Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By markvag
#649944
Tetix έγραψε:μετέπειτα πληροφορήθηκε ο πατέρας μου πως η παρτίδα όλη είχε θέματα,τωρα αλήθεια ή ψέματα κάνεις δεν μπορεί να το ξέρει.

< >


Κοίτα... όντως μία παρτίδα στην Land Rover είχε θέματα. Ήταν η παραγωγή από το 1975 έως και το 2020... :shifty: :innocent: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#649948
markvag έγραψε:
Tetix έγραψε:μετέπειτα πληροφορήθηκε ο πατέρας μου πως η παρτίδα όλη είχε θέματα,τωρα αλήθεια ή ψέματα κάνεις δεν μπορεί να το ξέρει.

< >


Κοίτα... όντως μία παρτίδα στην Land Rover είχε θέματα. Ήταν η παραγωγή από το 1975 έως και το 2020... :shifty: :innocent:

Τρομερός...

< >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#650011
Thomas_C200K έγραψε:Nα έρθω με το αλυσοπρίονο να κόψουμε τα προβληματικά δέντρα? Θα έχεις και καυσόξυλα
Αχχχχ θυμαμαι καλοκαιρι του 2011 στην παραλία Επανωμής


Καλά, εσένα αν σε αφήσω εδώ ελεύθερο θα το κάνεις "φαλακρό βουνό". :lol:
Πέραν ήδη 9 χρόνια από τότε, ε; :s_omg


JimClark έγραψε:Είχα ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ στα νιάτα μου με τα γωνιακά πάνω παραθυράκια του χώρου πίσω.


Τα οποία σαν γνήσιοι Άγγλοι, μαζί με τις 2 ηλιοροφές, τα είχαν με ένα ανεπαίσθητο φιμέ απλά, και το καλοκαίρι ένιωθες σαν να ψήνεσαι σε grill. Οι μεμβράνες έδωσαν την λύση.


Tetix έγραψε:η παρτίδα όλη είχε θέματα,τωρα αλήθεια ή ψέματα κάνεις δεν μπορεί να το ξέρει.


Αλήθεια είναι. Ένας εξειδικευμένος μηχανικός το αποδίδει στο ότι είναι underpowered και ζορίζεται ο μικρός δίλιτρος κινητήρα. Το δικό μου έβγαλε πρόβλημα στις βαλβίδες στα 3000 χλμ, αλλάχθηκαν και οι 16 μέσα στην εγγύηση. Γνωστό θέμα είπαν τότε στην Βιαμαξ... :vava:


markvag έγραψε:Κοίτα... όντως μία παρτίδα στην Land Rover είχε θέματα. Ήταν η παραγωγή από το 1975 έως και το 2020...


More or less... :lol:
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#650040
REALZEUS έγραψε:Αλήθεια είναι. Ένας εξειδικευμένος μηχανικός το αποδίδει στο ότι είναι underpowered και ζορίζεται ο μικρός δίλιτρος κινητήρα. Το δικό μου έβγαλε πρόβλημα στις βαλβίδες στα 3000 χλμ, αλλάχθηκαν και οι 16 μέσα στην εγγύηση. Γνωστό θέμα είπαν τότε στην Βιαμαξ... :vava:
Τι επαθαν οι βαλβιδες δλδ?
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#650048
REALZEUS έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:Nα έρθω με το αλυσοπρίονο να κόψουμε τα προβληματικά δέντρα? Θα έχεις και καυσόξυλα
Αχχχχ θυμαμαι καλοκαιρι του 2011 στην παραλία Επανωμής


Καλά, εσένα αν σε αφήσω εδώ ελεύθερο θα το κάνεις "φαλακρό βουνό". :lol:
Πέραν ήδη 9 χρόνια από τότε, ε; :s_omg


:

Μην άγχεσαι δεν είμαι τέτοιος :shifty:
είμαι χειρότερος :lol:
. Με το STIHL θα σε κάνω καινούργιο.
Περνάνε τα χρόνια γαμώτ.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#650066
alexandros.K έγραψε:Τι επαθαν οι βαλβιδες δλδ?


Κάηκαν οι εξαγωγής του 2ου και 4ου κυλίνδρου. Η οδηγία της BMW-Rover τότε ήταν να αλλάζονται όλες. Ο κινητήρας ήταν το γνωστό τριμπόυρδελο. ο Κ της Rover...


Thomas_C200K έγραψε:Με το STIHL θα σε κάνω καινούργιο


Δεν μιλάω με ερασιτέχνες. Έχω αλυσοπρίονο Kawasaki. :iconcool:


Θωμάκο θυμάσαι μήπως που πήγαμε εκεί κάτω:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By markvag
#650091
REALZEUS έγραψε:
Τα οποία σαν γνήσιοι Άγγλοι, μαζί με τις 2 ηλιοροφές, τα είχαν με ένα ανεπαίσθητο φιμέ απλά, και το καλοκαίρι ένιωθες σαν να ψήνεσαι σε grill. Οι μεμβράνες έδωσαν την λύση.



Δηλαδή, δεν έχει σκίαστρο;;; :s_rofl :s_rofl :s_rofl Απίστευτοι οι Αγγλάρες... :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#650106 Είναι όπως στις βόρειες χώρες δεν έχουν παντζούρια και έχουν μεγάλα παράθυρα για φυσικό φως. :lol: "Δεν έχουμε τίποτα να κρύψουμε" θρησκευτικο-κοινωνικό μήνυμα.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#650109 Έπεσε πλύσιμο στο γυναικαμαξο χθες, αν καινούριο έγινε αν εξαιρέσεις μικρόχτυπήματα τριγύρω.

Μένει ένα μεγάλο service τώρα. ΕικόναΕικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#650129
REALZEUS έγραψε:

Thomas_C200K έγραψε:Με το STIHL θα σε κάνω καινούργιο


Δεν μιλάω με ερασιτέχνες. Έχω αλυσοπρίονο Kawasaki. :svivhaha: :svivhaha: :svivhaha:


Θωμάκο θυμάσαι μήπως που πήγαμε εκεί κάτω:

Εικόνα

Όλα τα θυμάμαι από τον Ιούλιο του '11 :metalo: :metalo: :metalo: , Άυγουστο θα είμαι σε εσας :iconcool:

funkyreverend έγραψε:Είναι όπως στις βόρειες χώρες δεν έχουν παντζούρια και έχουν μεγάλα παράθυρα για φυσικό φως. :lol: "Δεν έχουμε τίποτα να κρύψουμε" θρησκευτικο-κοινωνικό μήνυμα.

Αυτο είναι ωραίο, ειδικά όταν είναι κοπέλες :shifty: :shifty: