Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#654405 Δεν είδαμε ούτε ένα πιτ στοπ. Ούτε ένα. Σε μια εποχή που το 90% των αγώνων γίνονται στα πιτ στοπ, εμείς τα χάσαμε όλα σήμερα.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#654406 Σκέψου να μή πληρώναμε κάθε μήνα μαζί με το ρεύμα. Ούτε κονσέρβα στιγμιότυπα θα έπαιζαν.
Άβαταρ μέλους
By fokion
#654581 Guys Help.

Επειδή την κυριακή ειχαμε ημερα υιοθεσίας για τα κουταβακια (δυστυχώς καμία υιοθεσία αντιθετα μια "επιστροφή" :( :( :( ) εχασα τον αγωνα απο το πρωτο safetycar και μετά

Μηπως εχετε καποιο συνδεσμο?
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#654591
fokion έγραψε:Guys Help.

Επειδή την κυριακή ειχαμε ημερα υιοθεσίας για τα κουταβακια (δυστυχώς καμία υιοθεσία αντιθετα μια "επιστροφή" :( :( :( ) εχασα τον αγωνα απο το πρωτο safetycar και μετά

Μηπως εχετε καποιο συνδεσμο?


Pm
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#654605

άλλη γλύκα το από μέσα :inlove:

έτσι όπως το είδα τώρα , στου Φέτελ την περίπτωση κι εγώ :shifty: θα χωνόμουνα , ο άλλος έκλεισε την πόρτα απότομα.
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#655146 Έχει κανείς άλλος θέματα login και στις 2 εφαρμογές; Είμαι 100% σίγουρος ότι βάζω τους κωδικούς σωστά και μου λέει ότι ο λογαριασμός δεν υπάρχει. Το δοκίμασα και από το σάιτ, μία από τα ίδια

2 λογαριασμοί, ίδιο πρόβλημα και οι 2


< >
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#655147 Με το login δεν ειχα θεμα. Βασικα με κρατησε μεσα απο την προηγουμενη φορα.

Αλλα πολλα σπασιματα ο ηχος και η εικονα. Στους υπολοιπους καλα παιζει?
Άβαταρ μέλους
By sparticle
#655161 Ξαναχάσαμε ένα κάρο πράγματα με τα διαφημιστικά διαλείμματα της ΕΡΤ με αποκορύφωμα το πώς έπιασε ο Bottas τον Verstappen και πώς επιτέθηκε για τη δεύτερη θέση.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#655244
sparticle έγραψε:Ξαναχάσαμε ένα κάρο πράγματα με τα διαφημιστικά διαλείμματα της ΕΡΤ με αποκορύφωμα το πώς έπιασε ο Bottas τον Verstappen και πώς επιτέθηκε για τη δεύτερη θέση.

Και δεν είχαμε και το αγαπημένο "Τα βίντεο γράφουν" του τρισμέγιστου (και έπαιζαν την ώρα που ο σκηνοθέτης έβαζε διπλά, τριπλά και καλύτερα ριπλέι :s_laughat