Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#635508 Εικόνα
λινκ στην εικόνα

AAAXXAXAXAXXAXAXAXXA
AAAXXAXAXAXXAXAXAXXA
AAAXXAXAXAXXAXAXAXXA
AAAXXAXAXAXXAXAXAXXA
AAAXXAXAXAXXAXAXAXXA
AAAXXAXAXAXXAXAXAXXA
AAAXXAXAXAXXAXAXAXXA
AAAXXAXAXAXXAXAXAXXA
AAAXXAXAXAXXAXAXAXXA

Θεούλης...
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#649691 Pulling apart a £339 anti-5G USB stick

Εικόνα

"provides protection for your home and family, thanks to the wearable holographic nano-layer catalyser, which can be worn or placed near to a smartphone or any other electrical, radiation or EMF [electromagnetic field] emitting device".

"Through a process of quantum oscillation, the 5GBioShield USB key balances and re-harmonises the disturbing frequencies arising from the electric fog induced by devices, such as laptops, cordless phones, wi-fi, tablets, et cetera,"


:s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#654478 Νιγηριανός πρίγκηπας, κρατούμενος στην Γερμανία σίγουρα. Η οικογένειά του το κανόνισε, θα τους δείξει αφού σου δώσει το 10% επειδή θα του ξεμπλοκάρεις με κάποια ευρώ τον λογαριασμό στην ελβετική τράπεζα.
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#839690 Σήμερα μπυ ανέφεραν για μια περίπτωση my world

Η όλη προσέγγιση κ λογική μου θυμίζει πυραμίδα κ περιπτώσεις τύπου lioness ή κάπως έτσι ….

Το γράφω απλά για να προστατέψουμε κάποιον σε περίπτωση που είναι απάτη .


Υποτίθεται ότι υπάρχει η myworld international κ όσοι πήραν μετοχές ανέβηκε η αξία της

Τώρα στήνεται η myworldasia κ θα πάρει οποίος συμμετέχει μετοχές σε τρία χρόνια , κ να βάλεις σήμερα χρήματα κ θα πάρεις πόντους κ μερίσματα κλ κλπ κλπ κ συμμετέχουν εταιρίες μεγάλες κ έχεις εκπτώσεις κ πολλά αλλά

Γνωρίζει κάποιος κάτι ;

Η όλη προσέγγιση κ λογική μου θυμίζει πυραμίδα κ περιπτώσεις τύπου lioness ή κάπως έτσι ….

Το γράφω απλά για να προστατέψουμε κάποιον σε περίπτωση που είναι απάτη .

Ήρθα σε δύσκολη θέση γιατί έχει τη λογική ότι στηρίζει ο ένας τον άλλο κ κερδίζουν όλοι κ ήταν από συνεργάτη μου ….
Δε θα συμμετέχω .
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#839691 Όχι απλώς θυμίζει Lyoness, EINAI η Lyoness με άλλο όνομα.
https://en.wikipedia.org/wiki/Lyoness
myWorld, formerly Lyoness,[2][3][4] is a multi-level marketing company[5][6][7][8][9] established in Austria in 2003. According to Lyoness, the company was active in more than 40 countries, spread over six continents, and their shopping community consisted of more than five million members as of 2016.[1] In several countries Lyoness is suspected as being, or ruled as being, a pyramid scheme.


H Lyoness είχε κάμποσες καταδίκες οπότε άλλαξε όνομα και ψάχνει για νέα κορ... πελάτες. :s_dance

Avoid.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#839697
Anonymous Founder έγραψε:Όχι απλώς θυμίζει Lyoness, EINAI η Lyoness με άλλο όνομα.
https://en.wikipedia.org/wiki/Lyoness
myWorld, formerly Lyoness,[2][3][4] is a multi-level marketing company[5][6][7][8][9] established in Austria in 2003. According to Lyoness, the company was active in more than 40 countries, spread over six continents, and their shopping community consisted of more than five million members as of 2016.[1] In several countries Lyoness is suspected as being, or ruled as being, a pyramid scheme.


H Lyoness είχε κάμποσες καταδίκες οπότε άλλαξε όνομα και ψάχνει για νέα κορ... πελάτες. :s_dance

Avoid.

Απο και κλείεται!!!!
Αυτή η άγια εταιρία;Το απαύγασμα των κερδών και της νομιμότητας;
Κατακαημένοι peasants που δεν καταλαβαίνετε το μέγεθος της πολυπλοκότητας του αλγόριθμου.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#839699
vagmag έγραψε:Σήμερα μπυ ανέφεραν για μια περίπτωση my world

Η όλη προσέγγιση κ λογική μου θυμίζει πυραμίδα κ περιπτώσεις τύπου lioness ή κάπως έτσι ….

Το γράφω απλά για να προστατέψουμε κάποιον σε περίπτωση που είναι απάτη .


Υποτίθεται ότι υπάρχει η myworld international κ όσοι πήραν μετοχές ανέβηκε η αξία της

Τώρα στήνεται η myworldasia κ θα πάρει οποίος συμμετέχει μετοχές σε τρία χρόνια , κ να βάλεις σήμερα χρήματα κ θα πάρεις πόντους κ μερίσματα κλ κλπ κλπ κ συμμετέχουν εταιρίες μεγάλες κ έχεις εκπτώσεις κ πολλά αλλά

Γνωρίζει κάποιος κάτι ;

Η όλη προσέγγιση κ λογική μου θυμίζει πυραμίδα κ περιπτώσεις τύπου lioness ή κάπως έτσι ….

Το γράφω απλά για να προστατέψουμε κάποιον σε περίπτωση που είναι απάτη .

Ήρθα σε δύσκολη θέση γιατί έχει τη λογική ότι στηρίζει ο ένας τον άλλο κ κερδίζουν όλοι κ ήταν από συνεργάτη μου ….
Δε θα συμμετέχω .


Γιατι δε τον ρωτησες τι πουλαει η μπιζνα να δουμε τι θα πει? Γενικα προσοχη στη Θεσσαλονικη, ειναι γεματη φαραω...