Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By bill33
#626700 Βρε Ιταλακια προσπάθησε να σοβαρευτείς και να απεμπολισεις την πολιτική σου ορθοτητα.

< G (5S) >
Άβαταρ μέλους
By elteo
#626707
italakias έγραψε:
elteo έγραψε:Δεν είναι δύσκολο να βρεθούν όλοι αυτοί οι 45 δολοφόνοι. Οι γονείς είναι δεδομένο ότι θα κατηγορηθούν. :x

Ασε μας ρε Ελτεο με τα λαικιστικα ποστακια σου συνεχεια.
Γινατε δικαστες του πληκτρολογιου.


Πώς φαίνεται ότι δεν έχεις παιδιά. :roll:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#626776
bill33 έγραψε:Το ακριβώς από πάνω σου ποστ το βρήκα διαβάζοντας την είδηση που έβαλες.

< G (5S) >


Κι εγώ το θυμήθηκα που μου το έδειξε χθες η γυναίκα μου από την είδηση που έβαλες εσύ... :lol:

Άσχετο, δεν θα πρέπει κάποια στιγμή social media όπως το facebook που βγάζουν δισ. από τέτοια επικίνδυνα παραμύθια να αρχίσουν να πληρώνουν γιατί διευκολύνουν τη διασπορά ψευδών ειδήσεων;;; Και μάλιστα ειδήσεων που σκοτώνουν κόσμο...
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#627138 Άι λόβ δις κάντρυ! :inlove:

https://www.theguardian.com/business/20 ... onors-firm

Υπουργός εν ενεργεία, πάει στο Μπαχρέιν για να κάνει τον πλασιέ εταιρίας που ερευνάται για μίζες και ξέπλυμα μαύρου χρήματος, ο ιδιοκτήτης της οποίας όλως τυχαίως έχει δωρίσει στο κόμμα των Συντηρητικών σχεδόν ένα εκατομμύριο (σε ευρώ), αλλά η δωρεά έγινε με προσωπική ιδιότητα και σε καμία περίπτωση δεν σχετίζεται με την εταιρία τα συμφέροντα της οποίας είναι αυστηρά διαχωρισμένα. Ο Cameron -αφ'ότου παραιτήθηκε από ΠΘ- έκανε κι αυτός τον πλασιέ και επέστρεψε από το Μπαχρέιν με το ιδιωτικό τζετ του ιδιοκτήτη της εταιρίας, αλλά όλα αυτά είναι απολύτως νομότυπα και ουδεμία σχέση έχουν με τις δωρεές στο κόμμα.

Εικόνα

Where is your god now? :twisted:
Άβαταρ μέλους
By melos86
#627143 Ηταν πολυ μπροστα απο την εποχη του ο Ακης! Θα εκτιμηθει η προσφορα του αργοτερα στην ιστορια οπως με τοσους λογιους, καλλιτεχνες και επιστημονες!
Άβαταρ μέλους
By markvag
#627679 Μπορώ να σχολιάσω χωρίς μπαν;;; :s_shout :s_shout
Άβαταρ μέλους
By otso
#627680 Edit. Δοκίμασε ξανά χωρίς να προσβάλλεις και χωρίς ρατσιστικούς / μειωτικούς χαρακτηρισμούς [mod]
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#628063 Ο ΟΗΕ “επισημοποιεί” το μνημόνιο της Τουρκίας με τη Λιβύη

https://www.newsit.gr/kosmos/o-oie-epis ... o/2976483/
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#628065 great success!!!


πάντως μου προκαλεί εντύπωση το πωτς γκένεν ατο... :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#628075 Ευτυχώς που κυβερνά ετούτη η κυβέρνηση, δεν μπορώ να φανταστώ τι θα είχε συμβεί με τους προηγούμενους, τους συριζομαδουραίους. Θα είχαμε χάσει και την Κρήτη!
Εγώ δεν ανησυχώ όμως, έχω εμπιστοσύνη στο διεθνές εκτόπισμα του Κυριάκου Μητσοτάκη.
Ελπίζω να τελειώσει γρήγορα μόνον, γιατί έχει να διορθώσει και την "επιζήμια" συμφωνία των Πρεσπών...
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#628076 Όπως πολύ εύστοχα έχει τραγουδήσει και ο Πορτοκάλογλου

Ταπί και ψύχραιμοι
γυρίζουμε στο σπίτι,
πάλι τους έξυπνους
τους πιάσαν απ’τη μύτη.
Άβαταρ μέλους
By Mclaren-Queen
#628104
Anonymous Founder έγραψε:Ευτυχώς που κυβερνά ετούτη η κυβέρνηση, δεν μπορώ να φανταστώ τι θα είχε συμβεί με τους προηγούμενους, τους συριζομαδουραίους. Θα είχαμε χάσει και την Κρήτη!
Εγώ δεν ανησυχώ όμως, έχω εμπιστοσύνη στο διεθνές εκτόπισμα του Κυριάκου Μητσοτάκη.
Ελπίζω να τελειώσει γρήγορα μόνον, γιατί έχει να διορθώσει και την "επιζήμια" συμφωνία των Πρεσπών...


Οι τυποι εννοειται ειναι ικανοι για το χειροτερο. Το ξεκαθαριζω αυτο.
Ομως, τετοιες εξελιξεις σαν και αυτη με τον ΟΗΕ ή τις συνοδους στο Βερολινο μου φαινονται λιγο υπερκυβερνητικες. Υπαρχει καποια ενδειξη οτι το τωρινο τσιρκο εκανε κατι σε διεθνες επιπεδο που να προκαλεσει τοσο εντονη απομονωση? Ειλικρινης ερωτηση γιατι δεν τα πολυπαρακολουθω αλλα δεν εχει παρει κατι τ αυτι μου σαν εξηγηση για την απομονωση.

Επισης, πριν καποιες εβδομαδες επεσα σ ενα θεμα στο ρεντιντ επι της ΑΟΖ και το μνημονιο Τουρκιας Λιβυης. Απ οτι καταλαβα στο θεμα δεν εχει 100% αδικο η Τουρκια. Ενα επιχειρημα της Τουρκιας ειναι οτι η ΑΟΖ στο Καστελοριζο συμφωνα με την Ελλαδα ειναι δυσαναλογα μεγαλη. Μηπως τελικα αν γινει κι αυτο με τον ΟΗΕ να δεχτουμε οτι τουλαχιστον σε καποιο μικρο βαθμο εχει καπου δικιο και η Τουρκια?