Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#653939 Αυτές τις μέρες η Θεσσαλονίκη και η Χαλκιδική θα έχει κινησουλα. Γνωστό club στο μικρό χωριό μας!
Η Alpina Xκατι φοβερό θόρυβο
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#653953 Μήπως ο ήχος ήταν από τα πολύ πιο σοβαρά εργαλεία που είναι πιο μπροστά; :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#654010 Το κονβόι μπροστά από την Alpina αποτελούνταν από ένα ασπρόμαυρο R8, και πολύ μαυρίλα με δύο 911 και δύο Ferrari.
Τους θορύβους των κινητήρων τους πάνω κάτω τους ξεχωρίζω. Ο πολύ μπάσος θόρυβος της BMW δεν θα μπορούσε να είναι ιταλικός... ούτε με υποκείμενο νόσημα!
Τα Ferrari και το R8 χάρισαν και κάποιες ξερογκαζιες για χάρη του κόσμου εκεί γύρω που τα χάζευε.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#654308 Μ4 biturbo 450 άλογα. Λάστιχα conti. Απίστευτη επιτάχυνση, έπιασε 190 σε χρόνο dt. Το σαλόνι όπως βλέπετε άσπρο μαύρο. Ευαίσθητο σαν χρώμα θα έλεγα. Ανεβοκατεβηκαμε μέχρι το δαχτυλίδι ΟΤΕ
Με τις ταχύτητες που μπορεί να πάει καλό είναι να μην βλέπεις τα όργανα .ΕικόναΕικόναΕικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#654309 Και ένα κλασσικό απίστευτης κατάστασηςΕικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#654310 πίσω ακριβώς είναι το δικό μου
Άβαταρ μέλους
By 224v
#654311 Το δικό μου δεν φαίνεται!??

< Note >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#654313 Ναι αυτό ήταν το νούμερο, Κυριακή βλέπεις και τα βγάζουν βόλτα που επιτρέπεται.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#654584 Σήμερα το βράδυ είδα μια BMW 850i M με αγγλικά νούμερα, πέρασε πλάι μου αλλά όσο ήταν πίσω μου με εντυπωσίασε το πλάτος της!!! Μου θύμησες maserati quatroporte mk1 του 75 ήταν και κάμπριο...

< Note >
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#654792 Κινεζιά και Dacia ο φετινός τουρισμός μας... Εικόνα

Δεν ήξερα την ύπαρξη του, 7θεσιο το Logan SW και ελαφρώς υπερυψωμένο τύπου Scout.

Εικόνα