Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By kantoniou
#609609 Παρα πολυ ωραιο αυτοκινητο, για το μεγεθος, τους χωρους και γενικα την κατηγορια του.
Καλοταξιδο να ειναι!

KiloMeater έγραψε:Το είχα πάρει για λίγες μέρες ως όχημα αντίστασης, το είχαμε αγαπήσει όλοι.

Αγαπαμε αντίσταση! :ninja: :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By sargus
#609621 Γιώργη είσαι απίθανος!! :yahoo:
Ζήτησα μερικές εσω φωτό και πόσταρες αυτό το πράγμα...φωνάζω τώρα τη σύζυγο να της τις δείξω!

:s_howdy
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#609622
sargus έγραψε:Γιώργη είσαι απίθανος!! :yahoo:
Ζήτησα μερικές εσω φωτό και πόσταρες αυτό το πράγμα...φωνάζω τώρα τη σύζυγο να της τις δείξω!

:s_howdy
Ωχ! Βλέπω το Civic να μπαίνει πωλητήριο.

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By sargus
#609629
Νίκος Παππάς έγραψε:
sargus έγραψε:Γιώργη είσαι απίθανος!! :yahoo:
Ζήτησα μερικές εσω φωτό και πόσταρες αυτό το πράγμα...φωνάζω τώρα τη σύζυγο να της τις δείξω!

:s_howdy
Ωχ! Βλέπω το Civic να μπαίνει πωλητήριο.

Από το Mi A1.


χαχαχααχ οχι βρε!!
Ευτυχώς για εμένα το έχει λατρέψει και εκείνη το civic. Μια φορά μάλιστα που της το έδωσα να το οδηγήσει, μετά ήθελε να πετάξουμε το astra H της! Το picasso το σκεφτόμαστε για αντικατάσταση του τελευταίου σε μερικά χρόνια.
Άβαταρ μέλους
By Lap
#609630 Γενικα δηλωνω......Μη μου πειραζεται τον sargus.......
Εχει ενα απο τα καλυτερα αυτοκινητα στην ελληνικη αγορα....ever....
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#609634
Lap έγραψε:Γενικα δηλωνω......Μη μου πειραζεται τον sargus.......
Εχει ενα απο τα καλυτερα αυτοκινητα στην ελληνικη αγορα....ever....
Έχει. Και ένα από τα λίγα χατς που αρέσουν στην σύζυγο. Ειδικά στο γκρι που το έχει.

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By theo13
#609663 Πολύ όμορφο αυτοκίνητο! Να έχεις πολλά καλά και ασφαλή χιλιόμετρα!
Θεωρώ πως σε θέμα χώρων και ικανότητας μεταφοράς αποσκευών είσαι απόλυτα ήρεμος!

.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#609676 Στο δικό μου (που ήταν το πρώτης γενιάς και το 5θ, όχι το 7θ Grand) έχω χωρέσει ένα ψυγείο (ύψος 140 - 150, κάπου εκεί) απλά ρίχνοντας τα πίσω καθίσματα... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Γιώργης
#609802 Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές, ελπίζω το σκ να μπορέσω να ολοκληρώσω το σεντόνι με περισσότερες φωτο :thumbsup: