Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By MEGAS
#653967 εχουν ηδη 8 αγωνες ...λειπουν αλλοι 10 δλδ...θα βρουν τοσους..???ειδωμεν.

αυτό που μου την σπαει είναι ότι εχουν χρησει το μαλακοmax πρωταθλητη ηδη.
τετοιο promotion δλδ ...ελεος.
θα μαμησει...είναι fit...είναι trained...είναι stonger...είναι ετσι είναι γιουβετσι.
α στα διαλα
Άβαταρ μέλους
By A-Viper7
#653970
MEGAS έγραψε:εχουν ηδη 8 αγωνες ...λειπουν αλλοι 10 δλδ...θα βρουν τοσους..???ειδωμεν.

αυτό που μου την σπαει είναι ότι εχουν χρησει το μαλακοmax πρωταθλητη ηδη.
τετοιο promotion δλδ ...ελεος.
θα μαμησει...είναι fit...είναι trained...είναι stonger...είναι ετσι είναι γιουβετσι.
α στα διαλα


Δεν θα εκπλαγώ αν το σηκώσει ο Max φέτος, ή αν έστω ζορίσει τον Λιουις.
Άβαταρ μέλους
By MEGAS
#653974 oi xαρακτηρισμοι μου είναι στο πλαισιο του ποιον παω η όχι...δεν κρυβομαι ότι τον μαξ δεν τον παω και κατά την αποψη μου του εχουν φουσκωσει τα μυαλα (πρωτα ο μπαμπας του) ότι είναι ο καλυτερος,ο πιο γρηγορος κλπ..
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#653975 Ναι αλλα δεν ειναι ωραιο.

Δλδ να γραφω και γω παρτα πουστοφεττελ που εφαγες σουτ απο την φερραρι? Ακουγεται ωραιο?
Να εχουμε ενα α επιπεδο.
Άβαταρ μέλους
By TheBull
#653990 Το 18 δεν νομίζω ότι είναι τόσο σημαντικό. Το σημαντικό είναι οι ομάδες να γνωρίζουν από την αρχή πόσα GP (και ποια) θα είναι στο πρόγραμμα, ενώ θα προσπαθούν να κατανείμουν μέρη της κινητήριας μονάδας και ούτω καθεξής.

Έχουμε τόσα χρόνια τον Lewis ο οποίος μας τσαμπουνάει (εκτός των άλλων...) κάτι 'positivity', 'throw away the negativity', 'fans' positive energy', και από πέρισυ για το πόσο καλύτερα νιώθει με το σώμα του και ότι είναι 'fittest than ever before'. Φέτος τον χειμώνα ο Hamilton δεν ήταν εκείνος που έλεγε ότι φέτος θα είναι καλύτερος από ποτέ με στυλ 'you better lock up your daughters';
Κακά τα ψέματα, η Mercedes τον χειμώνα έδειχνε πολύ δυνατή. Αν όμως η RB16 είναι κοντά, πιστεύω ότι ο Max τον έχει.
Μερικές σκέψεις γιατί αυτή μπορεί να μην είναι η χρονιά του Lewis:
Ο Hamilton είναι slow-starter (not seasonally adjusted)
Τα μυαλά του φέτος μπορεί να είναι αλλού
2 GP στην Αυστρία που τελευταία η Merc είχε προβλήματα και είναι μια πίστα που δεν ταιριάζει τόσο στον Hamilton
Άβαταρ μέλους
By MEGAS
#653994 QUOTE
Ο Hamilton είναι slow-starter (not seasonally adjusted)
Τα μυαλά του φέτος μπορεί να είναι αλλού
2 GP στην Αυστρία που τελευταία η Merc είχε προβλήματα και είναι μια πίστα που δεν ταιριάζει τόσο στον Hamilton
UNQUOTE
Με εξαιρεση το 2018 ,το 2017 ηταν 2ος-1ος-2ος στους 3 πρωτους αγωνες και το 2019 2ος-1ος-1ος,οποτε δεν τον λες και slow starter.

...όπως μπορει και το μυαλο καποιου αντιπαλου να είναι αλλου...τελικα.

στο 3ο...συμφωνω
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#654335 Είναι ηλίθιοι. Δεν περίμεναν να δούνε αν έχουμε πιτ στοπ;
Άβαταρ μέλους
By sparticle
#654390 Τεράστια διαφημιστικά διαλείμματα στην ΕΡΤ στις πιο λάθος στιγμές, χάσαμε ένα κάρο σημαντικά πράγματα κι όταν γυρνούσαμε δεν εξηγούσαν πώς έγιναν κάποια πράγματα, πχ ποτέ δεν κατάλαβα πώς βρέθηκε την πρώτη φορά ο Perez μπροστά από τον Norris.