Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#600380 E, ρε μάνα μου, τι μάσκα είναι αυτή... :s_devil
Τα κάγκελα της φυλακής είναι για τους λεβέντες... :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#600381 Το συγκεκριμένο μοιάζει πολύ με καρτούν!


< >
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#600383 αφού τα αμερικανά γουστάρουν κάγκελα, κάγκελα. ότι πει ο πελάτης.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#600393
mirage έγραψε:Αρεσει στους Κινέζους ομως και το εσωτερικό δεν το λες κακό. ΕικόναΕικόνα


Μαμάκα μου! :omg: :help:

Θα το τρώω όλο το φαγητό μου! :help:

Μοιάζουν σαν κάποιος να έχει φωτοσοπάρει μία υπερβολική μάσκα... :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#600394 Εξίσου όμορφο θα ήταν να μεγαλώσουν το σήμα με διάμετρο κάνα μέτρο και να πιάνει όλο το καπό.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#600396 Αρέσουν στους Κινέζους, στους Αμερικάνους, στους Άραβες, στους Ρώσους και σε μένα!

Η BMW πάντως με ανακοίνωση της έσπευσε να καθησυχασει τα πλήθη ότι αυτή η τεράστια μάσκα ΔΕΝ θα επεκταθεί στα υπόλοιπα μικρότερα μοντέλα της και θα υπάρχει μόνο στην πριμιουμ κατηγορία της 7.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#600418 Αυτή την στιγμή έτσι λέει. Αν δει από την άλλη πως οι αγοραστές της σειράς 1 πχ θέλουν και τέτοια μάσκα, θα βάλει τέτοια μάσκα, γιατί όχι δηλαδή; Αφού το ζητάει η αγορά, θα το δώσει η BMW. Τέλος οι αναχρονισμοί, η εταιρεία εκμοντερνίζεται, πάρτε το χαμπάρι! :rtfm:


:s_shout
Άβαταρ μέλους
By sakis_m
#600497 Εικόνα

Τιμή και δόξα στην 303 :s_drinks

Διαβάζω πως ήταν η πρώτη bmw με inline 6 και kidney grill
Άβαταρ μέλους
By mirage
#600500
Anonymous Founder έγραψε:Αυτή την στιγμή έτσι λέει. Αν δει από την άλλη πως οι αγοραστές της σειράς 1 πχ θέλουν και τέτοια μάσκα, θα βάλει τέτοια μάσκα, γιατί όχι δηλαδή; Αφού το ζητάει η αγορά, θα το δώσει η BMW. Τέλος οι αναχρονισμοί, η εταιρεία εκμοντερνίζεται, πάρτε το χαμπάρι! :rtfm:


:s_shout


Δεν ξερω τι κάνει η εταιρεία αλλα τα ίδια πανω κάτω, μην πω και χειρότερα, γραφονταν και για τα σχέδια του Bangle.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#600944 Είναι και original part βλέπω. Εξαιρετικό φαίνεται, η BMW αφουγκράζεται τις ανάγκες του κοινού της, εύγε!
:thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#601013 Πρώτο ταξίδι χθες με το GT κ έχω να πω πως άφησε πολύ καλές εντυπώσεις!

Κύλιση πολύ καλή, θέλει λίγο να συνηθίσει κανείς την υψηλότερη θέση, ειδικά αν οδηγά κανείς καθημερινά κουπέ-κάμπριο. Εγώ την έχω ρυθμίσει στη χαμηλότερη δυνατή θέση.

Από εκεί κ πέρα τα ηλεκτρονικά είναι μεγάλη αναβάθμιση. Με το που βάλω μπρος συνδέεται με spotify κ συνεχίζει την Playlist που είχε αφήσει. Ασχέτως αν έχω παίξει ξανά spotify σπίτι ή στο άλλο αμάξι (εκεί με jack 3.5). Αυτό πρέπει να γίνεται φαντάζομαι σε όλα τα αμάξια πλέον, απλώς το σημειώνω.

Από εκεί κ πέρα, πλέον μπορούμε να αλλάξουμε πάνα το μικρό στο πορτ παγκάζ πολύ άνετα (αρκεί να μην είναι φουλ γεμάτο!). Επίσης η σύζυγος κάθισε όλη τη διαδρομή της επιστροφής στην πίσω μεσαία θέση άνετα, μπήκε κ βγήκε χωρίς να ξεμονταριστούν τα καρεκλάκια στις ακριανές θέσεις (αυτό έχει να κάνει κ με τη σύζυγο βέβαια, έχει επιστρέψει στα φυσιολογικά κιλά κ φορά τα κανονικά της ρούχα 2,5 μήνες μετά την εγκυμοσύνη, ενώ εγώ ακόμη όχι :lol: :lol: )


Πρώτη φορά οδήγησα κ βράδυ. Φώτα πορείας led πολύ καλά, άρεσε πολύ η panorama οροφή. πρέπει να μειώσω κάπως την ένταση στον κρυφό φωτισμό στις πόρτες, μου φάνηκε λίγο έντονος. Κατά τα άλλα τα αναμενόμενα από ένα τέτοιο αμάξι.

