Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#631620
Anonymous Founder έγραψε:Πέφτω από τα σύννεφα, κάνουν τέτοια κι αυτοί; Έχουν μπάχαλα και έξω;

Μπαχαλα ως αντιδανειο :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#632607 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :s_rofl :s_rofl :s_rofl

H φάση των ατομακίων εκεί μέσα --->

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#632644 https://www.insider.gr/epiheiriseis/tehnologia/132370/ston-aera-kai-pali-mellon-tis-forthnet-giati-aposyrthike-o-marinakis

Δυστυχώς επιβεβαιώθηκαν οι προβλέψεις μου και ούτε αυτή τη φορά είχε αίσιο τέλος το σίριαλ της Nova. Για κάποιο περίεργο λόγο αυτή η εταιρία δίνει την εντύπωση ότι απλά πρέπει να την αφήσουν να πεθάνει εν ειρήνη. Κρίμα γιατί έχω κάνει φίλους εκεί μέσα αλλά η παροιμιώδης ανεπάρκεια του ceo της θα τη ακολουθεί για πάντα. Πάντως αυτή ήταν η πρώτη φόρα στις άπειρες προσπάθειες εξαγοράς της που και οι ίδιοι οι άνθρωποι της είχαν πιστέψει ότι θα έχει ευτυχή κατάληξη η πρόταση του ασθενούς χοντρού.

Τα περί εμπλοκών με τις τράπεζες πάντως δεν μου τα επιβεβαιώνουν και ισχυρίζονται ότι ο χοντρός έκανε πίσω για την ώρα και ίσως το ξαναβάλει μπροστά αργότερα και αφού έχει ρολάρει το mega και γενικότερα η οικονομία.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#635987
trident1971 έγραψε:https://www.protothema.gr/life-style/article/988141/alber-ouderzo-pethane-sta-92-tou-o-sundimiourgos-tou-asterix/

Παει...


Κρίμα, μεγαλώσαμε πολλές γενιές με Uderzo και Goscinny :(
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#635990 :(

στο σπίτι του στο Νεγί


Νεϊγύ ή Νοί (ή όπως τέλος πάντων το προφέρεται στα γαλλικά), Νεγί δεν υπάρχει. :oops:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#636025 Νεϋγί, είχε υπογραφεί και η περίφημη συνθήκη (αν δεν κάνω λαθος δεν υπάρχει άλλο μέρος μ αυτή την ονομασία)
Άβαταρ μέλους
By dimik
#637528 Γιατί otso; δεν είναι ο καθένας εδώ μέσα πολιτικός, γιατρός, οικονομολόγος, CEO, συγγραφέας, ιστορικός, δημοσιογράφος, φιλόλογος, μηχανικός, αγρότης, αθλητής κοκ;

< >
Άβαταρ μέλους
By DAP
#637541
dimik έγραψε:Γιατί otso; δεν είναι ο καθένας εδώ μέσα πολιτικός, γιατρός, οικονομολόγος, CEO, συγγραφέας, ιστορικός, δημοσιογράφος, φιλόλογος, μηχανικός, αγρότης, αθλητής κοκ;

< >


Ξεχασες να βαλεις απο ενα "και" αναμεσα στα επαγγελματα που εγραψες....... :innocent: