Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#604089 Για πόσο θες να το αφήσεις; Το πάρκινγκ του δημαρχιακού μεγάρου μου έρχεται στο μυαλό που έχει λογικές τιμές ειδικά το βράδυ.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By fot
#604091
panos2171 έγραψε:Για πόσο θες να το αφήσεις; Το πάρκινγκ του δημαρχιακού μεγάρου μου έρχεται στο μυαλό που έχει λογικές τιμές ειδικά το βράδυ.

< Note >

Σε ευχαριστώ, θα το τσεκάρω. Θα χρειάζεται να το αφήνω αρκετες φορες στη βδομάδα, από εδώ και πέρα.
Καλά τα πάρκινγκ εκεί στα στενάκια στη γειτονιά , αλλά η μέρα βγαίνει πάνω από είκοσι ευρώ...


< >
Άβαταρ μέλους
By bebes
#604096 το πάρκινγκ του νεου Δημαρχείου είναι οτι πρέπει, άνετο ασφαλές.

Αν θες για μερικές φορες την εβδομάδα όπως λες, μήπως σε συμφέρει να πληρώνεις μηνιαίο;
Άβαταρ μέλους
By fot
#604097
bebes έγραψε:το πάρκινγκ του νεου Δημαρχείου είναι οτι πρέπει, άνετο ασφαλές.

Αν θες για μερικές φορες την εβδομάδα όπως λες, μήπως σε συμφέρει να πληρώνεις μηνιαίο;

Σε δυο που ρώτησα μου είπαν πως οι μηνιαίες θέσεις τους είναι όλες κλεισμένες.. μιλάμε αυτοί με τα πάρκινγκ πρέπει να κάνουν τρελές δουλειές.


< >
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#604106 Στο κέντρο πάντως εκτός του ότι είναι κλεισμένες είναι και υψηλές οι μηνιαίες τιμές.Αν για κάποιο λόγο σε βολεύει κάπου στην εκκλησία Α.Δημητριου ξέρω ένα.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#604543 Απογοήτευση η ΔΕΘ...

- Το περίπτερο των Ε.Δ. ήταν ένα κακέκτυπο αυτού του 2017. Το μόνο που άξιζε ήταν το Kiowa και ο εξομοιωτής του F16 (με Αμερικανό τεχνικό της Lockheed Martin παρακαλώ). Επίσης μου άρεσαν τα περίπτερα των Παραγωγικών Σχολών, τα οποία για πρώτη φορά είδα να πλησιάζουν τους νέους. Με αρκετό σφρίγος αυτό τη ΣΣΕ. :inlove:
- Στο περίπτερο των αυτοκινήτων άξιζαν μόνο τα Mazda για τους petroleheads :superman: και τα VAG για τους electroheads :whistlink: .
- Σκέφτηκα να πάω στο Shooting range για να γελάσω, αλλά με συγκράτησε ο cosneo που μου είπε ότι δεν θα έχω τι να τα κάνω τόσα αρκουδάκια... :lol:

Αν πλήρωνα 7 Ευρώ, θα είχα εκνευριστεί. Για τσάμπα που πέρασα, ΟΚ ήταν.

ΥΓ: Απάλευτο πλέον το παρκάρισμα στο κέντρο με τις θέσεις μονίμων κλπ. :vava:
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#604566 Αν και δεν το έχω με τον Στρατό, πρέπει να ομολογήσω ότι είχαν μια πολύ ωραία παρουσία στην Έκθεση, ενώ είχαν και πολλές δραστηριότητες. Ειδικά αν συγκρίνω με τα περίπτερα των Επιμελητηρίων κλπ... :s_hang
Επίσης, εξαιρετική η μπάντα του Στρατού! :thumbsup:

Τα Mazda πράγματι ξεχώριζαν, ενώ παρουσία είχε και το group PSA.

Για παρκάρισμα βολεύει πολύ το πάρκινγκ κάτω από το Δημαρχείο. Για κανένα τρίωρο το κόστος ήταν στα 4.20€ νομίζω.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#604579 5 ευρώ από τις 6 το απόγευμα ως τις 10+ το βράδυ.
Μια χαρά μου φάνηκε για να έχω ήσυχο το κεφάλι μου για παρκαρισμα και χωρίς να έχω πολύ περπάτημα ως την κάτω είσοδο της ΔΕΘ.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#604605
cosneo έγραψε:5 ευρώ από τις 6 το απόγευμα ως τις 10+ το βράδυ.
Μια χαρά μου φάνηκε για να έχω ήσυχο το κεφάλι μου για παρκαρισμα και χωρίς να έχω πολύ περπάτημα ως την κάτω είσοδο της ΔΕΘ.
Έτσι! Επίσης αν δε κάνω λάθος από τίς 9μμ έως τις 7πμ είναι 0.5€/ωρα. Και το πάρκινγκ του δημαρχείου είναι πολύ άνετο. Αν είχε πιο βατές τιμές και στη μηνιαία στάθμευση θα το προτιμούσα κι ας ήθελα ένα 25λεπτο να πάω μέχρι εκεί.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#604625 Για ψαράκι Μηχανιώνα Επανομή τι προτείνετε;
Άβαταρ μέλους
By drdino
#604630 Ταβέρνα του ψηλού στην παραλία Επανομής για ταβερνοκατασταση ή στο Αγνάντι λίγο πιο πέρα.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#604638
JimClark έγραψε:Για ψαράκι Μηχανιώνα Επανομή τι προτείνετε;


https://www.google.com/maps/place/%CE%A ... 22.8774592

Αλλά μόνον έξω. Το μέσα είναι μιεχ σαν χώρος.