Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#635918
babakos έγραψε:
g8777 έγραψε:
#TOZOYMEΣΠITI KAI EΠIKOINΩNOYME ME ΔΩPO 1000 ΠPOΣ OΛOYΣ +5GB ΓIA 15 MEPEΣ AΠO TO CU! BAΛE KAPTA 12EYPΩ MEXPI 27/03 KAI ΘA ΛABEIΣ AYTOMATA 1000 ΛEΠTA + 1 SHAKE ΠOY ΣOY ΔINEI MEXPI 2GB ΔΩPO! https://www.vodafonecu.gr/cuapp/topup


Πόσο πιο ξεφτιλισμενη μπορεί να γίνει αυτή η εταιρεία; :roll:

Σου δίνω δωρεάν αλλά αφού βάλεις 12ευρο. :s_sarcastic


Η στρατηγική της Vodafone στην Ελλάδα (καλώς ή κακώς) δεν εστιάζει στην καρτοκινητή αγορά αλλά σε "καλά" συμβόλαια και κυρίως στις επιχειρήσεις όπου έχει ιδιαίτερα ισχυρή παρουσία.
Οποιος θέλει πολύ τσάμπα ας κοιτάξει αλλου...



Μεχρι προσφατα βεβαια μια χαρα ειχε την καρτοκινητη της, στα ωπα ωπα. :hmmm: Ειναι και επικοινωνιακο φαουλ οπως και να το πιασεις να δινει "δωρεαν" με ενα μεγαλο "ναι μεν, αλλα" στη μεση την στιγμη που οι αλλες δυο ειναι κυριοι με Καππα κεφαλαιο, χωρις ψιλα γραμματα , οπως τοτε στην Πλαταρια, με Funky Reverend πλακωμενος με τριτη , μαδομουνι με Koubeast και κεφτεδακια της Μαριγως. Κακα τα ψεμματα.

Ποτε τελειωνει η απαγορευση κυκλοφοριας, ξερουμε; :(
Άβαταρ μέλους
By markvag
#635976
g8777 έγραψε:
Ποτε τελειωνει η απαγορευση κυκλοφοριας, ξερουμε; :(


Έχει ακόμα... :lol:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#637545 Ναι, είναι όλα μέσα. Κι εγώ Cosmote πλέον, μετά από χρόνια στην Vodafone, που με παίδεψε πολύ κι ακόμη δεν έχουμε ξεμπερδέψει...
Ελπίζω να γίνει κι αυτό, για να γίνω ξανά συνδρομητής στην Vodafone TV που στα λεφτά της είναι ό,τι καλύτερο για τις δικές μου προτιμήσεις.
Άβαταρ μέλους
By GTS
#637569
Anonymous Founder έγραψε:Ναι, είναι όλα μέσα. Κι εγώ Cosmote πλέον, μετά από χρόνια στην Vodafone, που με παίδεψε πολύ κι ακόμη δεν έχουμε ξεμπερδέψει...
Ελπίζω να γίνει κι αυτό, για να γίνω ξανά συνδρομητής στην Vodafone TV που στα λεφτά της είναι ό,τι καλύτερο για τις δικές μου προτιμήσεις.


Εσπασες συμβολαιο?
Άβαταρ μέλους
By otso
#637584 εγω ημουν πελατης κοσμοτε λογω του οτι σε ακτινα μιλιων δεν υπαρχει αλλος παροχος . λογω αυτου δεν μου κανουν ποτε εκπτωση γιατι δεν εχω ενναλακτικη.
μου προτειναν λοιπον οτι το μονο που εχουν για μενα μιας και δεν υπαρχει πια η 30αρα ηταν η 50αρα με κοστος 37.50ε ειπα οκ επειδη ξερω οτι μου δινουν παντα τιμη επισημου καταλογου 30 χρονια τωρα .
μπαινω μετα στο νετ στο σαιτ τους και βλεπω το ιδιο πακετο 32.90 . τα πηρα στο κρανιο ξανα τηλ και λεω υπαναχωρηση αν δεν μου το κανετε και μενα 32.90 και μου ειπαν στα λιοκια μας αμα σαρεσει , η τιμη 32.90 ειναι για νεους πελατες και μου τοκλεισαν. ισχυει ρε παιδια η με βρηκαν χαζο και με δουλευουν;
εν τω μεταξυ σε μιση ωρα αναβαθμισαν την γραμμη ,ετσι ενω στην 30αρα ειχα download 29 τωρα στην πενηνταρα εχω 34 .
Άβαταρ μέλους
By markvag
#637603
otso έγραψε:παιδια οταν λεει η cosmote double play 50 32.90 e τον μηνα παγιο εννοει και το φπα μεσα ;


Εγώ πληρώνω για την 50άρα 35.50 με επιπλέον 420 λεπτά σε κινητά το μήνα με ΦΠΑ. Αλλά ήταν καινούρια σύνδεση στο σταθερό στη Δράμα.

