Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#609875
corsair έγραψε:
Focusman91 έγραψε:Μπροστά λίγο από Φιέστα, πίσω κάτι από τ κρος. Καλό είναι.

< Note 8 >


Παψε. Χαλια ειναι :rtfm:
Απο κοντά είναι καλύτερο.

< >
Άβαταρ μέλους
By tsilis
#611136 Μια παλιά διαφήμιση του MR2 έλεγε :
«OPEN. ARE YOU?»




Αμεέε!!!
Εγώ δεν είμαι όπεν??

Εικόνα


Περιστέρι.
Τι πιθανότητες είχα ?? :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#611195 Εναλλακτικά να εκπαιδεύσει ένα γεράκι να ακολουθεί μονίμως το αμάξι από ψηλά για να διώχνει τα περιστέρια. :rtfm:


:lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#611201 Χαχα, θυμήθηκα να είμαι σε ανοιχτό σταματημένος σε κίνηση και να κοιτάω επάνω και να βλέπω 10-15 περιστέρια πάνω από το κεφάλι μου στα καλώδια του τρόλλευ.... και να λέω τώρα θα μου την κάτσουν ομαδικά.... :lipsealed: Ευτυχώς ήταν εγκρατή! :innocent:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#611236 Ημιαυτόματο αεροβόλο πιστόλι και σκοποβολή... :lol:

Ανοιχτά αυτοκίνητα ρε;;; :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#611250 Σε MR2 θα ήταν κάπως αλλά έχω υπόψη μου αμάξια που θα έπρεπε να την έχουν στον στάνταρ εξοπλισμό τους!
Εικόνα

Πέρσι σταματημένος κάτω από δέντρο "πυροβολήθηκα" από ένα πετουμενο ευτυχώς στην μπλούζα! Διπλοπαρκαρισμενος ή κλήση ή καθαριστηριο θα ήταν το πρόστιμο!
Άβαταρ μέλους
By markvag
#611267
sknipper έγραψε:Χαχα, θυμήθηκα να είμαι σε ανοιχτό σταματημένος σε κίνηση και να κοιτάω επάνω και να βλέπω 10-15 περιστέρια πάνω από το κεφάλι μου στα καλώδια του τρόλλευ.... και να λέω τώρα θα μου την κάτσουν ομαδικά.... :lipsealed: Ευτυχώς ήταν εγκρατή! :innocent:


Δεν θα ξεχάσω, νέος οδηγός, με το αμάξι του πατέρα μου, σταματάω σε φανάρι σε ώρα που βράδιαζε και από πάνω ένα τεράστιο πεύκο... Γεμάτο περιστέρια... Και όπως οι άνθρωποι, που πριν πάνε για ύπνο περνάνε μία βόλτα από την τουαλέτα, έτσι και τα περιστέρια... Χωρίς υπερβολή ήμουν σταματημένος 20-30 δευτερόλεπτα και ο ήχος ήταν ένα συνεχές "πατ, πατ"... :help: :lol: Σαν ριπές από πολυβόλο... :lipsealed: :lol:

ΥΓ: είχε και 1-2 πεζούς στο φανάρι... :lipsealed:

ΥΓ2: Η αριστερή λωρίδα της Βασ. Όλγας στο φανάρι με τη Μαρτίου... Φαίνεται και από τα "σημάδια" στον δρόμο... :lol:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#611268 Τρομερό σημείο Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By markvag
#611418 Ακριβώς! :lol: :lol:

Φαίνονται τα σημάδια και στον δρόμο... :lol:
Άβαταρ μέλους
By tsilis
#611521 Γούρι είπατε , αλλά μάλλον έπρεπε να με πετύχει στο «δόξαπατρί» για να ισχύσει ! :lol: :lol:

Ακούω από εχθές ένα θόρυβο μπροστά ΔΕ σαν κλαταρισμένο αμορτισέρ .
Πάμε για ψάξιμο .....
Έτσι , για να μην ησυχάζω :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By tsilis
#612419 Τελικώς ήταν χαλαρό top mount από τον προηγούμενο που είχε βάλει αλλάξει ανάρτηση κάποια στιγμή.

Γενικώς , αυτός ο προηγούμενος είχε κάνει αρκετές τσαπατσουλιές , τις οποίες χρειάστηκε να μαζέψω .
Το καλό είναι ότι το μοτέρ δεν καίει λάδια .Τουλάχιστον όχι ακόμη .
Και το σασί είναι ατρακάριστο .

Μπήκαν και τα λάστιχα (Toyo TR1). Θα γράψω χλμ και θα μεταφέρω εντυπώσεις στο τοπικό σε εύλογο διάστημα .

Πλέον,είμαι σε καλό επίπεδο με το Τογιοτάκι μου .
Κάτι μικρά με τον ήχο-κεραία μένουν και είμαι οκ.