Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Serf
#600047 Γνωστός μου καθηγητής φυσικής θέλει να ανεβάσει στο YouTube καμιά διακοσαρια video με πειράματα. Κάνα εύχρηστο λογισμικό για προσθήκη watermark;;

< >
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#600087
Serf έγραψε:Γνωστός μου καθηγητής φυσικής θέλει να ανεβάσει στο YouTube καμιά διακοσαρια video με πειράματα. Κάνα εύχρηστο λογισμικό για προσθήκη watermark;;

< >


https://www.cosmic.org.uk/blog/how-add- ... ube-videos
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#600245
Serf έγραψε:Εισ' ωραίος!!! Thx!!!

< >

:s_howdy
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#600250
Serf έγραψε:Γνωστός μου καθηγητής φυσικής θέλει να ανεβάσει στο YouTube καμιά διακοσαρια video με πειράματα. Κάνα εύχρηστο λογισμικό για προσθήκη watermark;;

< >

serf όταν τα ανεβάσει στείλε λινκ να τα δούμε, μου αρέσουν αυτά :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By Serf
#600484 Συνδέω USB drive στο laptop και (1) δεν εμφανίζεται στον File Explorer & (2) εμφανίζεται "μερικώς" στο disk management. Καμιά ιδέα τι παίζει;;;

Εικόνα

Έχω δοκιμάσει update driver, uninstall & reinstall από device manager, καθώς και αλλαγή drive letter (από D σε E).
Άβαταρ μέλους
By Serf
#600517 Κριμας... Με εξυπηρέτησε κοντά δέκα χρόνια. Ήταν αναμνηστικό δώρο (δερμάτινο) από ένα έργο πληροφορικής όπου είχαν συμμετάσχει. Το μόνο κακό ότι θα αργήσει το update των χαρτών του 308 γιατί δεν έχω άλλο μαζί μου στις διακοπές.

< Note 4 >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#600811 Τα Bluetooth NC ακουστικά μου σταμάτησαν να φορτίζουν... βάζω το micro USB αλλά δε φορτίζει
Έχουνε κλείσει τα δυο χρόνια όποτε εγγύηση γιόκ... με βολεύουν πολυ καλά κάθονται ωραία πάνω και γύρω απο τα αυτιά μου , και γενικά ειναι σε καλή κατάσταση... δε θέλω να τα ξεγραψω
Είτε τα αφήνω έτσι όποτε πάει το ασύρματο και το NC και τα κρατάω μόνο με καλώδιο είτε ανοίγω... υπάρχει περίπτωση να βάλω χέρι και να φτιάξει; Τι φταίει σε αυτές τις περιπτώσεις συνήθως;
Άβαταρ μέλους
By drdino
#600814 Μάρκα, τύπος; Τα πήρες από αμαζον μήπως;
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#600816 Το πιο πιθανό είναι να χάλασε το βυσματάκι micro USB.

Μια μικρή πιθανότητα είναι να ξεκόλλησε απλά κάποιο ποδαράκι του βύσματος από τα pads της πλακέτας, οπότε σε αυτή την περίπτωση με ένα κολλητήρι απλά το κολλάς ξανά, χωρίς να χρειαστεί να αντικαταστήσεις το βύσμα, που είναι μεγαλύτερος μπελάς.
Άβαταρ μέλους
By melos86
#600817 Φανταζομαι εχεις σιγουρα δοκιμασει αλλο φορτιστη/καλωδιο η τον φορτιστη/καλωδιο των ακουστικων σε αλλη συσκευη! Just sain'...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#600824 Να ρωτήσω λίγο, έχω τελευταία ανακαλύψει εκ νέου το Spotify, το οποίο παίζει περίφημα στο desktop, στον browser πάντα χωρίς διαφημίσεις και μπορώ να επιλέγω ό,τι θέλω, σαν να έχω το premium δηλαδή.
Έχει βρει κάποιος καμιά πατέντα να μπορεί να γίνει το ίδιο και σε ένα κινητό ή tv box ξέρω γω;
Με ένα γρήγορο ψάξιμο, δεν τα κατάφερα, τελευταία δοκιμάζω και τον Opera στο κινητό που είναι εξαιρετικός και σε αντίθεση με τον Chrome, μπλοκάρει τις διαφημίσεις.
Άβαταρ μέλους
By corsair
#600829
Anonymous Founder έγραψε:
Έχει βρει κάποιος καμιά πατέντα να μπορεί να γίνει το ίδιο και σε ένα κινητό ή tv box ξέρω γω;


ερρρμμμμ κατι χρονια τώρα :shifty:
Κώδικας: Επιλογή όλων//forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=1332&t=3241351&hilit=spotify


Ομως, προτου κανεις κάτι να διασφαλισεις τον λογαριασμο σου, περνωντας backup απο τις λιστες που έχεις: http://www.spotmybackup.com/

οποτε αμα γινει μαμακια και γινει ban το account σου, hakuna matata, κανεις νεο λογαριασμο και restore. :iconcool: