Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#610403 Έπαιξε κανείς Link's Awakening; Αξίζει; Ακόμα δεν έχω τελειώσει το BoTW αλλά με τρώει :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Govus
#610404
drdino έγραψε:Έπαιξε κανείς Link's Awakening; Αξίζει; Ακόμα δεν έχω τελειώσει το BoTW αλλά με τρώει :hmmm:

ΠΡΙΝ τελειώσεις το BOTW να πάρεις (με 19,99 € :shifty: ) τα DLC packs 1&2, για ν' ανταλλάξουμε απόψεις :rtfm: !
Το Awakening κάπως παιδικό μου φαίνεται πάντως και, για να είμαι ειλικρινής, μόνο ένα sequel του BoTW θα έκανα τον κόπο ν' αγοράσω...
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#610408
drdino έγραψε:Έπαιξε κανείς Link's Awakening; Αξίζει; Ακόμα δεν έχω τελειώσει το BoTW αλλά με τρώει :hmmm:



Έχω παίξει το πρώτο που είχε βγει. Σαν παιχνίδι σίγουρα αξίζει ενώ και το remake είναι προσεγμένο.
Το μόνο παράπονο που έχω διαβάσει είναι κάποια frame drops από τα 60 στα 30.
Τους περισσότερους που διάβασα γνώμες δεν θα έλεγα πως τους ενόχλησαν.
Από άποψη gameplay είναι κλασικό Zelda όμως η ιστορία είναι διαφορετική.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#615047 https://www.microsoft.com/el-gr/p/xbox- ... verviewtab

Για όποιον θέλει να το δοκιμάσει ή να ανανεώσει πάλι εφόσον δεν έχει τώρα συνδρομή τρέχει προσφορά για το Game Pass Ultimate με 1€ για 3 μήνες.

Να θυμίσω πως είναι και για PC.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#615134 Ισχύει η ανανέωση; Αν δε κάνω λάθος για νέους χρήστες είναι γιατί εμένα που έλειξει προχθές μου το βγάζει 12.99€/μήνα.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#615138 Ξεκίνησα λίγο το red dead redemption 2, ωραία φάση είναι
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#615163
panos2171 έγραψε:Ισχύει η ανανέωση; Αν δε κάνω λάθος για νέους χρήστες είναι γιατί εμένα που έλειξει προχθές μου το βγάζει 12.99€/μήνα.


Συνήθως ισχύει και για τους 2, το έχω κάνει παλιότερα, αλλά δεν αποκλείεται αυτή τη φορά να είναι μόνο για νέους.
Σε αυτή την περίπτωση μπορείς να κάνεις ένα καινούριο account στην κονσόλα και συνεχίζεις από εκεί.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#615544
flagship VR game

:hmmm: :hmmm: :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#615918

12 χρονια ρε
12 χρονια

ΑΞΙΖΕ
Άβαταρ μέλους
By Morx
#615944 Gameplay 2 ωρων.
Source engine 2.

Κλαιν μαιν .... ποσο μαλλον οταν ειναι αποκλειστικα VR.
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#615956
Morx έγραψε:Gameplay 2 ωρων.
Source engine 2.

Κλαιν μαιν .... ποσο μαλλον οταν ειναι αποκλειστικα VR.

15 ωρε; τουλαχιστον ειπαν απο την valve
Άβαταρ μέλους
By Chris
#615967 Εντωμεταξυ υπαρχει ηδη η παιχνιδαρα asgard’s wrath που ειναι 40 ποιοτικες ωρες (και 130 γκιγκα!!!), δεν ειναι δικαιολογια πλεον το vr


< >
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#618449

:s_gamer :s_gamer