Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#652560 μερακλιδικο!
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#652577 Εικόνα

Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#652667

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#652668 Καταπληκτικά βιντεάκια. Το είδα χθες αυτό.
Στο προηγούμενο με τον Κομάντο, ανέφερε ότι αμάξι-βελτιώσεις-ζημιές = 92 χιλιάρικα. Ο κομάντο για το αμάξι του.
Του Κωνσταντίνου μπορεί να είναι 192 χιλιάρικα.

Ο τύπος ο Κωνσταντίνος, έχει μια καθηλωτική ευφράδεια. 50 λεπτά πχ έφυγαν νεράκι. Ούτε για netflix τέτοια αφοσίωση.

Btw ο Κομάντο είπε ότι κοτοπουλιάζει στις στροφές. Είναι αποκλειστικά ευθειάκιας και εκκινησάκιας.

Τώρα όσον αφορά τους άλλους Έλληνες youtubers, ξέρω έναν, τον best cars, ο οποίος είναι πιτσιρικάς.
Πολύ πιο πιτσιρικάς από τον car freak. Ο Κωνσταντίνος9 μου φαίνεται κωλοπετσομένος και αρκετά περπατημένος.
Άβαταρ μέλους
By IKE
#652670 Απαράδεκτη κινηση να αφήσει τόσους γνωστους έλληνες youtubers απ'έξω.
Edit [Admin]
Άβαταρ μέλους
By GTS
#652673
Giuseppe Busso έγραψε:Καταπληκτικά βιντεάκια. Το είδα χθες αυτό.
Στο προηγούμενο με τον Κομάντο, ανέφερε ότι αμάξι-βελτιώσεις-ζημιές = 92 χιλιάρικα. Ο κομάντο για το αμάξι του.
Του Κωνσταντίνου μπορεί να είναι 192 χιλιάρικα.

Ο τύπος ο Κωνσταντίνος, έχει μια καθηλωτική ευφράδεια. 50 λεπτά πχ έφυγαν νεράκι. Ούτε για netflix τέτοια αφοσίωση.

Btw ο Κομάντο είπε ότι κοτοπουλιάζει στις στροφές. Είναι αποκλειστικά ευθειάκιας και εκκινησάκιας.

Τώρα όσον αφορά τους άλλους Έλληνες youtubers, ξέρω έναν, τον best cars, ο οποίος είναι πιτσιρικάς.
Πολύ πιο πιτσιρικάς από τον car freak. Ο Κωνσταντίνος9 μου φαίνεται κωλοπετσομένος και αρκετά περπατημένος.


ο κομαντο ποιος ειναι?
τι εγινε τελικα με αυτον με το Εβο?
Άβαταρ μέλους
By GTS
#652674
panos2171 έγραψε:
Miatakias έγραψε:Rwb τελείως ακαταλαβίστικο τρεντ => χαζομάρες.
Οδηγήσιμα δεν είναι, αισθητικά δε θα σχολιάσω και προφανώς μελέτη καμιά δεν υπάρχει από το Νακάι Σαν το μάνκα....
Η αναμονή και η τιμή του κιτ δε (που περιλαμβάνει παρμπριζόκολλες, κοτετσόσυρμα και πριόνια) κάνει τη φάση ακόμα πιο ακαταλαβίστικη


Φαντάζομαι ότι είχε σαν σκέψη να τα κάνει unique ως άλλες singer. Εγώ ποτέ δεν κατάλαβα γιατί να καταστρέψει κάποιος εντελώς ένα από τα καλύτερα σχέδια των 90s.....

Εικόνα

Εικόνα


Εχει ενα στην Γλυφαδα, Καλο φαινεται απο κοντα, δεν νομιζω οτι το καταστρεψε, το κανει ποιο φρεσκο παρολα αυτα αμεσως καταλαβαινεις τι αμαξι ειναι.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#652680
Giuseppe Busso έγραψε:Τώρα όσον αφορά τους άλλους Έλληνες youtubers, ξέρω έναν, τον best cars, ο οποίος είναι πιτσιρικάς.


Ο οποίος κάνει πολύ ωραία δουλίτσα μιας και θυμίζει φάση petrolicious. Δηλαδή προβολή του αυτοκινήτου, μια μικρή περιγραφή από τον οδηγό και μερικά πατηματάκια για τον ήχο του, όλα αυτά σε λιγότερο από 10 λεπτά γιατί από κει και μετά βαριέσαι.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#652779 Στο κομμάτι προβολή αυτοκινήτου, παρουσίαση και διάρκεια βίντεο μόνο. Το περιεχόμενο βγαλτο απ'έξω.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#652785

Καγκουρίσιους μάλλον.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#654374
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#654403 Τον Akina τον ξέρω, έχει πολλές γνώσεις στον προγραμματισμό. Με είχε πάει και μια μικρή βόλτα με ΜΧ5 turbo 250ps περίπου που μόλις είχε περάσει το πρόγραμμα. Και από οδήγηση ξέρει απλά έχει μια μικρή άγνοια αίσθησης κινδύνου απ ότι κατάλαβα :lol:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#656049

Κουκλάκι