Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#626426
diplomat έγραψε:κάτι που κι εγώ πιστεύω θα έλυνε πολλά θεματάκια.


Μα δεν ήταν αυτός ο αρχικός σκοπός του μηνύματος. :roll:
Άβαταρ μέλους
By otso
#636863 Aρκετοι φιλοι εχουν τα στοιχεια μου , αλλά και αρκετα ατομα που εκτιμω για τον αλφα βητα λογο δεν τα εχουν
οποιος λοιπον θελει να εχει οτιδηποτε απο μενα εμαιλ ονομα τηλ διευθυνση ας στειλει πμ , το να δωσει τα δικα του δεν ειναι απαραιτητο.
Άβαταρ μέλους
By otso
#636879 απο παντα ρε συ , ενταξει εχει λιγα περισσοτερα σπιτια απο κει που εμενες εξω απ την τριπολη , το ασμα του θεοδωρακη
διοτι δεν συνεμορφωθην προς τας υποδειξεις δεν το εχεις ακουστα;
ελευθερος ανθρωπος μια ζωη ,ειναι ντροπη να κατσω τσουτα τωρα.
Άβαταρ μέλους
By otso
#638253 εγω πιστευω οτι μολις τελειωσει ολο αυτο ειδικα το πετρελαιο θα εκτοξευτει , ο κοσμος θα προσπαθησει να αναπληρωσει τον χρονο που εχασε , δεν ξερω ποσο θα πεσει το μερισμα ,αλλά φανταζομαι θα εχεις και απο αλλου καποιο εισοδημα . Διαφορετικα αν εχεις κανα χωραφακι βαλε μποστανι.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#638255 αν εκτοξευθεί , θα φτάσουμε μια ώρα αρχύτερα στον αστερισμό της ηλεκτροκίνησης. Δύσκολα τα πράγματα.
Άβαταρ μέλους
By otso
#638595 ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΕΡΕΞΟΥΣΙΕΣ ΛΟΓΩ ΚΟΡΩΝΟΪΟΥ
Διαγράφουν τον Ορμπαν από το ΕΛΚ -Επιστολή Μητσοτάκη και άλλων 10 ηγετών στον Τουσκ
Πηγή: iefimerida.gr - https://www.iefimerida.gr/politiki/diag ... an-apo-elk
Άβαταρ μέλους
By italakias
#638819
panos2171 έγραψε:Δεν πίνεται αυτό το πράγμα...

Σημερα το μενου περιλαμβανει τζωνυ 12 και φυστικια απο τα φθηνα,μαζι με παγωμενο νερο και καρελια φιλτρο.
Πως με βλεπεις; :lol:
Αρχοντας.
Άβαταρ μέλους
By otso
#638933 Εμενα μου κανει εντυπωση μονο; εξω θεομηνια ουτε για να βγεις να κατουρησεις με τον σκυλο σου .Η ακροδεξια και ο σταλινισμος ζουν το ονειρο τους , απαγορευεται να απομακρυνθεις απο το μπλοκ σου και πρεπει ναχεις και παπία (που μουλεγε ο πατερας μου πως ζηταγανε οι γερμανοι) σεξουαλικα ενεργοι στο φορουμ ειναι ελαχιστοι , αλλα και ποσες ωρες πια δεν ειναι μαραθωνιος .
Αρα τι κανουν τα μελη ; γιατι δεν υπαρχει κανεις μεσα; ανακαλυπτουν ξαφνικα οτι και οι συζυγοι ειναι εξυπνες και το εχουν ριξει στις φιλοσοφικες συζητήσεις;
Μαγειρευουν; μαθε τεχνη κι αστηνε που λενε; ελπιζω οσοι ασχολουνται με το σπορ να αφησουν το πλυσιμο των πιατων στο ετερο ημισυ ωστε να εχει καιαυτο συμετοχη.
Αν ρωτατε για μενα απλα περιμενο να ακουσω την φωνη το τραπεζι ειναι στρωμενο.