Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#588566
cabala10 έγραψε:
NickTG έγραψε:Ψόφο κακό επειδή αλλάζουν το που θα πουλήσουν το παιχνίδι.

Έλεος ρε Cabala. Τα διαβάζω από κανένα 15χρονο στο insomnia ας μην διαβάζουμε και εδώ τις ίδιες βλακείες.

ε ναι ακριβως το βρηκες

οχι το οτι δεν κανουν refund λογω παραπλανησης εσυ διαλεξες το οτι αλλαξαν store :yahoo:


Εγώ το έχω βρει, εσύ δεν ξέρω πότε.
Δεν ανέφερα κάπου βέβαια ότι δεν ήταν παραπλάνηση, αν και για μένα είναι ηλίθιο πρόβλημα.

Αν τώρα σου φαίνεται αυτό τόσο σοβαρό για να αντιδράς έτσι μάλλον κάτι πρέπει να ξανασκεφτεις.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#588609 αναρωτιέμαι αν αυτοί που πάνε μόνο στην epic πουλάνε όσο θα μπορούσαν ή απλά χαντακώνονται για τη λιγότερη και καλά προμήθεια :hmmm:

αυτοί πάντως τώρα θα φάνε τεράστιο σκατό, το παιχνίδι το βλέπω ήδη άκλαφτο, δεν τα βάζεις με τον αγριεμένο όχλο του gaming, δεν βλέπουν τι παθαίνουν άλλοι

μιλάμε βέβαια και για crowdfunded... τεσπά θα δείξει, υπάρχουν και τα yakuza στη τελική
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#588642 Το publishing του Shenmue το κάνει η Deep Silver που έκανε και του Metro.

Άρα είτε έμειναν ευχαριστημένοι με τις πωλήσεις του Metro ή τους δίνει τόσα η Epic που δεν τους νοιάζει τόσο.

Άλλωστε έχουν και το PS4 για να πουλήσουν.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#588643 σωστά, υπάρχουν και οι κονσόλες που είναι και ο κύριος όγκος

αλλά στο pc είναι αρκετά πιθανό να πατώσει

βέβαια δεν ξέρουμε και τι κίνητρα γενικά δίνει η epic για να είναι κάποιος αποκλειστικά στην πλατφόρμα της

όχι ότι δεν έχει κόσμο η epic λόγω του fortnite και μόνο, αλλά το συγκεκριμένο κοινό δεν ξέρω κατά πόσο ενδιαφέρεται για ένα παιχνίδι σαν το shenmue (αν και αυτό στις κονσόλες θα πουλήσει αν πουλήσει μη γελιόμαστε)

θα ήθελα πάντως να μάθω πώς τα πήγε το metro σε σχέση με τα προηγούμενα, δεν το έχω κοιτάξει καθόλου αυτό το παιχνίδι για κάποιο λόγο ακόμα σε αντίθεση με τα δύο προηγούμενα (και σκέφτομαι το ότι βαριέμαι να βάλω ένα επιπλέον store σαν βασικό λόγο )
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#588645 Δεν ξέρω αν έχουν βγάλει καθόλου νούμερα αλλά δεν έχω διαβάσει παράπονα.
Γενικά είπαν πως είναι ευχαριστημένοι.

Αν θες να το παίξεις πάντως συμφέρει να βάλεις με 1€ Game Pass Ultimate για ένα μήνα που το έχει μέσα.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#591366

Δεν θα πω ψέματα.
Τα 200+€ έφυγαν σχεδόν μόνα τους.

Υπάρχει βέβαια χρόνος να το σκεφτώ μέχρι το Δεκέμβριο που θα βγουν.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#599465 Επαιξα χθες σε ps4 φιλου superhot vr. Κιουσημ, οτι και να λες για το vr, ηταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ. Ηδη παρηγγειλα ενα oculus και δεν κρατιεμαι :eat: :eat: :eat:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#599735 Εγώ το γύρισα σε switch, όσο πάω μικραίνω εκεί είναι το πραγματικό νόημα του gaming
Άβαταρ μέλους
By drdino
#599736 Κι εγώ τσίμπησα ένα Switch πριν λίγο καιρό, τα σπάει.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#599737 Όποιος θέλει γνώμες για παιχνίδια ρωτάει! :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#600095
:metalo: :metalo: :metalo: :metalo: :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Morx
#600160 Αντε ενα remaster και σε αυτo..



Εγω παντως παιζω εδω και μηνες αυτο το διαμαντακι! :inlove:

Εικόνα


Εικόνα


Online κανονικά ...!! :metalo:
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#604774

:inlove: :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Lap
#608516 Θα εχει τελικα το vr του 4k σε καθε ματι;;;