Οι ταχύτητες που πιάνω είναι μεταξύ 41-45mbps. Αυτό αυτές τις μέρες, που γίνεται χαμός με το internet, παλιότερα ήμουν σταθερά 45-46+
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#637618 Otso για να στο έκλεισαν φαντάζομαι πώς θα τους μίλησες..
Δυστυχώς ναι ισχύει αυτός ο ρατσισμός μεταξύ νέων και παλιών χρηστών. :s_dunno

Τα στατιστικά που λες στα βγάζει συνδεδεμένος με wifi ή με καλώδιο; Το καφαο πόσα μέτρα είναι από το σπίτι σου; Είναι καινούριο ή παλιό; Σαν το αριστερά δλδ ή το δεξί;

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By otso
#637623 Δεν ξερω τι ειναι καφαο χωριο ειναι δω περα καπου στα γυφτικα εχουν ενα μικρο σπιτακι με τα μηχανηματα τους μεσα και ναι ειναι στο χιλιομετρο μαλλον μακρυα .
Απλα μου ειχε κανει εντυπωση που μια φορα ειχαν ερθει οι τεχνικοι του οτε πιτσιρικαδες πρωτη φορα ειδα πραγματικους τεχνικους που ελυσαν σε 10 λεπτα ολα τα προβληματα των παπουδων (οι παλιοι ετρωγαν πασατεμπο μεσα στο σπιτι μου και εφτηναν τα σπορια κατω και αλλα παπουδια αλλη φορα δουλευαν στο κουτι εξω και ετρωγαν και αφησαν τα σκουπιδια τους)μου εξηγησαν οτι ηθελα ,αναβαθμισαν την γραμμη σε 30αρα και οταν γελαγα και τους λεω στην 24 πιανω 8 με 10 τι την λετε 30 ποσο θα πιανει και μουλενε 29 και οντως δεν ξερω τι εκαναν ειχα παντα 29 ακατεβατα . φανταζομαι τα παπουδια θα ειναι τιγκα στα δικαιωματα και οι πιτσιρικαδες συμβαση και 1/3 απο τον μισθο των ασχετων παπουδων .Θελω να πω ειχα καλομαθει και χαιρομουν οτι επαιρνα αυτο που πληρωνα .
Και οχι δεν τους μιλαω ασχημα αλλά τα παιρνω οταν τους λεω 50 χρονια ρε παιδια πελατης και στην αθηνα οποιος δηλωνει οτι αλλαζει παροχο τον τρελλαινεται στις προσφορες ολοι , παει να πει οτι καποια δυνατοτητα την εχετε καντε και σε μενα μια φορα μια εκπτωση .μου λενε οτι αυτα ειναι βλακειες και να μην ακουω τους αθηναιους που λενε ψεματα ο πΟτε δεν κανει τετοια ε να μην τα παρω ; εμ δαρμενος εμ μαλακας.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#637625 @otso, ο ΟΤΕ όντως δεν κάνει προσφορές εκτός αν κάνεις αίτηση φορητότητας, δηλαδή να αλλάξεις πάροχο. Αν στο χωριό δεν υπάρχει άλλος, δεν γίνεται κάτι.
Από την άλλη μπορεί να είναι ακριβότερος αλλά αν σου φαίνεται κακή η εξυπηρέτηση πελατών δεν έχεις δει τους άλλους..

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#637626
GTS έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Ναι, είναι όλα μέσα. Κι εγώ Cosmote πλέον, μετά από χρόνια στην Vodafone, που με παίδεψε πολύ κι ακόμη δεν έχουμε ξεμπερδέψει...
Ελπίζω να γίνει κι αυτό, για να γίνω ξανά συνδρομητής στην Vodafone TV που στα λεφτά της είναι ό,τι καλύτερο για τις δικές μου προτιμήσεις.


Εσπασες συμβολαιο?

Ναι, αλλά με δική τους ευθύνη, επειδή δεν παρείχαν 50αρα γραμμή στην νέα διεύθυνση.
Τελικά είπαν πως δεν θα με χρεώσουν κάτι, αλλά δεν έχει γίνει το πιστωτικό του τελευταίου λογαριασμού.
Άβαταρ μέλους
By otso
#637631
Νίκος Παππάς έγραψε:@otso, ο ΟΤΕ όντως δεν κάνει προσφορές εκτός αν κάνεις αίτηση φορητότητας, δηλαδή να αλλάξεις πάροχο. Αν στο χωριό δεν υπάρχει άλλος, δεν γίνεται κάτι.
Από την άλλη μπορεί να είναι ακριβότερος αλλά αν σου φαίνεται κακή η εξυπηρέτηση πελατών δεν έχεις δει τους άλλους..

Από το Mi A1.


εγω οταν εμενα αθηνα ειχα ακροπολις νετ του μιλτου του μακριδη και μια χαρα εξυπηρετηση ειχα εγω και οι αλλοι 10 πελατες
και ολοι ειμασταν κολητοι μεταξυ μας . που να χαθηκε πανεξυπνο ατομο ο g με iq 173 ειναι γατακι μπροστα του.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#637632
otso έγραψε:οι παλιοι ετρωγαν πασατεμπο μεσα στο σπιτι μου και εφτηναν τα σπορια κατω


:s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By g8777
#637634
otso έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:@otso, ο ΟΤΕ όντως δεν κάνει προσφορές εκτός αν κάνεις αίτηση φορητότητας, δηλαδή να αλλάξεις πάροχο. Αν στο χωριό δεν υπάρχει άλλος, δεν γίνεται κάτι.
Από την άλλη μπορεί να είναι ακριβότερος αλλά αν σου φαίνεται κακή η εξυπηρέτηση πελατών δεν έχεις δει τους άλλους..

Από το Mi A1.


εγω οταν εμενα αθηνα ειχα ακροπολις νετ του μιλτου του μακριδη και μια χαρα εξυπηρετηση ειχα εγω και οι αλλοι 10 πελατες
και ολοι ειμασταν κολητοι μεταξυ μας . που να χαθηκε πανεξυπνο ατομο ο g με iq 173 ειναι γατακι μπροστα του.



Δωσε mail να σου στειλω λινκ απο τα παρασκηνια του Bar.

:lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By babakos
#637644
otso έγραψε:παιδια οταν λεει η cosmote double play 50 32.90 e τον μηνα παγιο εννοει και το φπα μεσα ;


Ναι τελική τιμή. Αν ζητήσεις e-statement ενδεχομενως έχεις ακομα 1 ευρώ έκπτωση