Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#629338 Για σπορ είναι άπειρα. Ακόμη και το USB C , δεν θα έπρεπε να είναι απαραίτητο, από την στιγμή που υπάρχουν καλώδια με διπλούς αντάπτορες. Πχ εγώ έχω κάτι τέτοιο:
https://www.banggood.com/BlitzWolf-BW-M ... rehouse=CN
Άβαταρ μέλους
By JBT
#629391 Ενδιαφέρον :eat:

Οι 16 ώρες αυτονομία όμως είναι ζήτημα... Βασικά εάν τα βάλεις όλα μαζί βγάζουν νόημα... ΒΤ, βάρος, αυτονομία, από όσο διαβάζω και η ποιότητα που έχει ανατεθεί σε άλλη εταιρεία...

Καλά ακόμα δεν αποφάσισα αλλά το καλοβλεπω για να είμαι ειλικρινής :s_wacko
Άβαταρ μέλους
By JBT
#629427 Πολύ δυνατό, το μόνο πρόβλημα ότι θέλει εκείνο το επιπλέον καλώδιο για φόρτιση...

Σχεδόν κέρδισε αλλά αυτό δεν με άρεσε :hmmm:

Ενδιαφέρον :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#629438 Τα buds ακόμα κι αν σου κάθονται σίγουρα έχουν ρίσκο και επίσης υστερούν σε αυτονομία.
Όλα όσα έχουν καλώδιο γύρω από το λαιμό με χειριστήρια, μπαταρία και γενικά παχύ και βαρύτερο τμήμα που αποτελεί μέρος του καλωδίου δεν θα χοροπηδάει όταν τρέχεις;;; Και σε σου χτυπάει το λαιμό και θα επηρεάζει και τον ήχο.
Το mpow που αναφέρθηκε πιο πριν μου φαίνεται πιο σωστό σαν είδος. Καλή στήριξη στο αυτί και απλό καλώδιο χωρίς βαρίδια.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#629898 Σήμερα στο μηχανάκι επάνω κατάλαβα ότι τα Χαβάη είναι μάλλον η καλύτερη λύση μιας μόνο αυτά τα ακουστικά μπορούν να μπουν μέσα από το κράνος... Το τωρινό που έχω δηλαδή χωράει άνετα οπότε θα πάρω αυτό μάλλον

Άραγε υπάρχει περίπτωση να μην φορτίζει από το Ζαομι μου; :hmmm: πού θα το βρούμε αυτό άραγε;; :help:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#630329 Saxon πατησα υποβολη παραγγελιας και σε 2 λεπτα ειχα tracking number :omg: .

Σαξονα εμενα βρηκες να τρολλαρεις σε μακερωσω ρε :x :x

Εισαι τρελλος ρε τι κανεις χαλας την πιατσα ρε Σαξονα :rtfm: :rtfm: :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By JBT
#630958 παρέλαβα τα χαβάι τελικά

ωραίο ντιζαινάκι, αποσυνδέονται όταν κολλάνε με τον μαγνήτη (καλό και κακό αυτό), αλλά έχει ένα τεράστιο φάουλ και δεν πίστευα ότι θα είχανε τέτοιο πράγμα... δεν παίρνει τελευταία κλήση με διπλό πάτημα :(
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#631048 Mi box s προτιμάμε για Netflix kodi klp?
Επίσης θα έχει θέμα με σύνδεση wi fi? Έχω δίκτυο ethernet να μην πάει χαμένο... Προς το παρών δεν υπάρχει 4k tv..

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#631096 To Mi Box S έχει σύνδεση μόνον Wi-Fi. Αν θέλεις πόρτα Ethernet, θα χρειαστείς ένα USB to Ethernet adapter.
To έχω και δεν έχει κανένα πρόβλημα με το Wi-Fi. Πλέον, έχει αναβαθμιστεί και στην έκδοση 9.0 του Android TV.
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#631192
Anonymous Founder έγραψε:To Mi Box S έχει σύνδεση μόνον Wi-Fi. Αν θέλεις πόρτα Ethernet, θα χρειαστείς ένα USB to Ethernet adapter.
To έχω και δεν έχει κανένα πρόβλημα με το Wi-Fi. Πλέον, έχει αναβαθμιστεί και στην έκδοση 9.0 του Android TV.


:hmmm:
Εχω το Mi Box σκετο
Να του κανω αναβαθμιση σε Android TV 9.0;;;
Οταν βγηκε η 9.0 ειχα διαβασει για πολλα προβληματα, τα διορθωσαν;;
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#631194
Anonymous Founder έγραψε:To Mi Box S έχει σύνδεση μόνον Wi-Fi. Αν θέλεις πόρτα Ethernet, θα χρειαστείς ένα USB to Ethernet adapter.
To έχω και δεν έχει κανένα πρόβλημα με το Wi-Fi. Πλέον, έχει αναβαθμιστεί και στην έκδοση 9.0 του Android TV.
Ευχαριστώ, θα δοκιμαστεί με wi fi, κ αν δεν κολλάει θα μείνει, αλλιώς ανταπτορακι..!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#631203
Wagner669 έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:To Mi Box S έχει σύνδεση μόνον Wi-Fi. Αν θέλεις πόρτα Ethernet, θα χρειαστείς ένα USB to Ethernet adapter.
To έχω και δεν έχει κανένα πρόβλημα με το Wi-Fi. Πλέον, έχει αναβαθμιστεί και στην έκδοση 9.0 του Android TV.


:hmmm:
Εχω το Mi Box σκετο
Να του κανω αναβαθμιση σε Android TV 9.0;;;
Οταν βγηκε η 9.0 ειχα διαβασει για πολλα προβληματα, τα διορθωσαν;;
Κανένα πρόβλημα.