Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#629795 Θα τρέξουμε φέτο;
:s_scratchhead
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#629797 Θέλω και εγώ, είπε το παράδειγμα του ύψους και του βάθους.
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#629804
JarnoT έγραψε:Θα τρέξουμε φέτο;
:s_scratchhead


Ricciardo - Ocon, αχτύπητο δίδυμο :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#629867
JimClark έγραψε:Θέλω και εγώ, είπε το παράδειγμα του ύψους και του βάθους.

Εγώ πάλι παίζω μέση πολλά χρόνια!
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#629971 Δηλώσεις ομάδων 2020

Πρώτη φάση μέχρι Τετάρτη 4 Μαρτίου 2020, 23:59

Δηλώσεις Ομάδων κατά προτεραιότητα βάσει περσινής γενικής βαθμολογίας.
Μετά την Τετάρτη απελευθερώνεται η όποια διαθέσιμη θέση.

1 sparticle
2 STK
3 ladaman11
4 mikeerfol
5 cmarin
6 JarnoT
7 ripper
8 Νίκος Παππάς
9 Andreasdik
10 sprsk
11 JimClark
12 thazio
13 McLarenfan
14 kantoniou
15 Geo f1
+ όποιος νέος ή παλιός φίλος θέλει να συμμετάσχει

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#629972 Renault
McLaren (λόγω φετινού livery και μόνο :inlove: )
Haas
Άβαταρ μέλους
By Mclaren-Queen
#630015 Παιδια πως θα σας φαινοταν να διναμε δωρο ενα ταξιδι σε ευρωπαικο gp στον νικητη? Εξηγω:
Θα φτιαξουμε ενα λογαριασμο που θα δεχεται donate οπως κανουν μικρα site η youtubers. Θα συμφωνησουμε σε ενα προσωπο κοινης αποδοχης που θα χει τη διαθεση να τον κρατησει. Επειδη θα ναι κοινης αποδοχης, οποιος κανει donate τελειωνει εκει και δεν εχει επιστροφη (εκτος και αν τελικα αποφασιστει απ ολους να μη γινει δωρο και επιστραφουν σε ολους τα χρηματα). Για να αποφυγουμε παρεξηγησεις και ζαλουρα στο διαχειριστη.
Μεσα στη χρονια οποιος θελει βαζει οσα θελει. Στο τελος, αναλογα με το ποσο που εχει μαζευτει κανουμε δωρο στο νικητη ενα τριημερο ολα πληρωμενα. Αν δε φτανουν τα χρηματα μονο το εισιτηριο αγωνα. Για παραδειγμα στο gp της Βαρκελωνης εχει general admission απο 159 ευρω και grand stand απο 269. Αν τα χρηματα ειναι αρκετα στελνουμε τους 2 πρωτους η τον πρωτο με συνοδο. Αν ο πρωτος για καποιους λογους δε θελει παμε στο δευτερο κοκ.
Μπορουμε να επιβεβαιωνουμε τα donations με πμ μεσω καποιου μοντ η του αντμιν πχ. Πιστευω προλαβαινουμε ακομα και φετος αν ειναι να μαζεψουμε για σπαρτικλ ξερω γω. Ο νικητης χρωσταει ποστ με εμπειριες και φωτο. Δεν το λεω για κινητρο να συμμετεχουν περισσοτεροι. Πιο πολυ επειδη θα μ αρεσε ως κοινοτητα να δινουμε ενα δωρο σε καποιον. Αν θελετε, για να μην ξεφυγει τελειως και σκανε χρηστες μονο γι αυτο περιοριζουμε τους χρηστες σε οσους εχουν εγγραφει τουλαχιστον ενα χρονο πριν την εκαστοτε σαιζον. Βεβαια ακομα και φρεσκοι να σκανε μονο και μονο γι αυτο πιστευω θα ναι καλο για το φορουμ εν τελει.
Στην τελικη το κανουμε μια χρονια κι αν στραβωσει στραβωσε. Δε χαθηκε ο κοσμος. Τι λετε?