στο τελος δε θα επιχειρει να περασει κανεις.

Εικόνα

Καλα αλμπον κοψε την κλαψα...μια χαρα ειχες χωρο αριστερα...Νομιζες πως ειχες περασει ενω ησουν 75% μπροστα...Εκτος αν περιμενε να αξαφανιστει ο Χαμ απο εκει.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#654498 Νεύρα; 2η είναι η Φεράρι και στις δύο βαθμολογίες. Άλλοι ζορίζονται βλέποντας την άλλη Red bull να τραβάει τα βλέμματα.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#654499
Corto Maltese έγραψε:Νεύρα; 2η είναι η Φεράρι και στις δύο βαθμολογίες. Άλλοι ζορίζονται βλέποντας την άλλη Red bull να τραβάει τα βλέμματα.


:lol: :lol:

Καλο.

Εγω ηθελα ο Αλμπον να βγει πχ 10ος μετα την στουκα, να επαιρνε εναν βαθμο και να ελεγες 1-0 στην βαθμολογια ο Αλμπον λιωνει τον Μαξ. Αλλα τον βαθμο τον τσιμπησε ο Φεττελ :(
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#654500
Geo f1 έγραψε:
Corto Maltese έγραψε:Νεύρα; 2η είναι η Φεράρι και στις δύο βαθμολογίες. Άλλοι ζορίζονται βλέποντας την άλλη Red bull να τραβάει τα βλέμματα.




Καλο.

Εγω ηθελα ο Αλμπον να βγει πχ 10ος μετα την στουκα, να επαιρνε εναν βαθμο και να ελεγες 1-0 στην βαθμολογια ο Αλμπον λιωνει τον Μαξ. Αλλα τον βαθμο τον τσιμπησε ο Φεττελ :(
Είδες;
Δυο Ferrari στην δεκαδα και οι Red Bull στο πουθενα.

Από το Redmi Note 8 Pro