Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#609155
Dimitris_P έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:Joker, εξαιρετικό ψυχλογικό θρίλερ και καμία σύνδεση με Μπάτμαν
Αυτό ακριβώς


αυτο!

Ειναι "origins" ταινια και δεν εχει καμια σχεση με τον Batman
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#609512 Στην 1η απόπειρα να δώ το El Camino ( The Breaking bad movie ) με πήρε ο ύπνος ( και δεν ήμουν δα τόσο κουρασμένος )

Για να δούμε και την 2η ...
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#609883

Όλα κι όλα. Ο τύπος είναι γνώστης και μερακλής.
Ξέρεις βρε παιδάκι μου, ότι θα πας να δεις ταινία του και θα παίζει η καλύτερη γκόμενα της πιάτσας.
Όχι καλή. Η καλύτερη. Από το Nikita κιόλας.
Ενίοτε την παντρεύεται και της κάνει και παιδί. Μ' αυτά και μ' αυτά, έφτασε να 'χει 5-6. Έφτασε 60 βέβαια και δεν τον παίρνει πλέον για πολλά-πολλά, αλλά το μεράκι μένει.
Και μπράβο του.

Η ταινία είναι συμπαθητική, το μωρό άψογο. Δεν είναι για βραβείο, αλλά αν θέλετε να χαλαρώσετε 2 ωρίτσες, προτείνεται.
Σαφώς ανώτερη από το Red sparrow, να τα λέμε αυτά.

Τώρα θα πεταχτεί ο g να πει κάτι άσχετο. ΑΓΝΟΗΣΤΕ ΤΟΝ :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By g8777
#609885 Κάποιος μοντ με σφουγγαροπανο να μαζέψει ΤΗΝ ΛΙΓΟΎΡΑ;;

ΜΠΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑ

Βάζεις ένα γκομενάκι δίπλα στον ασίμω καί στον Καμπαλα. Ποιός θα μείνει με λεφτά στην τσέπη; :svivhaha:

Για το Τζόκερ ότι και να πω είναι λίγο. Μικερφουλη Tchakiche ! :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#609888
Asimov έγραψε:Η ταινία είναι συμπαθητική, το μωρό άψογο. Δεν είναι για βραβείο, αλλά αν θέλετε να χαλαρώσετε 2 ωρίτσες, προτείνεται.
Σαφώς ανώτερη από το Red sparrow, να τα λέμε αυτά.

Midlife crisis :hmmm:

Λεφτά για Porsche φτάνουν ή μπα; :s_biggrin
Μετάχειρη, δεν λέω τίποτε βαρύ, δεν είναι ντροπή... :whistlink:

Ανώτερη από το Red Sparrow η γκόμενα ή η ταινία; :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#609896
Anonymous Founder έγραψε:
Ανώτερη από το Red Sparrow η γκόμενα ή η ταινία; :s_dunno

Τι ρωτας, λες και δεν ξερεις. ΤΙ ΡΩΤΑΣ;

Υπαρχει ταινια που δεν θα ιδωθει μεσα απο το πρισμα της γκομενας που παιζει; Για τον Ασιμωφ μιλαμε :s_tongue :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#609897 Όποιος έχει στοιχειώδη κατανόηση κειμένου (ο g εκτός συναγωνισμού), αντιλαμβάνεται ότι η συγκριση είναι με την ταινία :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#609899 Γιατί έχω την εντύπωση πως θόλωσε η κρίση σου; Εντωμεταξύ, κλάσεις ανώτερη γκόμενα η Jennifer από ετούτη εδώ, αλλά ΟΚ, γούστα είναι αυτά.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#609901 Γιατί το λες αυτό; Ο άνθρωπος μπορεί να κάνει καμιά καταπληκτική διατροφή και ν' ασκείται εντατικά ξέρω γω... Έτσι και 110 χρονών μπορεί να φτάσει και να πηδάει γκόμενες σαν την παραπάνω σε αυτό το διάστημα. Είναι πασίγνωστο πως κάτι τέτοιες, καλογυμνασμένοι τύποι που προσέχουν τον εαυτό τους τις πηδάνε.
:s_dunno
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#610340
Red Garland έγραψε:Τζόκερ: Έλεγχοι της αστυνομίας σε κινηματογράφους για την παρουσία ανηλίκων

:shifty:


ο υιος την προηγουμενη εβδομαδα πηγαν στα stern με την κοπελια του, για να το δουν και ζητησαν ταυτοτητες.
Δεν τους αφησαν να μπουν.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#610346
Wagner669 έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:Joker, εξαιρετικό ψυχλογικό θρίλερ και καμία σύνδεση με Μπάτμαν
Αυτό ακριβώς


αυτο!

Ειναι "origins" ταινια και δεν εχει καμια σχεση με τον Batman


+1, απλά τυχαίνει να λέγεται ο κεντρικός χαρακτήρας Joker. Όπως και το Ad Astra δεν έχει σχέση με Star Trek, Interstellar κλπ. Την είδα χθες, μου άρεσε πολύ.
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#610350
dimviii έγραψε:
Red Garland έγραψε:Τζόκερ: Έλεγχοι της αστυνομίας σε κινηματογράφους για την παρουσία ανηλίκων

:shifty:


ο υιος την προηγουμενη εβδομαδα πηγαν στα stern με την κοπελια του, για να το δουν και ζητησαν ταυτοτητες.
Δεν τους αφησαν να μπουν.



Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#610365
Red Garland έγραψε:Τζόκερ: Έλεγχοι της αστυνομίας σε κινηματογράφους για την παρουσία ανηλίκων

:shifty:

Ακόμα και εγώ είπα ότι αποκλείεται, είναι κάποιου είδους τρολλαρισμα. :help:
Συνειρμικά :shifty: κατέληξα ότι πιθανότατα είναι αλήθεια. Κλασικό παράδειγμα του χοιροστασιου που ζουμε.
Τί κάνει ντόρο; Εκεί θα δείξουμε ότι όλα λειτουργούν σαν γερμανικό ρολόι. :lol:
Έτσι θα πλημμυρίσουμε από επενδύσεις κε Μητσοτάκη; Σε περιβάλλον Μεσαίωνα ποιός σοφρων επενδυτής θα εμπιστευτεί τα λεφτουλια του; :x

Α, περιμένω έφοδο ΕΚΑΜ σε ΟΥΥΥΥΥΥΥΛΑ τα πρωιναδικα σήμερα.

TAXIS ΚΑΙ ΗΘΙΚΉ :adminpower:


Στα no shit Sherlock νέα :

Coppola calls Marvel movies 'despicable' in defense of Scorsese's criticism

Επιτέλους καποιος τολμησε. :)