Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#607069
skous έγραψε:Δεν υπάρχουν fascia (δεν ξέρω πως λέγεται στα Ελληνικά) όπου να φεύγει το πληκτρολόγιο και να φαίνεται οκ;


< >
Υπάρχουν αλλά είναι με τέτοιο τρόπο οι αεραγωγοί που αφενός φαίνεται αντιαισθητικο, αφετέρου θα ήθελα κάτι που να φαίνεται με στυλ εργοστασιακό και όχι να μου βαράνε τα ocd κάθε φορά που θα το βλέπω.

Θα βάλω οθόνη στο QQ και θα ησυχάσουμε

< Note >
Άβαταρ μέλους
By skous
#607100 Fair enough

Εγω σκεφτόμουν κατι τέτοιο αλλά δεν έχω δει από κοντά την ποιότητα των πλαστικών.
Πάντως υπάρχουν και κομμάτια που είναι ανεξάρτητα απο το ICE που θα εγκατασταθεί... εγώ προς τα εκεί το σκεφτόμουν, κάποιο επώνυμο ώστε να μην υπάρχουν θέματα με την λειτουργία του αλλά
1) κολλάω στην ποιότητα των πλαστικών γιατί μπορεί να είναι εντελώς ψεύτικα (δυστυχώς νομίζω όλα έρχονται απο εξωτερικό)
2) Δεν ξέρω εάν θα αχρηστέψει τα κουμπιά στο τιμόνι και την μικρή οθονούλα πάνω....


< >
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#609856 Σε ομάδα στο φουμπου εθεαθη αυτό με το οποίο τερματίστηκε η φάση.
Highlight τα κουμπιά αφής κλιματισμού ενώ υπάρχει απλό air condition.
Georgetz, που είσαι?Εικόνα

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#609863 Όποτε φευγουμε απο τα ταμπλέτ και πάμε σε μόνιτορ ενσωματωμένα στην κονσόλα...

Αν ηταν και πράσινο μονόχρωμο θα έβγαζε μια 80ιλα φοβερη, να είχε και ghost n goblins app όπως έχουν τα τεσλα κάτι παιχνίδια
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#609926 Το μπουκαλάκι με το άρωμα εχει κάτσει τόσο καλά , έσπαγα το κεφάλι μου να βρω τι γραφικό ειναι αυτό....:-)
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#609990
Focusman91 έγραψε:Σε ομάδα στο φουμπου εθεαθη αυτό με το οποίο τερματίστηκε η φάση.
Highlight τα κουμπιά αφής κλιματισμού ενώ υπάρχει απλό air condition.
Georgetz, που είσαι?Εικόνα

< Note 8 >


LUDICROUS
Άβαταρ μέλους
By Jorge_greek
#610118
Focusman91 έγραψε:Σε ομάδα στο φουμπου εθεαθη αυτό με το οποίο τερματίστηκε η φάση.
Highlight τα κουμπιά αφής κλιματισμού ενώ υπάρχει απλό air condition.
Georgetz, που είσαι?Εικόνα

< Note 8 >

1000 φορές πιο όμορφο από την εργοστασιακή φάτσα με τα 8726345827649287 κουμπιά του εντερπράιζ
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#610120 Το εσωτερικό ενός αυτοκινήτου πρέπει να είναι εύχρηστο πάνω από όλα. Οι οθόνες είναι σαφώς πιο δύσχρηστες από τα τα φυσικά κομβία.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#610136 +1, το ειδαν αυτο στην βιομηχανια και απο 2022 ξαναγυρναμε στο ραδιοσταθμο με την βελονα :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Πριν αρχισεις, λογια Ντιριντινου μεταφερω, don't shoot the messenger. :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#611147 Δεν ξέρω αν είναι εδώ το κατάλληλο μέρος να ρωτήσω για μοντέλο Galaxy III (τριγύρω 2012-2014) που ψάχνει συγγενικό μου πρόσωπο. Βρίσκει κυρίως το 2λιτρο diesel, με ή χωρίς ημιαυτόματο κιβώτιο.
Έχει κανείς γνώμη ή εμπειρία από το αυτοκίνητο, το μοτέρ ή το ημιαυτόματο;

Η άλλη βασική απορία είναι περί τεκμηρίων ή φόρου πολυτελείας, τουλάχιστον με τα παρόντα δεδομένα.
Πρόκειται περί πολύτεκνου να σημειώσω.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#611223 Ω ναι..
Περκέ;
Άβαταρ μέλους
By markvag
#611265 Γιατί είναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ δύσκολο να επιβεβαιωθούν χλμ, κατάσταση του οχήματος, εργασίες συντήρησης που έχουν ή δεν έχουν γίνει, κτλ... Έως αδύνατο. :rtfm: Επίσης, πχ στη Γερμανία οι μάντρες συχνά έχουν τον κατιμά "Για εξαγωγή"...

Δεν αποκλείω εξαιρέσεις φυσικά (έχω δει 1-2, να υπάρχει πχ βιβλίο σέρβις και πλήρες ιστορικό αντιπροσωπείας, που συμφωνούν όλα με αυτά που βλέπουν τα μάτια σου), αλλά είναι εξαιρετικά "αστείο" το φαινόμενο ΟΛΑ τα εισαγωγής ΠΑΝΤΑ να έχουν 15Κ χλμ / έτος... :lol: Παίρνει ο μέσος Γερμανός το ντήζελ για να κάνει μόνο 15Κ χλμ / έτος;;; ΟΚ, κάποιοι ναι, ΟΛΟΙ οι μαντράδες όμως στην Ελλάδα βρίσκουν ΜΟΝΟ τέτοια αμάξια;;; :innocent: :lol:

Υποτίθεται πως το νέο νομικό πλαίσιο κάνει τέτοιες απάτες πολύ πιο δύσκολες, αλλά προσωπικά κρατάω πολύ μικρό καλάθι...

Για εμένα η λέξη "εισαγωγής" είναι λόγος απόρριψης.

Ξαναλέω, μπορεί πχ να πάει ο ίδιος στη Γερμανία και να ελέγξει το αμάξι ή να έχει δικό του άνθρωπο ή να το αγοράζει από συγγενή ή φίλο που μένει εκεί, κτλ... Απλά η άποψή μου για το μέσο όχημα εισαγωγής είναι "μακρυά"...