Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#649625
elteo έγραψε:Τις προάλλες ξύπνησα 3 φορές τη νύχτα. Επιασε και τις 3 φορές. Είναι ακριβέστατο στο πότε κοιμάμαι, πότε ξυπνάω, αναπνοές, ύπνος REM κτλ. Θεωρείται τοπ η Χαβάη στο θέμα μέτρηση ύπνου. Ολα αυτά στο Watch GT βέβαια. Δεν ξέρω το 'φτηνό' honor band τι μπορεί να κάνει. Λογικά όχι πολλά. Για αυτό πρότεινα το άλλο το καλό. Οτι πληρώνεις παίρνεις κοινώς. :roll:

Εγώ πάλι ξυπνάω καμιά φορά, σηκώνομαι, περπατάω 50 βήματα, ξαναξαπλώνω και το GT δεν παίρνει πρέφα. :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By gianik
#649650 Μολις το πήρα, 159€ από Πλαίσιο κ μέσα έχει κ μαύρο λουράκι καουτσούκ. Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#649723 Μεγειές.
Εγώ πακέταρα το band 5, δεν ξέρω αν θα το επιστρέψω (θα μου πρήξουν τα @@ εκεί στο Πλαίσιο) ή αν θα το δώσω μισοτιμής ή να το χαρίσω πουθενά. Ούτε 5 μέρες έχει φορεθεί και το έβγαζα στο ντους
Άβαταρ μέλους
By bill33
#649742
Dimitris_P έγραψε:Μεγειές.
Εγώ πακέταρα το band 5, δεν ξέρω αν θα το επιστρέψω (θα μου πρήξουν τα @@ εκεί στο Πλαίσιο) ή αν θα το δώσω μισοτιμής ή να το χαρίσω πουθενά. Ούτε 5 μέρες έχει φορεθεί και το έβγαζα στο ντους

Σε τι δεν σε βόλεψε;
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#649745 - Έδειχνε παραπάνω βήματα από το mi
- Προβληματικό app όπως ανέφερα παραπάνω
- Δεν μου πολυάρεσε το ui του
Άβαταρ μέλους
By bill33
#649750
Dimitris_P έγραψε:- Έδειχνε παραπάνω βήματα από το mi
- Προβληματικό app όπως ανέφερα παραπάνω
- Δεν μου πολυάρεσε το ui του

Οκ.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#649752
axel12p έγραψε:Πολύ ωραίο! Καλορίζικο!
Σήμερα έβαλα το λαστιχένιο λουράκι Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By bill33
#652732
gianik έγραψε:Μολις το πήρα, 159€ από Πλαίσιο κ μέσα έχει κ μαύρο λουράκι καουτσούκ. Εικόνα

https://www.hihonor.com/unitedkingdom/p ... -watch2-46
£139,99
For any purchase of a HONOR MagicWatch 2 46mm Black , a bracelet (HONOR EasyFit 22mm bracelet worth 34.99 £) and another accessory (a pair of a HONOR Bluetooth Earphones worth 69.99 £) are offered to you. Offer valid from 18/06 to 30/06/2020.
Στο ταμπά το δικό σου
£ 179.99
For any purchase of HONOR Magic Watch2 46mm Brown, you get £50 discount with your unique promo code. Click on "COUPONS" on the product page, then get the promo code in your account and add it to the shopping cart. Final price:£129.99
Το κοιταγα χθες.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#652743 Χτύπα το bill , ειναι πολύ καλό...
το εχω δοκιμάσει και στο τρέξιμο , ταυτόχρονα με strava και σε γρήγορο περπάτημα. Στο μονο που φοβάμαι λίγο ειναι στην πισίνα λόγω χλωρίου κλπ και δεν το εχω βάλει ακόμα..
Άβαταρ μέλους
By elteo
#653918 599 δολλάρια;;; Διάβασα καλά; :s_shout :s_shout

Για μαλάκες ψάχνουν οι τσαμτσουγκαίοι :omg:

Samsung Galaxy Watch 3: Διαρροή αποκαλύπτει όλα τα χαρακτηριστικά, τα μοντέλα και τις τιμές.
https://techblog.gr/gadgets/337405/