Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By edmond
#653623
dimviii έγραψε:
DAP έγραψε:Μα υπαρχουν αναπηρικες πινακιδες; Απο οτι θυμαμαι καποτε υπηρχαν οι "ΑΝΑΠ.ΠΟΛΕΜΟΥ" αλλα νομιζω οτι οι εν λογω εκλεισαν πια το βιολογικο τους και εκλειψαν και οι πινακιδες...
Η κανω λαθος; :hmmm:


δεν το γνωριζω εαν εξακολουθουν να βγαινουν,αλλα σαν να θυμαμαι και σχετικα νεα αυτοκινητα με αναπηρικες.Χωρις να ειμαι σιγουρος βεβαια.

Ο βιολογικός κύκλος δεν έχει κλείσει.
Κύπρος, Αττίλας...
Κυκλοφορεί στο Περιστέρι μια Corvette(!!!) με αναπηρικές. Τον είχα ρωτήσει τον τύπο, μου είχε πεί για την άνωθι...εμπλοκή.
Άβαταρ μέλους
By nomarxis
#653654 TO SW.-

Εικόνα

Στη τάση της εποχής, ξεκίνησε με μπαταρία και όταν έστριψε είδα πράσινες δαγκάνες.
Αχ...………... :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#653655 Είχα ξεχάσει να ανεβάσω κάποιες φώτο που μου έστειλε ο πατέρας ενός πολύ φίλου μου, που δουλεύει σημειωτής στο λιμάνι.

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#653668
Giuseppe Busso έγραψε:Είχα ξεχάσει να ανεβάσω κάποιες φώτο που μου έστειλε ο πατέρας ενός πολύ φίλου μου, που δουλεύει σημειωτής στο λιμάνι.

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Επιτελους έφτασε η παραγγελία μου!!!


< >
Άβαταρ μέλους
By Govus
#653688 Χθες στην έξοδο από Πειραιά (Σκυλίτση) πέτυχα μια Μ8 με ελληνικότατες πινακίδες :inlove: .
Μπήκα να δω και τιμή και ομολογώ ότι ψιλοδάκρυσα :lipsealed: ...
Άβαταρ μέλους
By Tsardas
#653712 Αυτο μπηκε;; Πολυ τουμπανο παντως. Κανει το i8 να φαινεται συντηρητικό.Εικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#653721 Εξακολουθεί να μου φαίνεται πιο εντυπωσιακό το πίσω μέρος ενός i8.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#653728 Όλο γιρλάντες και αεροδυναμικά βοηθηματάκια απο δώ και άλλα τόσα απο κει η i8, μου κάνει πολύ κραυγαλέο σε αντίθεση με το αποπάνω.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#653733
axel12p έγραψε:Εξακολουθεί να μου φαίνεται πιο εντυπωσιακό το πίσω μέρος ενός i8.

+1
και οχι μονο το πισω.
Άβαταρ μέλους
By italakias
#653740
Giuseppe Busso έγραψε:Είχα ξεχάσει να ανεβάσω κάποιες φώτο που μου έστειλε ο πατέρας ενός πολύ φίλου μου, που δουλεύει σημειωτής στο λιμάνι.

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Δεν με ενδιαφερει η μαρκα,οπως το βλεπω ειναι κακασχημο.
Άβαταρ μέλους
By elvet
#653749
Tsardas έγραψε:Αυτο μπηκε;; Πολυ τουμπανο παντως. Κανει το i8 να φαινεται συντηρητικό.Εικόνα

< Note >

Τώρα πρέπει να μας πεις και τι χρώμα είναι αυτό :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By markvag
#653778
elvet έγραψε:
Tsardas έγραψε:Αυτο μπηκε;; Πολυ τουμπανο παντως. Κανει το i8 να φαινεται συντηρητικό.Εικόνα

< Note >

Τώρα πρέπει να μας πεις και τι χρώμα είναι αυτό :s_biggrin


Σκατομωβοκοκκινοκαφέ. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#653784 Καφέ είναι. Το πέτυχα πριν μέρες σε συνεργείο στην Βέροια.
Επίσης πριν μέρες ένα ίδιο σε γκρί σκούρο προς το δεύτερο πόδι της Χαλκιδικής.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#653937 Εικόνα

Αν και πολύ επιβλητικό δε μπορώ να πω ότι μου αρέσει.

< Note >