Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Chris
#648308 Θα διπλασιασουν τα περασματα με το καροτσακι με τα προιοντα να περναει η ωρα με σοπινκ θεραπι, μην ανησυχειτε. Επισης σχεδιαζεται το χαρτι με τις οδηγιες σε περιπτωση emergency να γινει 16σελιδο


< >
Άβαταρ μέλους
By GTS
#648334
drdino έγραψε:Δεν είναι υγιεινό να τρως για να περνάει η ώρα.


Ειναι υγιεινο να μην τρως για 10-12 ωρες;
Άβαταρ μέλους
By drdino
#648335 Όχι, αλλά ελάχιστοι εδώ μέσα κάνουμε πτήσεις ρουτίνας 10-12 ωρών, δεν νομίζω να αναφερόταν ο dimitspan σε αυτές τις περιπτώσεις. Σε κάθε περίπτωση, μπορείς να έχεις δικά σου σνακ αυτήν την δύσκολη περίοδο.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#648336 δε βλέπω να παθαίνουν ζημιά οι "γείτονες" στο ραμαζάνι
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#648391 Ας κάνουν μία συμφωνία με τον Παπαδόπουλο να μας δίνουν τη μεγάλη συσκευασία των γεμιστών μπισκότων και όχι τη ντεμέκ airplane version με 2 μόνο που εκάστοτε μοιράζουν :lol:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#648393
BARHonda έγραψε:Ας κάνουν μία συμφωνία με τον Παπαδόπουλο να μας δίνουν τη μεγάλη συσκευασία των γεμιστών μπισκότων και όχι τη ντεμέκ airplane version με 2 μόνο που εκάστοτε μοιράζουν :lol:

Geo f1 έγραψε:Εχω να μπω απο το 2006. Μου χει λειψει :sorry:


Σε αεροπλάνο ή σε γεμιστό Παππαδοπούλου;


Τι έγινε πάλι στο Πακιστάν; :omg:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#648394
REALZEUS έγραψε:
BARHonda έγραψε:Ας κάνουν μία συμφωνία με τον Παπαδόπουλο να μας δίνουν τη μεγάλη συσκευασία των γεμιστών μπισκότων και όχι τη ντεμέκ airplane version με 2 μόνο που εκάστοτε μοιράζουν :lol:

Geo f1 έγραψε:Εχω να μπω απο το 2006. Μου χει λειψει :sorry:


Σε αεροπλάνο ή σε γεμιστό Παππαδοπούλου;


Χαχαχαχα σε αεροπλανο ωρε. Οταν ειχα παει στον Ναο το 2006

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By markvag
#648488
GTS έγραψε:
drdino έγραψε:Δεν είναι υγιεινό να τρως για να περνάει η ώρα.


Ειναι υγιεινο να μην τρως για 10-12 ωρες;


Εγώ καθημερινά δεν τρώω για 16-18 ώρες, από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου, τελευταία φορά που κοίταξα ήμουν μια χαρά. :lol: :lol:

Ιδίως το φαγητό των αεροπλάνων, παίζει και να είναι λιγότερο υγιεινό από το να καπνίζεις ταυτόχρονα 27 τσιγάρα




















επί 17 ώρες σερί































κάνοντας ακτινογραφίες






























στον ISS

:lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#648505
markvag έγραψε:
GTS έγραψε:
drdino έγραψε:Δεν είναι υγιεινό να τρως για να περνάει η ώρα.


Ειναι υγιεινο να μην τρως για 10-12 ωρες;


Εγώ καθημερινά δεν τρώω για 16-18 ώρες, από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου, τελευταία φορά που κοίταξα ήμουν μια χαρά. :lol: :lol:

Ιδίως το φαγητό των αεροπλάνων, παίζει και να είναι λιγότερο υγιεινό από το να καπνίζεις ταυτόχρονα 27 τσιγάρα




















επί 17 ώρες σερί































κάνοντας ακτινογραφίες






























στον ISS

:lol: :lol:
Γι'αυτό είσαι αδύνατος :rtfm: :rtfm: :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#648543
trident1971 έγραψε:Ηρθε λεει το Αντονοφ στα μερη μας. Θυμαμαι παλιοτερα ιαχες εδω, τωρα δεν ακουω τιποτα
ΕδώΕικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#648668 Τελικά έφερε υγειονομικό υλικό για Ελλάδα από Κίνα, με ενδιάμεση στάση στην Άλμα αλτα. Έμεινε 24 ώρες. Δεν πληρώθηκε από την Ελλάδα κάποια δωρεά ήταν.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By MONMAN
#648705 Το βάζω εδώ γιατί αν και σε πρώτη επαφή μοιάζει να αφορά εξοπλισμούς ,στην ουσία είναι ένα από τα πιο όμορφα άρθρα που έχω δει ,επεξηγώντας κατανοητά περίπλοκα θέματα κατασκευής των αεροπλάνων.

http://www.airpowerstrategy.com/2016/11 ... w-engines/
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#648876
bill33 έγραψε:Aκύρωσε και η Ryanair για 8-06!
Βλέπω να τρώω και το καλοκαίρι εδώ.


Μήπως σου έστειλε αντιπρόταση για voucher διάρκειας ενός έτους αντί για refund ?
"Πιέζει" για voucher, λέει ότι το refund μπορεί να πάρει μήνες..
https://www.ryanair.com/ie/en/useful-in ... nd-voucher
Άβαταρ μέλους
By bill33
#648877 Voucher eχω πάρει ,άλλωστε θα το χρειαστώ.Είναι το δεύτερο που παίρνω. Αν και έστειλε και άλλο email να περιμένω κλπ .Που το καταχωρώ το voucher ούτε και εχω ξέρω.
Please see below details of your travel voucher for 50.99EUR, the full value of your unused booking. This amount can be used for the purchase of Ryanair flights and other services at any time over the next 12 months. It is simple to use this voucher when making a booking on the Ryanair website or app.

ΚΑλύτερο το σύστημα της wizz με επιστροφή του 120% της αξιας στον λογαριασμό .