Κατανάλωση κυμάνθηκε στο 5,5 λ/100 χλμ με μέση ταχύτητα 110 χαω (αυτοκινητόδρομο μόνο) στο normal mode. Economy δεν έβαλα, πρώτα θέλω να μάθω το αμάξι κ μετά θα ασχοληθώ με επιδόσεις κ καταναλώσεις.

Στη γυναίκα φάνηκαν χθες οι 17άρες μικρές, όπως κ εμένα. Με primacy πάνω μου φαίνεται κάπως σκληρό το λάστιχο, αν κ είναι περσινής παραγωγής. Αυτό έχει πάνω, αυτό θα αφήσω. Χειμερινά θα πάω μάλλον σε 18άρες, είναι κ πιο μαλακό το λάστιχο εκ φύσεως. All weather δε μπορώ να βάλω γιατί δεν υπάρχουν με αστέρι (bmw approved - μου είπαν), γεγονός που αν το πράξω κ βάλω χωρίς άστρο να χάσω εγγύηση διαφορικών κτλ. (μπίζνεςςς :innocent: ). Θα ψάξω πριν αγοράσω αν ισχύει.







< >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#601023 Με γειες να το χαρείτε.
Ωραίο κόλπο αυτό με τα approved ελαστικά και τη εγγύηση διαφορικού... Δεν το είχα ξανά ακούσει.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#601025
PeterPan έγραψε:Πρώτο ταξίδι χθες με το GT κ έχω να πω πως άφησε πολύ καλές εντυπώσεις!

Κύλιση πολύ καλή, θέλει λίγο να συνηθίσει κανείς την υψηλότερη θέση, ειδικά αν οδηγά κανείς καθημερινά κουπέ-κάμπριο. Εγώ την έχω ρυθμίσει στη χαμηλότερη δυνατή θέση.

Από εκεί κ πέρα τα ηλεκτρονικά είναι μεγάλη αναβάθμιση. Με το που βάλω μπρος συνδέεται με spotify κ συνεχίζει την Playlist που είχε αφήσει. Ασχέτως αν έχω παίξει ξανά spotify σπίτι ή στο άλλο αμάξι (εκεί με jack 3.5). Αυτό πρέπει να γίνεται φαντάζομαι σε όλα τα αμάξια πλέον, απλώς το σημειώνω.

Από εκεί κ πέρα, πλέον μπορούμε να αλλάξουμε πάνα το μικρό στο πορτ παγκάζ πολύ άνετα (αρκεί να μην είναι φουλ γεμάτο!). Επίσης η σύζυγος κάθισε όλη τη διαδρομή της επιστροφής στην πίσω μεσαία θέση άνετα, μπήκε κ βγήκε χωρίς να ξεμονταριστούν τα καρεκλάκια στις ακριανές θέσεις (αυτό έχει να κάνει κ με τη σύζυγο βέβαια, έχει επιστρέψει στα φυσιολογικά κιλά κ φορά τα κανονικά της ρούχα 2,5 μήνες μετά την εγκυμοσύνη, ενώ εγώ ακόμη όχι )


Πρώτη φορά οδήγησα κ βράδυ. Φώτα πορείας led πολύ καλά, άρεσε πολύ η panorama οροφή. πρέπει να μειώσω κάπως την ένταση στον κρυφό φωτισμό στις πόρτες, μου φάνηκε λίγο έντονος. Κατά τα άλλα τα αναμενόμενα από ένα τέτοιο αμάξι.

Κατανάλωση κυμάνθηκε στο 5,5 λ/100 χλμ με μέση ταχύτητα 110 χαω (αυτοκινητόδρομο μόνο) στο normal mode. Economy δεν έβαλα, πρώτα θέλω να μάθω το αμάξι κ μετά θα ασχοληθώ με επιδόσεις κ καταναλώσεις.

Στη γυναίκα φάνηκαν χθες οι 17άρες μικρές, όπως κ εμένα. Με primacy πάνω μου φαίνεται κάπως σκληρό το λάστιχο, αν κ είναι περσινής παραγωγής. Αυτό έχει πάνω, αυτό θα αφήσω. Χειμερινά θα πάω μάλλον σε 18άρες, είναι κ πιο μαλακό το λάστιχο εκ φύσεως. All weather δε μπορώ να βάλω γιατί δεν υπάρχουν με αστέρι (bmw approved - μου είπαν), γεγονός που αν το πράξω κ βάλω χωρίς άστρο να χάσω εγγύηση διαφορικών κτλ. (μπίζνεςςς :innocent: ). Θα ψάξω πριν αγοράσω αν ισχύει.







< >
Να το χαρείς.... Τέλεια!
Όντως τα ηλεκτρονικά είναι εθιστικά...Εγώ έχω πάθει πλάκα με το Spotify όντως.
Επίσης όλα τα λεφτά το adaptive cruise και το high beam assist...Τεράστια ηρεμία στο ταξίδι!

< A3003 >