Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By elteo
#600522 Το θέμα είναι πως έχασε η Πόρτο από αυτούς .... :lol:

Εκτός και αν είναι τόσο καλός ο Ολυμπιακός όντως. :lol:
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#600525 σιγα την ομαδα σοβαρα τωρα...εκει που εριχνε 6ρες και 4ρες ο ολυμπιακος σε πρωτοκλασατες ομαδες τωρα κανουν σαν βλαμμενα οταν νικαει την...κρασνονταρ
Άβαταρ μέλους
By elteo
#600527 Είσαι υπερβολικός!

Σε καμία περίπτωση δεν είναι ομάδα που υποτιμάς ειδικά όταν μιλάμε για playoff cl και ενώ έχει ήδη αποκλείσει την Πόρτο και μάλιστα με νίκη στην έδρα της.
Άβαταρ μέλους
By melos86
#600528 Μπραβο στον γαυρο! Πηρε το αποτελεσμα που ηθελε και με τα 30 μυρια θα φερει και 1-2 πολυ ποιοτικες προσθηκες οι οποιες θα τον βοηθησουν και στο πρωταθλημα....
Εξακολουθω ομως να πιστευω οτι εχουμε καλυτερη ομαδα απο αυτους και τους περιμενω με ανυπομονησια στην τουμπα!!!
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#600529
elteo έγραψε:Είσαι υπερβολικός!

Σε καμία περίπτωση δεν είναι ομάδα που υποτιμάς ειδικά όταν μιλάμε για playoff cl και ενώ έχει ήδη αποκλείσει την Πόρτο και μάλιστα με νίκη στην έδρα της.

γιατι πρωτη φορα βλεπεις κουλα στο cl?
Άβαταρ μέλους
By elteo
#600531 Κούλα που αποκλείει πρωτοκλασατη ομάδα στην έδρα της ναι δεν το βλέπω να γίνεται συνέχεια.
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#600561 Λέω να φτιάξουμε ένα τοπικ prive για το τσου λου, να γράφουν τις εμπειρίες τους αυτοί που το έχουν κουνήσει το γ@μημένο το σεντονάκι.
Τώρα θαμώνες συνοικιακών και επαρχιακών καφεν... εεεε ομάδων τύπου Πανιώνιος, Ατρόμητος, Αστέρας, Μπαοκ κλπ τι να γράψουν για κάτι που δε γνωρίζουν... :hmmm:
Σα να γράφω εγώ πώς είναι η ζωή στη... Βουλγαρία. :lipsealed: Τι να γράψω?.Αφου δεν έχω πάει ποτές. :rtfm:
Τελευταία επεξεργασία από junior gt και 22 Αύγ 2019, 12:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#600562
junior gt έγραψε:Λέω να φτιάξουμε ένα τοπικ prive για το τσου λου, να γράφουν τις εμπειρίες τους αυτοί που το έχουν κουνήσει το γ@μημένο το σεντονάκι.
Τώρα θαμώνες συνοικιακών και επαρχιακών καφεν... εεεε ομάδων τύπου Πανιώνιος, Ατρόμητος, Αστέρας, Μπαοκ κλπ τι να γράψουν για κάτι που δε γνωρίζουν... :hmmm:
Σα να γράφω εγώ πώς είναι η ζωή στη... Βουλγαρία. :lipsealed:

Όλα καλά, με την τελευταία πρόταση τι εννοείς ακριβώς;;;
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#600563 Αυτό που έγραψα στο edit αλλά με πρόλαβες. Ότι δεν έχω πάει και δεν ξέρω. Εσένα που πήγε το μυαλό σου?
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#600565 Έκανα απλώς μια σκέψη ότι ίσως ήθελες να προκαλέσεις επειδή σε ποδοσφαιροτοπικό έμπλεξες παοκ, βουλγαρίες, αλλά όπως είπες και εσύ δεν πρόλαβα το edit σου.
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#600567 Καλά μην τρελαίνεσαι. Οι ίδιοι τα μπλέκουν:
https://ibb.co/KVBr24q
:whistlink:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#600568
Νίκος Παππάς έγραψε:Γατάκια ο αυτοκράτορας επέστρεψε!!

4-0 ο ΘΡΎΛΟΣ!!

ΚΟΥΝΆΜΕ ΣΕΝΤΌΝΙ!



Από το Mi A1.


Πιασμένος σηκώθηκα σήμερα ρε πστη μου. Όλο το βράδυ ανάσκελα προσπαθούσα να κοιμηθώ...



ΠΟΥ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ. ΔΕ ΜΑΣ ΕΠΕΦΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!

Ο-ΛΥ-ΜΠΙΑΚΟΣ Ο-ΛΥ-ΜΠΙΑΚΟΣ Ο-ΛΥ-ΜΠΙΑΚΟΣ

ΥΓ: Καλή περιγραφή πάντως ο βάζελος ο Θαναηλάκης. Να είμαστε δίκαιοι. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#600570
elteo έγραψε:Κούλα που αποκλείει πρωτοκλασατη ομάδα στην έδρα της ναι δεν το βλέπω να γίνεται συνέχεια.

Στον προηγούμενο γύρο απέκλεισε η Κλουζ τη Σέλτικ με νίκη εκτός, ο ΑΠΟΕΛ την Καραμπακ με νίκη εκτός, η Κράσνονταρ την Πόρτο με νίκη εκτός και ο παοκ κέρδιζε εκτός μέχρι να φάει τρίμπαλο. Γενικώς όλοι οι καφενέδες έκαναν εκείνη τη μέρα υπέρβαση εκτός έδρας.
Άβαταρ μέλους
By melos86
#600587
junior gt έγραψε:Αυτό που έγραψα στο edit αλλά με πρόλαβες. Ότι δεν έχω πάει και δεν ξέρω. Εσένα που πήγε το μυαλό σου?

Εχεις μια ευαισθησια με την γειτονα χωρα... :hmmm:
Τι εγινε, πες μας! Ανωνυμα ειναι εδω τα πραγματα!
Σε πονεσε πολυ καποιος Βουλγαρος κυριολεκτικα η μεταφορικα? Καποιο προσωπο που αγαπας μηπως ηρθε για διακοπες στην Χαλκιδικη και οταν επεστρεψε "ηταν διαφορετικο προς εσενα" και χαμογελουσε σαν χαμενο? :inlove: Μην παει ο νους στο κακο! Εχουμε πολλους τουριστες απο την γειτονα εδω στην Χαλκιδικη!
Ανοιξου μας... Μας ενδιαφερει!!