Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By timkoul
#624813
g8777 έγραψε:
George_Prix έγραψε:
g8777 έγραψε:Ναι,για ψυχιατρείο είναι όσοι λένε ότιμπορούν να αποδείξουν ποιός είναι ο goat. Από την αλλη απόλυτα λογικοί αυτοί που αποδεικνύουν πόσο απατεώνας είναι ένας 4κις πρωταθλητής . Από το 2006 κιόλας. Οχιά πού να στα λέω, βάλε το ΣΩΣΤΌ ΑΒΑΤΑΡ και κάτσε να γελάσεις.


Τις περισσοτερες φορες δυσκολευομαι να καταλαβω τι εχεις στο μυαλο σου. ΑΝ καταλαβα καλα αναφερεσαι σε μενα που εκραζα το Φεττελακο εδω και καμια 10αρια χρονια (μην υπερβαλεις και λες απο το 2006).

ΑΝ καταλαβα καλα λοιπον και αυτο ειναι το θεμα συζητησης, θα σου πω το ιδιο που λεω εδω και καμποσα μηνυματα. Οτι ελεγα απλα τη γνωμη μου για το Γερμανο, οπως εκανε ο καθε φιλαθλος που ελεγε τη δικη του γνωμη. Εγω ελεγα οτι ειναι ενας γρηγορος οδηγος, με απιστευτη θεληση για τη νικη, ο οποιος ομως ειναι πολυ επιρρεπης στα λαθη και εχει πολυ ευθραυστη ψυχολογια. Επισης ελεγα οτι δε μου λενε τιποτα οι τιτλοι, γιατι τους πηρε με διαστημοπλοιο χωρις ενα κορυφαιο ομοσταβλο να τον κοντραρει. Δεν ειπα |λογοκρισία| οποιον θεωρουσε/θεωρει κορυφαιο το συγκεκριμενο οδηγο ουτε ειπα ποτε "οριστε ρε ασχετοι οι αποδειξεις της ανικανοτητας του". Ελεγα απλα τη γνωμη μου. Κακο ε? :hmmm:


Αχος βαρύς ακούγεται πολλά χάχανα πέφτουν. Μήνα σε γάμο ρίχνονται μηνα σε χαροκοπι; :hmmm:
Ουδέ σε γάμο ρίχνονται :adminpower: ουδέ σε χαροκοπι :adminpower:

Το πετρολχεντζ κάνει πόλεμο με Γιωργηδες και Γκεους.

Μια Οχιά τους πλάκωσε στου Ναντου το τσιφλίκι:
«Γιώργαινα, ρίξε τ’ άρματα , δεν είναι εδώ Σιγκαπούρη.
Εδώ είσαι σκλάβα του Ογδονταεφτα, σκλάβα του Μικερφουλη ».

«Η Μακκα κι αν προσκύνησε, κι αν τούρκεψεν η Χόντα,
ο Ναντο αφέντες Ντεννιδες δεν έκαμε, δεν κάνει».

:lipsealed: αυλί στο χέριν άρπαξε, τους φορουμιτες κράζει:
«Σκλάβες του Σπαρτικλ μη ζήσωμε, παιδιά μ’, μαζί μου ελάτε»
και κεφαλαία γράψανε, κι όλοι φωτιά γενήκαν.

:(


Θεος...!!! Ο GOAT ο ιδιος, αυτοπροσωπως.... :metalo: :yahoo: :s_rofl :s_devil
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#624900
timkoul έγραψε:
g8777 έγραψε:
George_Prix έγραψε:
g8777 έγραψε:Ναι,για ψυχιατρείο είναι όσοι λένε ότιμπορούν να αποδείξουν ποιός είναι ο goat. Από την αλλη απόλυτα λογικοί αυτοί που αποδεικνύουν πόσο απατεώνας είναι ένας 4κις πρωταθλητής . Από το 2006 κιόλας. Οχιά πού να στα λέω, βάλε το ΣΩΣΤΌ ΑΒΑΤΑΡ και κάτσε να γελάσεις.


