Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By elteo
#653636
Chris έγραψε:Και πρεπει να ειναι κι πρωτη ποιοτητα, σε κανα μηνα πανδημια τετανου στην αθηνα

Για να μην πουμε για καμμενους κωλους, πιασμενες πλατες και φυσικα τον καθαρο αερα απο τις εξατμισεις 2 μετρα διπλα


< >


Αυτό. :slap:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#653683 Έχω γεννηθεί το 1978, η σκούφια μου κρατάει από τη Βελωτά Ευρυτανίας, έχω τέσσερα παιδιά, είμαι ερωτευμένος με την τοπική αυτοδιοίκηση, δεν ξέρω μπάλα :s_cool

ντίμι, ελπίζω να δάγκωσες τπτ με τα χρώματα :adminpower: :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#653695
rx8_drifter έγραψε:Έχω γεννηθεί το 1978, η σκούφια μου κρατάει από τη Βελωτά Ευρυτανίας, έχω τέσσερα παιδιά, είμαι ερωτευμένος με την τοπική αυτοδιοίκηση, δεν ξέρω μπάλα :s_cool

ντίμι, ελπίζω να δάγκωσες τπτ με τα χρώματα :adminpower: :adminpower:


δεν πεφτει ψιχουλο κατω .
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#653703 Τα χρώματα; Αυτά πήγαν αλλού, λυπάμαι:
https://www.libre.gr/o-megalos-peripato ... thesi-chr/
Η αία* relate ανέλαβε τον σχεδιασμό και την υλοποίηση ολοκληρωμένου προγράμματος Δημοσίων Σχέσεων και Επικοινωνίας για την Kraft Paints, εταιρεία με ηγετική θέση στην αγορά οικοδομικών και αρχιτεκτονικών χρωμάτων. Η συνεργασία περιλαμβάνει την παροχή ολοκληρωμένων υπηρεσιών συμβουλευτικής επικοινωνίας, γραφείου Τύπου, media relations, concept και διοργάνωσης προωθητικών ενεργειών σε σημεία πώλησης, καθώς και άλλων εκδηλώσεων.

(...)

Αναζητώντας τους teamsters της εταιρείας διακρίνει κανείς τα εξής ονόματα με τα συνοδευτικά “ρητά” που έχουν επιλέξει:

ΑΛΕΞΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
Do or do not. There is no try.

ΝΑΝΣΗ ΣΟΥΡΜΠΑΤΗ
Criticism is the only reliable form of autobiography.

ΠΑΝΟΣ ΡΗΓΑΣ
Errare humanum est.

ΘΑΝΟΣ ΜΑΛΤΕΖΑΚΗΣ
Circumago, non flektro.

ΜΥΡΤΩ ΓΚΟΝΟΥ
If it was easy, everyone would do it.

ΑΚΗΣ ΚΕΛΕΣΗΣ
It always seems impossible until it’s done.

ΖΩΗ ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑ
If there is no solution, just create one!

ΕΛΕΝΑ ΧΟΥΛΙΑΡΑ
Perception is Reality.


Εικόνα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: Η εταιρεία χρωμάτων Kraft Paints ανέλαβε -οπως έχει γραφτεί και μέχρις ώρα δεν έχει διαψευσθεί- τον χρωματισμό τμημάτων του Μεγάλου Περιπάτου (παγκάκια, όπως διευκρινίζεται)
Η εταιρεία έχει αναθέσει την επικοινωνία και τις δημόσιες σχέσεις της στην αια relate.
Η εταιρεία αια relate εμφανίζει στο σάϊτ της ως πρώτο όνομα της ομάδας της (άγνωστο εάν της ανήκει) την Αλεξία Μπακογιάννη.
Η Αλεξία Μπακογιάννη είναι αδελφή του δημάρχου Αθηναίων

:s_shout

Καταλάβατε τώρα; :s_crazy

Έτσι γίνονται οι ωραίες δουλειές. Και δεν τρέχει κάστανο. :s_wacko :s_dance
Άβαταρ μέλους
By 224v
#653704 Το πρώτο θέμα έβαλε τη μελέτη του Γιαννή, για τον περίπατο. Δεν ξέρω πως να το βάλω εδώ. Εάν γίνεται ας το βάλει κάποιος είναι για γέλια πάντως!!! Τα στοιχεία που στηρίζεται είναι με πάτημα της κοιλιάς!!!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#653706
dimviii έγραψε:
rx8_drifter έγραψε:ντίμι, ελπίζω να δάγκωσες τπτ με τα χρώματα :adminpower: :adminpower:


δεν πεφτει ψιχουλο κατω .

