Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#609512 Στην 1η απόπειρα να δώ το El Camino ( The Breaking bad movie ) με πήρε ο ύπνος ( και δεν ήμουν δα τόσο κουρασμένος )

Για να δούμε και την 2η ...
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#609883

Όλα κι όλα. Ο τύπος είναι γνώστης και μερακλής.
Ξέρεις βρε παιδάκι μου, ότι θα πας να δεις ταινία του και θα παίζει η καλύτερη γκόμενα της πιάτσας.
Όχι καλή. Η καλύτερη. Από το Nikita κιόλας.
Ενίοτε την παντρεύεται και της κάνει και παιδί. Μ' αυτά και μ' αυτά, έφτασε να 'χει 5-6. Έφτασε 60 βέβαια και δεν τον παίρνει πλέον για πολλά-πολλά, αλλά το μεράκι μένει.
Και μπράβο του.

Η ταινία είναι συμπαθητική, το μωρό άψογο. Δεν είναι για βραβείο, αλλά αν θέλετε να χαλαρώσετε 2 ωρίτσες, προτείνεται.
Σαφώς ανώτερη από το Red sparrow, να τα λέμε αυτά.

Τώρα θα πεταχτεί ο g να πει κάτι άσχετο. ΑΓΝΟΗΣΤΕ ΤΟΝ :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By g8777
#609885 Κάποιος μοντ με σφουγγαροπανο να μαζέψει ΤΗΝ ΛΙΓΟΎΡΑ;;

ΜΠΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑ

Βάζεις ένα γκομενάκι δίπλα στον ασίμω καί στον Καμπαλα. Ποιός θα μείνει με λεφτά στην τσέπη; :svivhaha:

Για το Τζόκερ ότι και να πω είναι λίγο. Μικερφουλη Tchakiche ! :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#609897 Όποιος έχει στοιχειώδη κατανόηση κειμένου (ο g εκτός συναγωνισμού), αντιλαμβάνεται ότι η συγκριση είναι με την ταινία :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#609899 Γιατί έχω την εντύπωση πως θόλωσε η κρίση σου; Εντωμεταξύ, κλάσεις ανώτερη γκόμενα η Jennifer από ετούτη εδώ, αλλά ΟΚ, γούστα είναι αυτά.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#609901 Γιατί το λες αυτό; Ο άνθρωπος μπορεί να κάνει καμιά καταπληκτική διατροφή και ν' ασκείται εντατικά ξέρω γω... Έτσι και 110 χρονών μπορεί να φτάσει και να πηδάει γκόμενες σαν την παραπάνω σε αυτό το διάστημα. Είναι πασίγνωστο πως κάτι τέτοιες, καλογυμνασμένοι τύποι που προσέχουν τον εαυτό τους τις πηδάνε.
:s_dunno
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#610340