Forum για τα πρωταθλήματα rally, WRC, ERC, Dakar
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#624395 Οκ, απίστευτο!



don't panic
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#624458 link live

https://www.twitch.tv/sparcoteamgrid
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#624521
DAP έγραψε:Μολις τωρα το ειδα......
https://www.facebook.com/thierryneuvill ... ater&ifg=1

δεν το παρακολουθουσες? :s_omg :adminpower: :omg: :protest:
Άβαταρ μέλους
By DAP
#624522 Μεταξυ Μοντε και επιθυμιας εξοδου της κυριας :inlove: εσυ τι θα διαλεγες; :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#624523
DAP έγραψε:Μεταξυ Μοντε και επιθυμιας εξοδου της κυριας :inlove: εσυ τι θα διαλεγες; :lol: :lol: :lol:


Μοντε :adminpower:
ακομα να τη σκισεις τη γατα? :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#624542 Τι φοβερός αγώνας ήταν αυτός!

< 1 >
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#624588 Πάντα έχει συγκινήσεις στο Μόντε από τις εναλλαγές του συνθηκών.
Νέβιλ λοιπόν, ενώ ο Έβανς έκανε ένα καταπληκτικό αγώνα, αλλά τελικά έχασε τη θέση στην τελευταία ειδική από τον Οζιε.
Sunninen πολύ ψηλά και ο Ροβαπερακης κατάφερε να αφήσει πίσω τον Seb, που φαίνεται ότι τρέχει μόνο για το κέφι του χωρίς ρίσκα!
Παμε για τα χιόνια τώρα...


don't panic
Άβαταρ μέλους
By glf
#624688 Monte αξίζει να πας έστω μια φορά με παρέα
Άβαταρ μέλους
By Himalayan
#624691 Φίλε glf διαφωνώ, και έχω γράψει πέρσι το γιατί, που πήγα να δω. Ωραίο κλίμα και χαβαλές αλλά ως εκεί. Δεν τα ξαναγράφω μην κουράσω. Φυσικά εντελώς προσωπική η άποψη μου και σέβομαι 100% τη δική σου. Μόνο από την TV!
Αυτά με γνώμονα ότι κάποιος ζορίζεται και οριακά επιλέγει να δει ένα αγώνα γιατί γουστάρει. Ε, υπάρχουν πολύ πιο θεαματικοί αγώνες να πάει κανείς να δει. Τώρα αν μου περισσευαν θα πήγαινα κάθε χρόνο Μόντε! :lol:
Άβαταρ μέλους
By glf
#624693 Ναι για κλιμα παρεα χαβαλε λεω και γω.

Για επιλογες ελαστικων και προσοχή στον πάγο ειναι που κρίνεται ο αγώνας καμιά φορα.

Και γω πήγα :)
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#624699 Δε θα με χάλαγε να καθόμουν πάντως σε κάποιο βράχο αν και θα προτιμούσα να οδηγούσα τη Col De Turini:



:inlove:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#624757
Himalayan έγραψε:Φίλε glf διαφωνώ, και έχω γράψει πέρσι το γιατί, που πήγα να δω. Ωραίο κλίμα και χαβαλές αλλά ως εκεί. Δεν τα ξαναγράφω μην κουράσω. Φυσικά εντελώς προσωπική η άποψη μου και σέβομαι 100% τη δική σου. Μόνο από την TV!
Αυτά με γνώμονα ότι κάποιος ζορίζεται και οριακά επιλέγει να δει ένα αγώνα γιατί γουστάρει. Ε, υπάρχουν πολύ πιο θεαματικοί αγώνες να πάει κανείς να δει. Τώρα αν μου περισσευαν θα πήγαινα κάθε χρόνο Μόντε! :lol:


χωρις να εχω παει,απο τα πολλα βιντεακια που εχω δει,απλα θελει πολυ διαβασμα το που θα πας να δεις.Αδιαβαστος σιγουρα θα φας φολα βλεπωντας σημειο με παγο και διελευση με λιγα χλμ.Εχει ομως και τετοια σημεια με παγο που περνανε με 5ες-6ες προσπαθωντας να κρατηθουν στο δρομο.
Τετοια κομματια πχ,εχει αρκετα διαφορετικα.Νεβιλ δεν αφηνει ουτε για υποψια,ουτε καν το αριστερο δτο φρενο για το ''ο μη γενοιτο''. :lol:

Άβαταρ μέλους
By nafpaktos
#624772 Ο Νεβιλ εδω ειναι δεκα κλασεις πανω απο τους αλλους, χαος!!!!!
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#624849 Από το corner cutting το πρώτο apex έγινε χωμάτινο στο τέλος

Μήπως αυτό είναι το κομμάτι που έφυγε ο Τάνακ?