Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#617793 Αυτοί είναι οι αριστεροί κύριε μιραγκέ μου... :sorry:

Τι να πεις...
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#617797 Δεν ξέρω αν έμαθες τα τελευταία νέα, αλλά ο τυπάς παίζει να μην έχει ούτε απολυτήριο.
Τρολια είναι και καλή μάλιστα :s_cool
Ένα σκίτσο Αρκά θα ήταν ένα τσικ καλύτερο βεβαια :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#617798 Το πρωθυπουργικό γραφείο επικοινώνησε μαζί του και του ζήτησε διευκρινίσεις σχετικά με δημοσιεύματα ότι είναι διευθυντικό στέλεχος σε κατασκευαστική εταιρεία.
Κατόπιν αυτού του ζητήθηκε να υποβάλει την παραίτησή του για να διευκολύνει τον πρωθυπουργό.

αμαν τον φαγατε τον ανθρωπο για τα πτυχια του :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
rx8_drifter έγραψε:Δεν ξέρω αν έμαθες τα τελευταία νέα, αλλά ο τυπάς παίζει να μην έχει ούτε απολυτήριο.

Δηλαδή δεν είναι αιώνιος φοιτητής του Κωλάμπια, αλλά αυτοδημιούργητος college dropout. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By markvag
Zorz έγραψε:
rx8_drifter έγραψε:Δεν ξέρω αν έμαθες τα τελευταία νέα, αλλά ο τυπάς παίζει να μην έχει ούτε απολυτήριο.

Δηλαδή δεν είναι αιώνιος φοιτητής του Κωλάμπια, αλλά αυτοδημιούργητος college dropout. :rtfm:

Κάτι σαν τον Bill Gates δηλαδή....

Τον φάγανε τον άθρωπα κύριε ζορζ μου οι αριστεροί. :s_cry Δεν τους αρέσει η αριστεία κύριε ζορζ μου. :s_cry
Άβαταρ μέλους
By otso
#617857 Δεν ειναι θεμα αριστειας μαρκο μου , ειναι θεμα κακης τυχης
Εσυ πχ που αν σε λεγαμε αριστο θα αφροιζες και θα δαγκωνες ηρθε η καλη νεραιδα και σε πηρε απο μια εταιρεια που θα χρεωκοπουσε σε λιγο και σε πηγε σε μιαν αλλη με καλυτερες προοπτικες . Τα παλια χρονια θα λεγαμε οτι αυτος που ειναι καλος
στην δουλεια του προκοβει , εσυ ομως δεν το δεχεσαι αυτο και σωστα γιατι ξερεις την ελληνικη πραγματικοτητα.
Οσο αφορα τον λεγαμενο βουτυγμα σε βοθρο του αξιζει επειδη ηταν κομπλεξικος και ηλιθιος και η μονη δουλεια που θα του αξιζε για να ροκανιζει κρατικο χρημα θα ηταν με συμβαση χρονου να καθαριζει καλλιοπες στον στρατο.
Άβαταρ μέλους
By markvag
otso έγραψε:Δεν ειναι θεμα αριστειας μαρκο μου , ειναι θεμα κακης τυχης
Εσυ πχ που αν σε λεγαμε αριστο θα αφροιζες και θα δαγκωνες ηρθε η καλη νεραιδα και σε πηρε απο μια εταιρεια που θα χρεωκοπουσε σε λιγο και σε πηγε σε μιαν αλλη με καλυτερες προοπτικες . Τα παλια χρονια θα λεγαμε οτι αυτος που ειναι καλος
στην δουλεια του προκοβει , εσυ ομως δεν το δεχεσαι αυτο και σωστα γιατι ξερεις την ελληνικη πραγματικοτητα.
Οσο αφορα τον λεγαμενο βουτυγμα σε βοθρο του αξιζει επειδη ηταν κομπλεξικος και ηλιθιος και η μονη δουλεια που θα του αξιζε για να ροκανιζει κρατικο χρημα θα ηταν με συμβαση χρονου να καθαριζει καλλιοπες στον στρατο.

Το σχόλιο περί αριστείας otso μου, δεν αφορά συγκεκριμένο άνθρωπο. Αφορά συγκεκριμένη πολιτική παράταξη που μας τα είχε κάνει μπαλόνια με τα αίσχη των προηγούμενων (δικαίως σε πολλές περιπτώσεις, δεν αντιλέγω), αλλά μόλις ήρθε στα πράγματα κάνει τους προηγούμενους να φαίνονται η καλύτερη κυβέρνηση που πέρασε... :s_crazy Και φυσικά για το ότι η "αριστεία" αυτή έχει να κάνει περισσότερο με το ότι κάποιοι βγήκαν από τη σωστή μήτρα, από το σωστό σχολείο ή έκαναν τους σωστούς φίλους...

Ναι, το ξέρω πως δουλεύει ο κόσμος, απλά δεν γίνεται να μην το καυτηριάσω...

Και φυσικά, ΚΑΝΕΝΑΣ από αυτούς τους "άριστους" παπάρες δεν είναι το πραγματικό πρόβλημα (το αν αξίζουν όντως τον χαρακτηρισμό), αλλά το πρόβλημα είναι τα αίσχη που βλέπουμε να περνάνε από τη βουλή τον τελευταίο καιρό.
Άβαταρ μέλους
By otso
markvag έγραψε:
otso έγραψε:.

τα αίσχη που βλέπουμε να περνάνε από τη βουλή τον τελευταίο καιρό.

και καπου εκει το εχασες και μαζι τον τιτλο του νηφαλιου και ανεξαρτητου παρατηρητή της ελ πολιτικης σκηνης.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#617911 400;
Άβαταρ μέλους
By HighFidelity
#617914 Μόνον εγώ βλέπω την τεράστια εξοικονόμηση; :metalo:
Πριν, αυτό κόστιζε 175 εκατομμύρια.
Πλέον, με 600.000€ και τα λεφτά σου πιάνουν τόπο, δεν γίνονται φαγητά και χριστουγεννιάτικα δέντρα, αλλά laptop για να δουλεύουν νυχθημερόν οι βουλευτές μας για να πάει μπροστά ο τόπος.
:metalo:

Και επιτέλους, δεν δίνουμε λεφτά σε χαραμοφάηδες. :metalo:
Άβαταρ μέλους
By markvag
otso έγραψε:
markvag έγραψε:
otso έγραψε:.

τα αίσχη που βλέπουμε να περνάνε από τη βουλή τον τελευταίο καιρό.

και καπου εκει το εχασες και μαζι τον τιτλο του νηφαλιου και ανεξαρτητου παρατηρητή της ελ πολιτικης σκηνης.

:hmmm:

Για ρίξε μια ματιά τι νομοσχέδια περνάνε νύχτα λίγο, γιατί νομίζω πως έχεις μείνει λίγο πίσω σε αυτές τις εξελίξεις... :s_wink

Αν θέλεις να πεις πως έχει καιρό που περνάνε αίσχη από τη βουλή, θα συμφωνήσω βέβαια.
Άβαταρ μέλους
By popolaros

κρεμαλα
Άβαταρ μέλους
By popolaros

ΚΡΕΜΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