Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#649966
mirage έγραψε:Αυτά λέγονται από τους δικούς μας.
https://www.thelocal.ch/20200529/explai ... witzerland

εσείς δεν έχετε Τουρκία δίπλα. Αυτοί είναι ικανοί αν ανοίξουν τα σύνορα να στέλνουν άρρωστους μέσα για σαμποτάζ.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#649969 Και ψυχραιμία.

< >
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#649972
JBT έγραψε:Το καλύτερο είναι όταν γίνονται ειδήμονες ο κάθε μαλακοπιτουρας όπως πριν από λίγο που ήθελα να τον πολτοποίησω γιατί είχε το ακράδαντο επιχείρημα "γνωρίζω ένα εκατομμύριο κόσμο εγώ ΕΓΏ" τα υπόλοιπα τα αφήνω να τα φανταστεί ο κάθε χόμο σάπιενς


quotάρεις το εαυτό σου??? :hmmm: :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By JBT
#649976 Μάθε λίγα χελενικοσ κι έλα ξανά με την όπισθεν

Άσε που έγραψα χόμο σάπιενς κι όχι αμοιβάδα
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#649978 τι έχουν τα ελληνικά μου!?

τελευταία πάντως εσύ δε μπορούσες να διαβάσεις ολοκληρωμένο άρθρο στα αγγλικά και εσύ ήσουν αυτός που έγραφε "ΕΓΩ έχω πληροφορίες στη 1η γραμμή"...

επίσης δε σε χαρακτήρισα!
τα κουβαδάκια σου και σ' άλλη παραλία, ναι?
Άβαταρ μέλους
By JBT
#649981 Ταυτίζεσαι βλέπω :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By Hellenic tifosi
#649995
gianik έγραψε:Προφανώς, ελπίζω κ λέω εγώ τώρα, οι του ΕΟΔΥ έχουν υπολογίσει ότι θα γινόταν όλο αυτό που γίνεται τώρα στα μαγαζιά...


Φαντάζομαι σε ολα τα μοντέλα τους θα πρέπει να προβλέπουν ένα συντελεστή ασφαλείας.

Μέχρι τώρα πάντως φαίνεται ότι οι υπολογισμοί τους ήταν στην πλευρά της ασφάλειας, γι αυτό και αντί να επιβραδύνουν επιμέρους μερη του ξεκλειδωματος τα έχουν φέρει μπροστά. Πχ ξενοδοχεία, εστίαση, κλπ.
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#650105 Η κουλτουρα θα μας σωσει

«Δεν είμαι ειδικός και δεν μπορώ να απαντήσω, αλλά εικάζω, σε πολύ μεγάλο βαθμό, ότι όλο αυτό με την πανδημία είναι εργαστηριακό κόλπο. Μιλάμε για μία διαστροφή της παγκόσμιας διακυβέρνησης, που παράγει ό,τι παράγει για να μπορέσει να επιβάλει έναν έλεγχο όχι προς όφελος της ανθρωπότητας, αλλά για να εξυπηρετήσει τον εαυτό της και τα δικά της συμφέροντα», είπε χαρακτηριστικά.


:dizzy:
Και παρακατω γραφει οτι ανησυχει.
Αφου ειναι κολπο ρε αδερφε και το εχεις μυριστει, μην ανησυχεις. :rtfm:




https://www.protothema.gr/life-style/ar ... ako-kolpo/
Άβαταρ μέλους
By Chris
#650110 ^ μου αρεσουν αυτα τα ποστ. Το ταπατακ δεν εμφανιζει ολο το λινκ, και προσπαθω απο το κουοτ να μαντεψω ποιος ειναι. Γονιδης σκεφτηκα, τουλαχιστον επεσα μεσα στο επαγγελμα. Που τον ξεθαψαν αυτον;


< >
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#650112
Chris έγραψε:^ μου αρεσουν αυτα τα ποστ. Το ταπατακ δεν εμφανιζει ολο το λινκ, και προσπαθω απο το κουοτ να μαντεψω ποιος ειναι. Γονιδης σκεφτηκα, τουλαχιστον επεσα μεσα στο επαγγελμα. Που τον ξεθαψαν αυτον;


< >


Αμα ειναι να σου αρεσουν τα κουιζ να το κανω συχνοτερα. :lol:

Τιποτα, βγαινει ο καθε καημενος και λεει τον πονο του. Κραουνακης και σια.
Σχολιο απο κανα Θηβαιο δεν εχω δει ακομα (εκτος αν εγινε και το εχασα) ή απο αλλους τυπους που τους ξεχωριζεις απο τον τροπο που φορανε το κασκολ :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By bill33
#650114
trident1971 έγραψε:
Chris έγραψε:^ μου αρεσουν αυτα τα ποστ. Το ταπατακ δεν εμφανιζει ολο το λινκ, και προσπαθω απο το κουοτ να μαντεψω ποιος ειναι. Γονιδης σκεφτηκα, τουλαχιστον επεσα μεσα στο επαγγελμα. Που τον ξεθαψαν αυτον;


< >


Αμα ειναι να σου αρεσουν τα κουιζ να το κανω συχνοτερα. :lol:

Τιποτα, βγαινει ο καθε καημενος και λεει τον πονο του. Κραουνακης και σια.
Σχολιο απο κανα Θηβαιο δεν εχω δει ακομα (εκτος αν εγινε και το εχασα) ή απο αλλους τυπους που τους ξεχωριζεις απο τον τροπο που φορανε το κασκολ :iconcool:

Αν δεν τοποθετηθεί ο Notis ................
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#650130
bill33 έγραψε:
trident1971 έγραψε:
Chris έγραψε:^ μου αρεσουν αυτα τα ποστ. Το ταπατακ δεν εμφανιζει ολο το λινκ, και προσπαθω απο το κουοτ να μαντεψω ποιος ειναι. Γονιδης σκεφτηκα, τουλαχιστον επεσα μεσα στο επαγγελμα. Που τον ξεθαψαν αυτον;


< >


Αμα ειναι να σου αρεσουν τα κουιζ να το κανω συχνοτερα. :lol:

Τιποτα, βγαινει ο καθε καημενος και λεει τον πονο του. Κραουνακης και σια.
Σχολιο απο κανα Θηβαιο δεν εχω δει ακομα (εκτος αν εγινε και το εχασα) ή απο αλλους τυπους που τους ξεχωριζεις απο τον τροπο που φορανε το κασκολ :iconcool:

Αν δεν τοποθετηθεί ο Notis ................

Ιδιου επιπεδου μαλακιες θα πει, μπορει με αλλα λογια.