Τις περισσοτερες φορες δυσκολευομαι να καταλαβω τι εχεις στο μυαλο σου. ΑΝ καταλαβα καλα αναφερεσαι σε μενα που εκραζα το Φεττελακο εδω και καμια 10αρια χρονια (μην υπερβαλεις και λες απο το 2006).

ΑΝ καταλαβα καλα λοιπον και αυτο ειναι το θεμα συζητησης, θα σου πω το ιδιο που λεω εδω και καμποσα μηνυματα. Οτι ελεγα απλα τη γνωμη μου για το Γερμανο, οπως εκανε ο καθε φιλαθλος που ελεγε τη δικη του γνωμη. Εγω ελεγα οτι ειναι ενας γρηγορος οδηγος, με απιστευτη θεληση για τη νικη, ο οποιος ομως ειναι πολυ επιρρεπης στα λαθη και εχει πολυ ευθραυστη ψυχολογια. Επισης ελεγα οτι δε μου λενε τιποτα οι τιτλοι, γιατι τους πηρε με διαστημοπλοιο χωρις ενα κορυφαιο ομοσταβλο να τον κοντραρει. Δεν ειπα |λογοκρισία| οποιον θεωρουσε/θεωρει κορυφαιο το συγκεκριμενο οδηγο ουτε ειπα ποτε "οριστε ρε ασχετοι οι αποδειξεις της ανικανοτητας του". Ελεγα απλα τη γνωμη μου. Κακο ε? :hmmm:


Αχος βαρύς ακούγεται πολλά χάχανα πέφτουν. Μήνα σε γάμο ρίχνονται μηνα σε χαροκοπι; :hmmm:
Ουδέ σε γάμο ρίχνονται :adminpower: ουδέ σε χαροκοπι :adminpower:

Το πετρολχεντζ κάνει πόλεμο με Γιωργηδες και Γκεους.

Μια Οχιά τους πλάκωσε στου Ναντου το τσιφλίκι:
«Γιώργαινα, ρίξε τ’ άρματα , δεν είναι εδώ Σιγκαπούρη.
Εδώ είσαι σκλάβα του Ογδονταεφτα, σκλάβα του Μικερφουλη ».

«Η Μακκα κι αν προσκύνησε, κι αν τούρκεψεν η Χόντα,
ο Ναντο αφέντες Ντεννιδες δεν έκαμε, δεν κάνει».

:lipsealed: αυλί στο χέριν άρπαξε, τους φορουμιτες κράζει:
«Σκλάβες του Σπαρτικλ μη ζήσωμε, παιδιά μ’, μαζί μου ελάτε»
και κεφαλαία γράψανε, κι όλοι φωτιά γενήκαν.

:(


Θεος...!!! Ο GOAT ο ιδιος, αυτοπροσωπως.... :metalo: :yahoo: :s_rofl :s_devil


Όταν τα 'κανε αυτά ο kantoniou... :rtfm: :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#625640 Fernando Alonso has expressed regret about his famous "GP2 engine" outburst against Honda during his disappointing return to McLaren.

Five years on and in an interview with F1 Racing magazine, Alonso reflected: "It came from a place of frustration and maybe I should not say that, but I didn't say it in the TV pen or the press conference.

"I was talking to my engineer in a private conversation [which was broadcast]. It was not meant to be public.

"But the engine was very bad. The first year in Jerez, in four days we did seven laps."

After ultimately splitting from McLaren early at the end of 2017, Honda have improved their fortunes and won three races in tandem with Red Bull last year.

Alonso added: "Now Honda wins a race and I receive a lot of messages that read: 'GP2 engine wins now, it should be a sad day for you.'

"I'm very happy, but the engine I had in the car was not the same as the one winning in Brazil [in November]."


Μεγαλειο ψυχης.
Με συγκινησες καμαρε.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#625642 Μπράβο στον Ναντο, μπράβο και στην Χόντα που θα τον φέρει στην Ρεντ Μπουλ τώρα που έδειξε μεταμέλεια.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#625643 Ολοι το ειχαμε κατακρινει το σχολιο και οτι ηταν χοντραδα.
Αλλα το εχουν αυτο οι θρυλοι του αθληματος.