Απόδοση και αποτελεσματικότητα. :rtfm:

Δεν είναι απλώς χαραμοφάηδες, είναι επιπλέον απίστευτοι μοναχοφάηδες και δεν αφήνουν ευκαιρία χαμένη για revenue streams στην ευρύτερη οικογένεια. Πουχού:

Στην αία* relate ανέθεσε η Kraft Paints

Εικόνα

Ποιοι είναι η Άεισιχτίρ ριλέητ;

Εικόνα
ΑΛΕΞΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
Do or do not. There is no try.


https://opencorporates.com/companies/gr/006818801000
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΙ ΠΑΥ, Πρόεδρος, 1 Dec 2016- 1 Dec 2021
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΙ ΠΑΥ, Διευθ. Σύμβουλ, 1 Dec 2016- 1 Dec 2021


Η αδερφή εταιρία (συστεγαζόμενη, με το ίδιο ΔΣ) YELLOW TOOLBOX καβάτζωσε προσφάτως από τη Περιφέρεια Στερεάς την καμπάνια για το Covid19 :iconcool:

Η επιλογή των χρωμάτων δεν είναι τυχαία:
Εικόνα



και στο τέλος του yellow brick road δεν θα βρούμε τον Μάγο του Όζ, αλλά το μαγικό λεφτόδεντρο. Ουασιγκτόνια multi-trunk (Washingtonia robusta), €3200 το τεμάχιο + €5000 για τη ζαρτινιέρα από λαμαρίνα τενεκέ φέτας.

:inlove:


edit: με πρόλαβε άλλος. :thumbsdown:
Τελευταία επεξεργασία από Zorz και 30 Ιουν 2020, 15:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#653709
Anonymous Founder έγραψε:Θα λένε πως ήμασταν συνεννοημένοι! :lol:


Μου πήρε παραπάνω ώρα γιατί ερεύνησα τις primary πηγές. :rtfm: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#653711
224v έγραψε:Το πρώτο θέμα έβαλε τη μελέτη του Γιαννή, για τον περίπατο. Δεν ξέρω πως να το βάλω εδώ. Εάν γίνεται ας το βάλει κάποιος είναι για γέλια πάντως!!! Τα στοιχεία που στηρίζεται είναι με πάτημα της κοιλιάς!!!

Δεν είναι από το Πρώτο Θέμα, ελπίζω να είναι ΟΚ.
https://ecopress.gr/ta-epomena-vimata-g ... alo-perip/
:s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By dimik
#653713 Η δωρεά 150 κιλών κυπαρίσσι μπογιάς είναι το πρόβλημα; ή πήρε καμία επ αμοιβη δουλειά ή Kraft από τον Δήμο; ΕικόναΕικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#653715 Κρίμα ρε παιδί μου όμως, μόνον η μπογιά ήταν δωρεάν, το παγκάκι (και τα υπόλοιπα) τα πληρώνουμε... Ω, δεν βαριέσαι, μαζί μας θα τα πάρουμε; Να ξοδευτούν λεφτά, να κινηθεί η οικονομία...
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#653716 Πίσω απ' το Δήμο κάνω business
Μέσα στην Αθήνα κάνω business
Όλοι μας δουλεύουμε τις νύχτες
Τρώω τα λεφτά μου στις πουτάνες και τα Sneakers
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#653717 Εικόνα


ακου τωρα τα γαλλακια με τι ασχολουνται.

ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΕΛΑΤΕ ΕΔΩ ΣΤΟ ΕΛΑΝΤΑ ΝΑ ΣΑΣ ΜΑΘΟΥΜΕ ΜΠΑΛΙΤΣΑ

ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ειναι πλεον πρωταθλητες του ειδους.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#653720
Anonymous Founder έγραψε:Κρίμα ρε παιδί μου όμως, μόνον η μπογιά ήταν δωρεάν, το παγκάκι (και τα υπόλοιπα) τα πληρώνουμε... Ω, δεν βαριέσαι, μαζί μας θα τα πάρουμε; Να ξοδευτούν λεφτά, να κινηθεί η οικονομία...


Δεν ξέρω τι πληρωσατε, αυτό που βλέπω είναι ότι έκανε δωρεά μια εταιρεία στην οποία το PR έχει αναλάβει εταιρεία της αδερφής του δημάρχου.
Εξαιρετικό CSR από την εταιρεία και gg από τον δήμαρχο για τα λεφτά που γλίτωσε.



< >