Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#601743 Το 3008 δεν ξέρω αν βγαίνει σε αυτόματο βενζίνη μέχρι 17Κ, αν ναι, μια χαρά είναι. Έχω δώσει την λίστα μου και περιμένω!
Άβαταρ μέλους
By markvag
#601832
Anonymous Founder έγραψε:Μέχρι τα 17Κ τον φόρο τον πληρώνει η εταιρεία σαν μπόνους, άρα δεν πληρώνω τίποτε. Πάνω από τα 17Κ, τα πληρώνω εγώ. Προφανώς και δεν έχω σκοπό να πληρώσω όταν υπάρχει το δωρεάν.


Καλά, εννοείται πως το καλύτερο αμάξι του κόσμου είναι το τζάμπα... :lol: :innocent:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#601950
markvag έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Μέχρι τα 17Κ τον φόρο τον πληρώνει η εταιρεία σαν μπόνους, άρα δεν πληρώνω τίποτε. Πάνω από τα 17Κ, τα πληρώνω εγώ. Προφανώς και δεν έχω σκοπό να πληρώσω όταν υπάρχει το δωρεάν.


Καλά, εννοείται πως το καλύτερο αμάξι του κόσμου είναι το τζάμπα... :lol: :innocent:


Υπάρχουν και κάποια που τσάμπα να μου τα έδινες, δεν θα τα έπαιρνα. Βασικά θα τα έπαιρνα και θα τα πουλούσα αμέσως. :lol:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#614411 Πολύ ωραίο.Ειδικά το SW...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#614417 ομολογώ ότι πίσω γεροντίζει λιγουλάκι... :sorry:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#614431 Παρά πολύ ωραία. Κι εμένα περισσότερο το sw μου άρεσε.


< Note >
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#645949 Μισθοί μιας χρονιάς για έναν Ιρλανδό. Χαλαρά.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#661738 Με αυτή την πρόσοψη μάλλον ήθελαν να προλάβουν την αναμενόμενη ηλεκτρική Χ της BMW.
Δεν νομίζω να τους βγήκε καταλαθος!Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#661765 https://www.banggood.com/Original-Cokit-Eletric-Mosquito-Killer-Dispeller-Light-Lamp-UV-Light-Mosquito-Repellent-Trap-Smokeless-Odorless-Outdoor-Insect-Killer-Lamp-p-1468835.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN

:hmmm:




:ninja:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#661802
cosneo έγραψε:Με αυτή την πρόσοψη μάλλον ήθελαν να προλάβουν την αναμενόμενη ηλεκτρική Χ της BMW.
Δεν νομίζω να τους βγήκε καταλαθος!Εικόνα



Σαν διασταύρωση του κράνους του Darth Vader με λάμπα που σκοτώνει κουνούπια :lol: :lol:






























































Το περίεργο είναι πως, για κάποιον λόγο, μ' αρέσει... :oops: :help: