Forum για τη Formula 1
Άβαταρ μέλους
By STK
#655974 https://www.dailymail.co.uk/sport/formulaone/article-8536877/Former-Ferrari-boss-Jean-Todt-opens-stricken-friend-Michael-Schumacher.html

Jean Todt : "Last week I saw Michael Scumacher . He is fighting and I hope the world will be able to see him again soon. He and his family are working to make this happen. "
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#680584 Δεν ξέρω τι κάνει ο Michael, κι αν ποτέ τον ξαναδούμε, αλλά ας θυμηθούμε λίγο το μεγαλείο του ανδρός, και το ξεκίνημά του στην F1 (legendary λένε, και έχουν απόλυτο δίκιο):
https://www.formula1.com/en/latest/arti ... kOAiq.html
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#680591 Πόσο πανέμορφη αυτή η Jordan. Οριακά, αλλά θυμαμαι τότε αγώνες στο eurosport Και ταυτ'οχρονα στο rtl (για αυτό και πήγα έμαθα γερμανικά).
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#680628 Μάλλον είμαι λίγο μεγαλύτερος, αλλά τους θυμάμαι πεντακάθαρα. Είχα δει και τον εν λόγω αγώνα και το πώς μιλούσαν για τα κατορθώματα του Schumacher.
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#680696 Είναι κρίμα που μάλλον δε θα δούμε τον Σουμάχερ σε άλλη θέση πλην του οδηγού, τρομερό μυαλό, νομίζω θα προσέφερε πολλά.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#680698 Γιατι το λες αυτο?
Το 2006 αποσυρθηκε. Μεχρι το 2010 που ξαναπιασε τιμονι δε θυμαμαι να εκανε και τπτ φοβερο εκτος πιστας...
Φημες μαλιστα λενε οτι χαντακωσε τον Κιμι στην Μαλαισια το 2009 αν θυμαμαι καλα, οταν τον καλεσαν στα πιτς για βροχινα σε στεγνη πιστα...(Με εντολη Σουμι)
Άβαταρ μέλους
By g8777
#680728 Ηταν υποχρεωμενος να κανει κατι;
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#680748
g8777 έγραψε:Ηταν υποχρεωμενος να κανει κατι;

Ναι. Πέρνα έξω.
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#680762 Μα δεν του έδωσαν κάποια θέση για να κάνει κάτι.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#680789
JasonLouk έγραψε:
g8777 έγραψε:Ηταν υποχρεωμενος να κανει κατι;

Ναι. Πέρνα έξω.


Ελα ρε είχε πάρει τα τρία; :thumbsup:

Δεν το θυμόμουν. :oops:

Και τότε γιατι ξαναγύρισε στην Φόρμουλα; Θέλει να ξαναπάρει τα τρία; Εξακις σαν τον Δημήτριο Παύλου Γιαννακόπουλο; :hmmm:

Ναντο είναι αυτός θα μου πεις. Εκεί που οι υπόλοιποι παίρνουν ένα αυτός τα τσακώνει σε τριάδες σαν νερό Κωστηλατας. :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#680793
g8777 έγραψε:Και τότε γιατι ξαναγύρισε στην Φόρμουλα; Θέλει να ξαναπάρει τα τρία; Εξακις σαν τον Δημήτριο Παύλου Γιαννακόπουλο;


Θα ανοίξεις ποτέ τα dm σου? Πέτα τη την μπακατέλα επιτέλους.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#680797 :s_rofl
Καλύτερο βιογραφικό και από την Αικατερίνη Κανονιδου α συγγνώμη Νοτοπουλου μωρέ.

Άντε και Μister Olympia. :metalo: