Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#614231 Ceske Budejovice μου αρέσει περισσότερο από το Brno πάντως. Πιο γραφικό κέντρο.

< 1 >
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#614242
rx8_drifter έγραψε:ε όχι και τπτ ρε :lol:

Αφου δε μου αρέσει..Με το ζορι?
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#614385 Κάτι είχε γραφτεί παραπάνω για τράπεζες, να προσέχουμε τα ΑΤΜ. Ποιά είναι legit αν χρειαστεί να τραβήξουμε από κάρτα Εθνικής (αυτή δεν έχει την μικρότερη προμήθεια;)
Άβαταρ μέλους
By gianik
#614600
Dimitris_P έγραψε:Κάτι είχε γραφτεί παραπάνω για τράπεζες, να προσέχουμε τα ΑΤΜ. Ποιά είναι legit αν χρειαστεί να τραβήξουμε από κάρτα Εθνικής (αυτή δεν έχει την μικρότερη προμήθεια;)



πότε πας;
θα την προλάβεις στολισμένη λόγω Χριστουγέννων;
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#614625
kostis20 έγραψε:
rx8_drifter έγραψε:ε όχι και τπτ ρε :lol:

Αφου δε μου αρέσει..Με το ζορι?


peace ρε, δε σε ζόρισα :lol:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#614740
gianik έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:Κάτι είχε γραφτεί παραπάνω για τράπεζες, να προσέχουμε τα ΑΤΜ. Ποιά είναι legit αν χρειαστεί να τραβήξουμε από κάρτα Εθνικής (αυτή δεν έχει την μικρότερη προμήθεια;)



πότε πας;
θα την προλάβεις στολισμένη λόγω Χριστουγέννων;


Μεθαύριο. Θέλω να πιστεύω πως ναι :inlove: Τέτοια εποχή πέρσυ στη Βιέννη είχαν στολίσει
Άβαταρ μέλους
By gianik
#614756 Χμμμμ.... Στο ίντερνετ λέει ότι οι χριστουγ. αγορές ξεκινούν 30/11....φανταζομαι η πόλη λίγο πολύ θα έχει στολιστει ..

.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#614759 Περισυ στις 14-17/11 πάντως εκείνο το μεγάλο παιχνιδαδικο στον κεντρικό πεζόδρομο ήταν full χριστουγεννιατικο.

Φέτος επειδή τα 2 μικρότερα ξαδέρφια μου εγκατασταθηκαν στην Πράγα θα στείλουμε το μισό σόι για Πρωτοχρονιά και Φώτα. Θα πάνε και οι γονείς μου αλλά έτσουξε το εισητήριο, 500+ με επιστροφή SKG μέσω Αθηνών.

< >
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#614762 Ισχύει κανονικά το free roaming της Cosmote όπως διάβασα στο site της, σωστά ή να πάρω μαζί μου και την gifgaff που έχω υπόλοιπο;
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#614780
dimik έγραψε:Περισυ στις 14-17/11 πάντως εκείνο το μεγάλο παιχνιδαδικο στον κεντρικό πεζόδρομο ήταν full χριστουγεννιατικο.

Φέτος επειδή τα 2 μικρότερα ξαδέρφια μου εγκατασταθηκαν στην Πράγα θα στείλουμε το μισό σόι για Πρωτοχρονιά και Φώτα. Θα πάνε και οι γονείς μου αλλά έτσουξε το εισητήριο, 500+ με επιστροφή SKG μέσω Αθηνών.

< >
φανταζομαι χαρά τα ξαδέρφια....
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#614782
gianik έγραψε:Χμμμμ.... Στο ίντερνετ λέει ότι οι χριστουγ. αγορές ξεκινούν 30/11....φανταζομαι η πόλη λίγο πολύ θα έχει στολιστει ..

.


Βιεννη ανοίγουν στις 15 οι μεγάλες και σταδιακά μέσα στην ερχόμενη εβδομάδα όλες.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#614786 Τα μαγαζιά έχουν στολίσει σίγουρα.Το παζάρι στη Πλατεία και το Δεντρό μπαίνουν τελευταία βδομάδα Νοεμβρίου.Τα φώτα του δέντρου ανάβουν του Αγ.Νικολάου.
Η κάμερα όλα τα λεφτά... Εγώ τη βάζω στη τηλεόραση στο σαλόνι και χαλαρώνω.΄Σε κάθε ολόκληρη ώρα μαζεύεται και κόσμος να δει τους δώδεκα αποστόλους που γυρνάνε γύρω γύρω
Και της γέφυρας είναι ακόμα καλύτερη.
Τελευταία επεξεργασία από kostis20 και 14 Νοέμ 2019, 11:12, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά