Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#598232
g8777 έγραψε:Ενος λεπτου σιγη για τους δικυκλους φιλους μας που ειναι καταλληλα ντυμενοι για χρηση μηχανης (αυτους τους 36 δλδ).

6 λεπτα και 25 κιλα λιγοτερο για το σπιτι.


:s_roses :s_roses :s_roses


Φιλαρακι ειμαι με βερμουδα σημερα!

Χωρις μηχανακι ομως γιατι χτες αποφασισε να με αφησει στην Π Ραλλη, οποτε με οδικη πηγε συνεργιο και εγω με ΜΜΜ

Βαλε ομως και ποσους βαθμους εχεις μεσα στο αμαξι γιατι σε εχω δει και με σαλι :s_rofl :s_rofl :s_rofl


ΕDIT

:shifty:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#598236 http://penteli.meteo.gr/stations/alexandroupolis/
Current Weather in Alexandroupolis
as per 15:08, 02/08/19
Temperature 30.6 °C

Έβρος θα λέτε και θα κλαίτε :shifty:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#598245
diplomat έγραψε:Βέβαια, αυτό συνέβη όταν δοκίμαζα t-shirt, τα παντελόνια τα είχα δοκιμάσει κατ' ιδίαν νωρίτερα. :shifty:


:thumbsdown: :thumbsdown:

:shifty: :shifty:




BTW και ontopix... Δράμα 34 λέει το κουνιστό τώρα. :s_dunno :shifty: Αυτοψία στον ηλιοκαμμένο χώρο έμπροσθεν του γραφείου λέει πως κάπου εκεί είναι, άντε 1-2 βαθμούς πιο πάνω... :shifty:

Δεν έχουμε και χαβούζα με βατράχια να εξατμίζεται εμείς, καλά είναι νομίζω... :shifty:



Σε λίγο διακτινίζομαι σε παραλία πλησίον της Καβάλας μετά της οικογένειας. :twisted:
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#598249
diplomat έγραψε:Για τη δροσούλα το έγραψα.

Ε, τί να 'χει στο λεβίδι και στο κάθε λεβίδι; Το εξοχικό του πάει να δει ο καθένας κι αυτό όχι πάντα. Είναι χαρακτηριστικό ότι πολλά σπίτια δε γεμίζουν ούτε στις 23 (πανηγύρι).
Εάν είσαι στη γύρα όμως μια χαρά περνάς. Καφεδάκι με κανα φίλο στην τρίπολη, καμιά βόλτα στη βυτίνα, εννοείται πλατεία λεβιδίου καθημερινά, ε, κάτι κάνεις.

Η φάση εξοχικό σημαίνει αραλίκι εκ φύσεως, για εξτρήμ πράγματα πας αλλού, όμως αυτό απαιτεί μεταξωτό λωκό (ήτοι πάτσετ, το οποίο λείπει).

Μπιλλ εγώ την καθιερωμένη κόρνα θα την πατήσω. :iconcool:
BTW, κοκοψόψαρα παίρνω συνήθως από τον τζίμη (μρ. τζέη'ς).


Έτσι όπως το έγραψες με μπέρδεψες!
Δροσιά έχουμε και παρακάτω, ίσως και καλύτερη! :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By bill33
#598255
NickTG έγραψε:
diplomat έγραψε:Για τη δροσούλα το έγραψα.

Ε, τί να 'χει στο λεβίδι και στο κάθε λεβίδι; Το εξοχικό του πάει να δει ο καθένας κι αυτό όχι πάντα. Είναι χαρακτηριστικό ότι πολλά σπίτια δε γεμίζουν ούτε στις 23 (πανηγύρι).
Εάν είσαι στη γύρα όμως μια χαρά περνάς. Καφεδάκι με κανα φίλο στην τρίπολη, καμιά βόλτα στη βυτίνα, εννοείται πλατεία λεβιδίου καθημερινά, ε, κάτι κάνεις.

Η φάση εξοχικό σημαίνει αραλίκι εκ φύσεως, για εξτρήμ πράγματα πας αλλού, όμως αυτό απαιτεί μεταξωτό λωκό (ήτοι πάτσετ, το οποίο λείπει).

Μπιλλ εγώ την καθιερωμένη κόρνα θα την πατήσω. :iconcool:
BTW, κοκοψόψαρα παίρνω συνήθως από τον τζίμη (μρ. τζέη'ς).


Έτσι όπως το έγραψες με μπέρδεψες!
Δροσιά έχουμε και παρακάτω, ίσως και καλύτερη! :s_tongue

Σε αυτό +1 απο εμένα.
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#598276
bill33 έγραψε:
NickTG έγραψε:Έχει κάτι στο Λεβιδι που δεν ξέρω? :hmmm:
Να περάσω βόλτα αν είναι!

Τι έχει στο Λεβίδι; Ούτε η γουρνοπούλα δεν λέει πλέον!!!
Κάποτε αγοράζαμε και καμιά κοτόπιτα στο TST τώρα που κατέβηκα άλλαξε επωνυμία.
:thumbsdown: :sorry:


Είχα αγοράσει ένα οικόπεδο έξω από το Λεβίδι με το Yamaha πριν κάτι χρόνια. :oops:
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#598278 Αφού δεν αγόρασες καμία πλαγιά να σταματήσεις 250 μέτρα πιο κάτω καλά είναι!
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#601057 36.0 °C Current Weather in Alexandroupolis as per 16:08, 25/08/19

High Temperature
Low Temperature
36.6 °C at 15:46
23.5 °C at 04:59

Έχω βάλει και τα δυο κλιματιστικά να δουλεύουν και δεν τολμώ να ανοίξω τις μπαλκονόπορτες.