Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#618397 Στις 27/11 αγορασα απο το you.gr ενα κινητο Alcatel ,μηδαμινης αξιας (30€) για την γιαγια της gianikαινας...Απο την 1η στιγμη δεν φορτιζε , μαλλον εδειχνε οτι φορτιζε αλλα τζιφος...μεσα απο το site τους εκανα αιτηση υπαναχωρησης ,σε 2 μερες μου απαντησαν δινωντας μου εναν κωδικο κ επεστρεψα το κινητο μεσω courier (με δικη τους χρεωση). Σημερα μιλησα στο τηλ μαζι τους ,επιβεβαιώθηκε η βλαβη κ απο αυτους κ μου προτειναν ειτε πιστωτικο ειτε ακυρωση της συναλλαγης κ επιστροφή χρημάτων, το οποιο και επελεξα... Πολυ εξυπηρετικοί,συστήνεται για αγορες το εν λογω (το εχω δοκιμασει αρκετες φορες).

.
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#618398
dekouk έγραψε:
dekouk έγραψε:
drdino έγραψε:Με το Amazon που μίλησες τι σου είπε;
Δεν μίλησα ακόμη.. Βασικά που θα κάνω την ερώτηση?


< Note >
Βρήκα τελικά κ έστειλα ένα ευγενικό ερώτημα με την απορία για την καθυστέρηση. Αντε να δούμε κ το after sales τους...

< Note >

I have checked your account: Due to a technical situation, the handling in our logistics center could not be carried out with the usual speed.

I just contacted our fulfillment center: Your order is just packaged in our fulfillment center and handed over to our carrier.

May I ask you to be patient?

Επαγγελματίες τι να πω.. Απάντησαν γρήγορα κ πέρα από την παραπάνω δικαιολογία έχω τη διαβεβαίωση ότι φεύγει....
Κρίμα που δεν τους ενόχλησα κ πιο πριν, αλλά ειλικρινά πίστευα ότι δεν είχαν stock...

Υπομονή..

< Note >
Άβαταρ μέλους
By elteo
#618399
gianik έγραψε:Στις 27/11 αγορασα απο το you.gr ενα κινητο Alcatel ,μηδαμινης αξιας (30€) για την γιαγια της gianikαινας...Απο την 1η στιγμη δεν φορτιζε , μαλλον εδειχνε οτι φορτιζε αλλα τζιφος...μεσα απο το site τους εκανα αιτηση υπαναχωρησης ,σε 2 μερες μου απαντησαν δινωντας μου εναν κωδικο κ επεστρεψα το κινητο μεσω courier (με δικη τους χρεωση). Σημερα μιλησα στο τηλ μαζι τους ,επιβεβαιώθηκε η βλαβη κ απο αυτους κ μου προτειναν ειτε πιστωτικο ειτε ακυρωση της συναλλαγης κ επιστροφή χρημάτων, το οποιο και επελεξα... Πολυ εξυπηρετικοί,συστήνεται για αγορες το εν λογω (το εχω δοκιμασει αρκετες φορες).

.


Το you.gr eshop ανήκει στη γνωστή Ιnfoquest.
Just for the record.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#618509 Περιμένω κι εγω ενα πακετο απο amazon Γερμανιας το οποιο για καποιο λογο έφυγε Αγγλία και έχει κολλήσει στο Initiated customs clearance process ενώ δείχνει παράδοση αύριο. Ελπίζω όντως να έρθει αύριο...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#618975 Απολογισμός Black Friday 2019


Συνολικά από όλα τα προϊόντα που αγοράστηκαν μέσω του Skroutz κατά την εβδομάδα της Black Friday 2019, μόνο το 8,5% αγοράστηκε φθηνότερα και το 90,3% αγοράστηκε σε παρόμοια τιμή. Το υπόλοιπο 1,2% αγοράστηκαν ακριβότερα.




Τα λεγαμε τα γράφαμε. :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#618992
g8777 έγραψε:Απολογισμός Black Friday 2019


Συνολικά από όλα τα προϊόντα που αγοράστηκαν μέσω του Skroutz κατά την εβδομάδα της BλακFriday 2019, μόνο το 8,5% αγοράστηκε φθηνότερα και το 90,3% αγοράστηκε σε παρόμοια τιμή. Το υπόλοιπο 1,2% αγοράστηκαν ακριβότερα.




Τα λεγαμε τα γράφαμε. :whistlink:


:innocent:
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#619015 2 πράγματα αγόρασα και τα 2 είχαν μια σχετικά καλή έκπτωση.

Βέβαια είχα ελέγξει τις τιμές από πριν κάτι που από ότι φαίνεται το μεγάλο ποσοστό ποτέ δεν έκανε και απλά αγόρασε στην τύχη.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#619067 Εν τω μεταξύ αυτά καταγράφηκαν στο skoutz που δε χρειάζεται να είχες σταμπάρει από πριν τιμές μιας και έχει ιστορικό αυτών. :tomato:
Άβαταρ μέλους
By rallye40
#620837
saxon_747 έγραψε:
rallye40 έγραψε:Καλημέρα
Καλή Χρονιά
https://www.timberlandeuoutlet.com/
Τι γνώμη έχετε για το συγκεκριμένο;

< Note >


Απάτη.
Δηλαδή είναι μαϊμού ή δεν έρχονται καθόλου;

< Note >
Άβαταρ μέλους
By drdino
#620838 Τρώνε μπανάνες στην καλύτερη, κλαις τα λεφτά σου στην χειρότερη. Τα Chinglish κάνουν μπαμ.

Bonus: Creation Date: 2019-12-30T12:06:37Z
Άβαταρ μέλους
By bill33
#620839
rallye40 έγραψε:
saxon_747 έγραψε:
rallye40 έγραψε:Καλημέρα
Καλή Χρονιά
https://www.timberlandeuoutlet.com/
Τι γνώμη έχετε για το συγκεκριμένο;

< Note >


Απάτη.
Δηλαδή είναι μαϊμού ή δεν έρχονται καθόλου;

< Note >

Mε 18€ τι περιμένεις να είναι;