Αγγελίες για όλα τα κατασκευάσματα του πυριτίου και των ολοκληρωμένων
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#651331 Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα





Παίδες ό,τι λέει ο τίτλος.

Τα χαρακτηριστικά του laptop είναι αυτά:
https://www.sony.gr/electronics/support ... ifications

Είναι αγορασμένο από τα πάλαι ποτέ Saturn και νυν Media Markt αλλά δεν θυμάμαι ημερομηνία.

Το χρώμα του είναι το καφέ μεταλλικό.

Η κατάστασή του είναι άθικτη.

Το άνοιξα χθες για να του κάνω το update 2004 των Win10.

Λειτουργεί άψογα χωρίς κανένα πρόβλημα. Δεν έχει φθορές σε σασί, οθόνη, πληκτρολόγιο φορτιστή.

Μπορεί κάποιος να το πάρει και να του προσθέσει RAM και έναν SSD και να φυσάει.

Τιμή 170€
Άβαταρ μέλους
By jaxws
#651415 Επειδη δεν εχω ιδεα για τις δυνατοτητες του μπορει να υποστηριξει τις αναγκες ενος παιδιου β λυκειου; Εννοω παρακολουθηση μεσω οθονης και καποιες βασικές εργασίες sto office;Επισης εχει καμερα και μπορει να συνδεθει με wi fi ; ευχαριστω.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#651421
jaxws έγραψε:Επειδη δεν εχω ιδεα για τις δυνατοτητες του μπορει να υποστηριξει τις αναγκες ενος παιδιου β λυκειου; Εννοω παρακολουθηση μεσω οθονης και καποιες βασικές εργασίες sto office;Επισης εχει καμερα και μπορει να συνδεθει με wi fi ; ευχαριστω.



Υποθέτω πως ναι. Και κάμερα έχει.
Δεν έχω χρησιμοποιήσει τίποτα από τα 2.
Ούτε Office, ούτε την κάμερα γιατί το laptop το είχα πάρει για τη μητέρα μου για χρήση browsing στην αξία των 729€.
Το άνοιγε που και που, έμπαινε στον Chrome, έψαχνε το Pinterest και τα τοιαύτα και αυτή ήταν η χρήση του.

Το οποιοδήποτε laptop που έχει κλασσικό σκληρό δίσκο, δίνεις μερικά ευρώ και του βάζεις έναν SSD και γίνεται άλλο μηχάνημα.