Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By timkoul
#621354
sargus έγραψε:Hondoικογενεια! Πανέμορφο και το κόκκινο!
Ποιο είναι φίλε; Το sport plus ;


Sport plus ναι, 1.5t
Άβαταρ μέλους
By timkoul
#621358
rx8_drifter έγραψε:
timkoul έγραψε:Χτες και προχτες μαζευτηκε ολη η οικογενεια οποτε ευκαιρια να βγαλουμε μια βολτα και φωτο τα οχηματα.

Ποιό μοτέρ φοράει το καινουργιο? Πες εντυπώσεις :inlove:


Εχει το 1.5 turbo με 180hp.
Εχουμε περιπου 2.500km τωρα. Γενικα ειναι ωραιο, ειναι οσο χρειαζεται δυνατο (μπορει και λιγο παραπανω... :whistlink: ) και φαινεται οτι μπορει να ειναι αρκετα οικονομικο για το μεγεθος του, αρκει να εισαι μαζεμενος με το γκαζι. Εχει αναρτηση πολλαπλων συνδεσμων πισω που το κανει λιγο πιο ευχαριστο οδηγικα απο το παλιο (του 2009). Χωρους αρκετους για 4μελη οικογενεια, καλα φρενα, ωραιο κιβωτιο και μοτερ... τι αλλο? Δεν ξερω, δεν ειμαι πολυ καλος στο να γραφω reviews, ρωτατε οτι θελετε. :s_smile
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#621974 Ας αντιστρέψω το κλίμα !

Εικόνα

Ένα περίεργο πράγμα. Ενώ όλα τα 2 GT που βλέπω δε μου αρέσουν, σε αυτό το χρώμα με τα νίκελ θα το έλεγα και όμορφο ...

Γυαλιά φοράω ήδη
< >
Άβαταρ μέλους
By timkoul
#622153
rx8_drifter έγραψε:Δε σε ενοχλεί το μέγεθος μέσα στην πόλη?


Δεν το χρησιμοποιω μεσα στην πολη. Πηγαινοερχομαι στη δουλεια με ενα clio II. Αυτο το χρησιμοποιει η γυναικα που κανει κανα 10αρι χιλιομετρα ημερησιως και το βγαζει απο γκαραζ και το βαζει σε γκαραζ.
Σιγουρα εχει δυσκολιες το μεγεθος του, στο γκαραζ μας χωρεσε ψιλο-οριακα.
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#622815 Κάποτε μου φαινόταν τρελή φόλα, μόνο το Miata άξιζε σε εκείνα τα χρόνια. Τώρα το λιγουρεύομαι δέκα φορές περισσότερο από τα Miata που βλέπω στο δρόμο.