Για μοτοσικλέτες, σκούτερ και άλλα δίτροχα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#600477 Τα σκέφτηκα τα Angel αλλά μιας και κάνω πολύ λίγα χιλιόμετρα, δεν έχουν νόημα τέτοια λάστιχα. Τέτοια ήταν τα προηγούμενα και τελικά ψόφησαν από την πολυκαιρία και όχι επειδή έλιωσε η γόμα. Θέλω να μπορώ να πατήσω ένα χωματόδρομο χωρίς να φοβάμαι, τα SS και καλύτερο κράτημά τους δεν είναι για μένα, εγώ είμαι ειδικός στο να φτιάχνω τεράστια chicken stripes, το ss λάστιχο τι να μου κάνει; Μόνον περισσότερη ξεφτίλα!
:lol:
Άβαταρ μέλους
By citastak
#600483
soch έγραψε:
elteo έγραψε:Ο καλός συναγερμός για τέτοιο σκούτερ κόσμημα με ακριβά περιφερειακά είναι must! Να το χαίρεσαι soch. Είσαι μερακλής και φαίνεται.

Σε ευχαριστώ πολύ!



Μεγεία
ΠΟΛΥ καλά έκανες και έβαλες τον Πανδώρα.
Και αν μπορείς δέσιμο και σε σταθερό σημείο. Κλέβουνε αβέρτα, με τρόπους που δεν φανταζόμαστε...Διάφορα οχήματα. Μεγάλα, μικρά, παλιά, καινούρια.
Και κουκούλα για να μη φαίνεται εύκολα, ειδικά αν παρκάρεις έξω.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#611025 1 χρόνος, 5500χλμ...
Ποτε δεν πίστευα ότι θα έτρωγα τέτοιο κόλλημα με τα δίκυκλα...
Έτυχε λόγω δουλειάς και έβγαλα δίπλωμα, έτυχε λόγω γνωστού και πήρα το ΜΤ, και δεν το μετάνιωσα ποτέ!
Πάμε σε περισσότερα χλμ, περισσότερες φώτο και με ένα adv! :inlove:

Εικόνα

ΥΓ: με είχατε φάει για ζελατίνα, ε να...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#611085 Ειπαμε να βαλεις ζελατινα, εσυ ....το..... παρα @#$%ες :lol: :lol: :lol:

Ποια εβαλες και εχει τοσες γωνιες; Δεν κανει θορυβο, στροβιλισμους;
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#611099 ή βάζεις ή δεν βάζεις...
puig touring... σε ταξίδι γαμάει...
deflectάρει τον αέρα περίπου λίγο πάνω απ' τη ζελατίνα του κράνους, θόρυβο, μπάφετινγκ και τέτοια δεν κάνει...