Και ο μακαριτης ο Σεννα ειχε πει μετα τα πρωτα τεστς της Μακλαρεν το 1991

Τι σκατα εκαναν ολο τον χειμωνα οι Χονταιοι (μεσες ακρες)
Άβαταρ μέλους
By g8777
#625644 Υπάρχει μια διαφορά, θέλει τεράστιο μεγαλείο ψυχής για να το παραδεχτείς . Μόνο άνθρωποι σαν τον Ισπανό έχουν τέτοιο μέταλλο.Ελπιζω οι Ιάπωνες να σταθούν στο ύψος τους από εδώ καί πέρα, η ιαπωνική φλέβα σε ζητήματα τιμής είναι ξακουστή.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#625675 Οχιά τα υπόλοιπα που δήλωσε η ψυχαρα τα διάβασες;
Όχι;
Χαίρομαι που με ρωτάς. :inlove:

Alonso says images suggesting "the story was that I was in shock or sad" are incorrect, and that he was in fact looking for his then Ferrari team-mate Felipe Massa, who had finished third behind Alonso and race winner Jenson Button.

"There are lies about my career that are not the truth," said Alonso.

"I got out of my car and I was looking at Felipe, who for some reason could not stop crying.

"He was with his mechanics and wife, so I was standing there waiting for him, seeing if he was okay.

"The story was that I was in shock or sad - no, I didn't care that much. I wanted to give Felipe a hug."


Καταρχήν ρισπεκτ για το σπορτσμανσιπ Έχει από το 2008 που κλαίει ο Φελίπε,ο Ναντο εκεί, κατάθεση ψυχής , να παρηγορήσει τον τιμμειτ του :s_howdy
Ποιο πρωτάθλημα τώρα. Αν όλοι παρηγορούσαν τον Φελιπαο μπέιμπι μετα το 2008 , ποιός ξέρει τι θα έγραφε η ιστορία; :hmmm:
Να τολμήσω να πω μια κούπα με την Φερράρι; Με την συγκατάθεση του Φερνάντο; :lipsealed:
Ένα με το σύμπαν είναι ο Ισπανός, δεν κοιτάζει τά κατσαρολια, η φιλανθρωπία είναι υπεράνω όλων. Απορώ δλδ πώς δεν έχει σηκώσει το τηλέφωνο η Μαριαννα Βαρδινογιάννη. :hmmm: Να φέρει ρε παιδί μου τον Ναντο για το Χριστουγεννιάτικο μαραθώνιο. Να ξεκινάει από το πρωί, καλεσμένος σε Καραβατου ,να συζητάνε για το χτεσινό Κόκκινο Ποτάμι και να μαγειρεύουν σπιτικές πατσαβουροπιτες. Μπροστά στην σωτηρία τόσων άπορων κορασίδων δεν θα κοιταξει ο Ναντο αν δεν ανοίγει καλά το φύλλο. :iconcool:
Κατά δεύτερον, ομιλούμε για το 2ο μεγαλύτερο ζιφ όλων των εποχών στην Φ1; ( Για το πρώτο,πληροφοριαι κον Μικερφουλη, το έχει χτυπήσει τατου καρέ καρέ στο χέρι του.Ευχαριστω.)

Αυτο;

Εικόνα

:dizzy:
Ποιο πρωτάθλημα ρε παιδιά; Σοβαρά μιλάμε; :dizzy:
Ο άνθρωπος έχει γυρίσει από Vorkuta, δεν βλέπετε το thousand Yard stare; :hmmm:

Οχιά μην γελάς, αλήθεια λέω, όταν πηγε να καταθέσει για το Stepneygate είχαν πάθει πλάκα οι δικασται. :omg:
Αθώος παμψηφεί, ουδεμία ευθύνη φέρει και ουδεμία αμαρτία για υποδεέστερο μονοθέσιο, underperforming teams, λάδια στην πίστα ωρεμαναμουμιαστροφαραελαΝελσονα.
Φορεβερ εντ εβερ.
Σαν τον Στάθη Ψάλτη κάποτε.

Τρελός είμαι, ότι θέλω κάνω /λέω.
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#625712 :yahoo: έχει πάρει φωτιά :metalo: :lol: :lol: :lol: :lol: