Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#649665
mirage έγραψε:Αν υπάρχει έγκριση τύπου ολα γίνονται ρε συ. Ακόμα και Ελλάδα δλδ αμα μπει μια εξάτμιση ειναι ΟΚ εφόσον υπάρχει έγκριση τύπου.
Δηλαδή αν κάνω μια μετατροπη στην Ελλάδα,υπάρχει όντως η περίπτωση να ειμαι νόμιμος στην Γερμανία;
Είναι εφικτο; Διοτι δεν ξερω που να ψάξω για να το εξακριβώσω

< >
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#649675 Με μια μικρή αλλαγή μετά από καιρό Εικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#649798 Πολύ ωραίο το TTS!!! :inlove:


Σε πιο... γήινα πράγματα: Εκτελούνται δενδροκομικές εργασίες. Σήκωσε άνετα δύο δέντρα που έγειραν. Φοβόμουν ότι θα σπίναρε στο γρασίδι, αλλά δεν κατάλαβε τίποτα!

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#649808
Tetix έγραψε:Πρωινή βόλτα...
Πρέπει να το πάω για πλύσιμο.Εικόνα

< >



Πλιτς....


Βαγγέλη, η ζάντα αυτή θα είναι η χαρά του πλυντηριά #not :inlove:


@Δία

Πόσο ωραίο ήταν αυτό το Ντίσκο!
Είχα κόλλημα αλλά σε μπλε μεταλλικό!
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#649812
REALZEUS έγραψε:Πολύ ωραίο το TTS!!! :inlove:


Σε πιο... γήινα πράγματα: Εκτελούνται δενδροκομικές εργασίες. Σήκωσε άνετα δύο δέντρα που έγειραν. Φοβόμουν ότι θα σπίναρε στο γρασίδι, αλλά δεν κατάλαβε τίποτα!

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Σε ευχαριστώ πολύ για REALZEUS.
Να φανταστώ και με αργή σχεση στο κιβώτιο θα είναι δυνατό.
Είναι το μοντέλο του 1994;

< >
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#649819
Giuseppe Busso έγραψε:
Tetix έγραψε:Πρωινή βόλτα...
Πρέπει να το πάω για πλύσιμο.Εικόνα

< >



Πλιτς....


Βαγγέλη, η ζάντα αυτή θα είναι η χαρά του πλυντηριά #not :inlove:


@Δία

Πόσο ωραίο ήταν αυτό το Ντίσκο!
Είχα κόλλημα αλλά σε μπλε μεταλλικό!
Όντως Busso,πλένονται δυσκολα οι ζάντες.
Είναι όντως μεγάλο ζόρι...

< >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#649840
Giuseppe Busso έγραψε:Είχα κόλλημα αλλά σε μπλε μεταλλικό!


Σκούρο χρώμα για off roader δεν κάνει, δείχνει αμέσως την βρωμιά.


Tetix έγραψε:Να φανταστώ και με αργή σχεση στο κιβώτιο θα είναι δυνατό.
Είναι το μοντέλο του 1994;


Ναι, με σχέση υποπολλαπλασιασμού 3.7:1 είναι πολύ δυνατό και ας είναι ασθενικό το μοτέρ.
1995


sakis_m έγραψε:πέτα αυτο το σάπιο bullbar.


Επιφανειακή είναι η σκουριά, επειδή έφυγε η βαφή. Δεν παίζει να βγει όμως το bull bar, καθώς όπως βλέπεις χρησιμοποιείται για εργασίες και το αυτοκίνητο πάει εκτός δρόμου - πραγματικό off roading, όχι απλοί χωματόδρομοι. Πρέπει να βαφεί κάποια στιγμή. Και σκέφτομαι και για έναν εργάτη.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#649848 Nα έρθω με το αλυσοπρίονο να κόψουμε τα προβληματικά δέντρα? Θα έχεις και καυσόξυλα :lol:
Αχχχχ θυμαμαι καλοκαιρι του 2011 στην παραλία Επανωμής :inlove: :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#649872 Τρομερό το disco και εγώ fan. Είχα ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ στα νιάτα μου με τα γωνιακά πάνω παραθυράκια του χώρου πίσω. :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#649881
REALZEUS έγραψε:Πολύ ωραίο το TTS!!! :inlove:


Σε πιο... γήινα πράγματα: Εκτελούνται δενδροκομικές εργασίες. Σήκωσε άνετα δύο δέντρα που έγειραν. Φοβόμουν ότι θα σπίναρε στο γρασίδι, αλλά δεν κατάλαβε τίποτα!

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
By the way,τις παλιές καλές εποχές,το 1994 αν θυμάμαι καλά είχε αγοράσει ακριβως το ίδιο μοντέλο ο πατέρας μου σε πευκι χρώμα,τεσπα να μην τα πολυλογώ το κρατησε 6 μήνες και το εδωσε πισω,έβγαλε ένα σωρό προβλήματα....μετέπειτα πληροφορήθηκε ο πατέρας μου πως η παρτίδα όλη είχε θέματα,τωρα αλήθεια ή ψέματα κάνεις δεν μπορεί να το ξέρει.

< >