Συζήτηση και τεχνικές λύσεις για τα παλαιότερα μοντέλα αυτοκινήτων και μοτοσικλετών
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#3822 Αγγλίδες με τα όλα τους!

Image

Image
Άβαταρ μέλους
By vice246
#5436 παω τοσο πισω...οσο τα χρονια μου....
καψουρα με την πρωτη ματια....

Image
Άβαταρ μέλους
By ΖανΓρ.
#5473
vice246 έγραψε:παω τοσο πισω...οσο τα χρονια μου....
καψουρα με την πρωτη ματια....

Image

Πανέμορφο μοντέλλο!! :inlove: :inlove: είχε τόσο μακρά παραγωγή που το βρίσκεις από κλασικό έως σχεδόν καινούριο!
Άβαταρ μέλους
By mirage
#618263 Δωδεκακυλινδρος εφιάλτης ειναι ο σωστός τίτλος.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#618264
mirage έγραψε:Δωδεκακυλινδρος εφιάλτης ειναι ο σωστός τίτλος.

To βανακι διπλα θα ειναι υποστηριξης. Λαδια, ξυδια, αντλιες, ψυγεια, κολαρα, κλπ :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#618468
Νίκος Παππάς έγραψε:
mirage έγραψε:Δωδεκακυλινδρος εφιάλτης ειναι ο σωστός τίτλος.

To βανακι διπλα θα ειναι υποστηριξης. Λαδια, ξυδια, αντλιες, ψυγεια, κολαρα, κλπ
Ο φίλος που το έχει το ταξιδεύει και εξωτερικό. Έχει δυνατότητα να το φτιάχνει μόνος του αν χρειαστεί, το έχει χρόνια και ίσως του έχει λύσει τα παιδικά προβλήματα. Λόγω καλου καιρού το ταξίδεψε ανοικτό.. ήταν πολύ όμορφο πάντως.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By mirage
#618480 Σίγουρα είναι φουλ αξιόπιστο, όταν δουλεύει.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#618538
mirage έγραψε:Σίγουρα είναι φουλ αξιόπιστο, όταν δουλεύει.
Όταν το αγοράζεις για το κέφι σου φροντίζεις και συντηρείς σωστά και σε γνώστες μηχανικούς, τα γνωστά του προβληματα, Σαν 2οχερι το κόστος για κάτι τέτοιο είναι μικρό.
Τα ίδια λένε για τα Biturbo, όμως τα πάνε σε μηχανικούς που τα βλέπουν για πρώτη φορά και έτσι τα κάνουν χειρότερα... Το δικό μου 20 χρόνια τώρα μετά από το σέρβις που έκανα όταν το πήρα και βγήκε το μοτέρ στο τραπέζι και αλλάχτηκαν τζιτζιλα μιτζιλα και φτιάξαμε τα 2 τουρμπάκια που έκαιγαν λάδι, το εμπιστεύομαι και δεν με έχει πουλήσει σε ταξίδια εντός και εκτός Ελλάδος.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By mirage
#618553 Biturbo και V12 XJ εχουν τόση σχέση οσο τα cannoli με τα cucumber sandwiches. Τεσπα να είναι καλά να το χαίρεται ο άνθρωπος.