Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#593628 Εικόνα


Με ένα σμπάρο δυο τρυγόνια:

Εικόνα

:superman:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#593666 Oh hello.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#593724 Χθες άκουσα ξαφνικά σε φανάρι συοΧολαργο ένα "βουητό", και σκάει πλάι μου ένα GTR. Στο ρελαντί βέβαια αλλά όταν άνοιξε το φανάρι τα έδωσε όλα... Καλό είναι ποτέ πότε να ακούμε σωστό ήχο... Θυμάμαι να το έχω πρωτοακουσει στο Abu Dhabi το 2008 σε στρογγυλό να το κάνει ολο με τις μπάντες...
Στην Ευρώπη πλέον δεν "επιτρέπονται" τέτοιες συμπεριφορές...και ακούσματα...

.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#593815 Δεν ξέρω σε ποιες συμπεριφορές αναφέρεσαι αλλά από ακούσματα άλλο τίποτα. Αν ποτέ βρεθείς Ζυριχη θα σου δώσω και σημείο που ανοίγουν όλοι.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#593821
mirage έγραψε:Δεν ξέρω σε ποιες συμπεριφορές αναφέρεσαι αλλά από ακούσματα άλλο τίποτα. Αν ποτέ βρεθείς Ζυριχη θα σου δώσω και σημείο που ανοίγουν όλοι.
Οκ. Θα ενημερώσω !!! Αλήθεια κάνουν μπάντες σε πλατείες έστω και βραδυ??
Ρώτησα φίλο μας στο ΕΤΗ, και δήλωσε άγνοια βέβαια ήταν φρέσκος τότε στη πόλη.

.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#593838 Μπάντα σε πλατεία μόνο από αυτές που παίζουν μουσική γιατί άμα σε δει ο πολιτσμανος να κανείς μπάντες με το αμάξι την έβαψες. Ανοίγματα πάντως ακούς αρκετά. Υπάρχει καγκουροσημειο κοντά στη λίμνη για να ακούσεις αλλά μέχρι εκεί.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#594071
mirage έγραψε:Μπάντα σε πλατεία μόνο από αυτές που παίζουν μουσική γιατί άμα σε δει ο πολιτσμανος να κανείς μπάντες με το αμάξι την έβαψες. Ανοίγματα πάντως ακούς αρκετά. Υπάρχει καγκουροσημειο κοντά στη λίμνη για να ακούσεις αλλά μέχρι εκεί.


Μα φυσικα θα τη βαψεις, Ελβετια ειναι... Εκει που ανοιγουν ποσο μηκος ευθειας εχει?? αξιζει η οχι μεχρι το αλλο φαναρι.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#594087 Δεν εχει σημασία το μήκος της ευθείας, 50 άντε βαριά 60χλμ/ωρα μιλαμε για εντός πόλης σε αρκετά πολυσύχναστο σημείο με πεζούς και τραμ. Εχει κατι αυτοκτονικούς που πατάνε παραπανω αλλα ειναι η εξαίρεση.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#596337 Εικόνα

Εικόνα

Κι ένα σπάνιο πλέον:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By mirage
#596357 Ωραία η Μερκα.
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#596386 Κι άλλη Urus:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#596463 Κεφαλογυρισμα βλέπω να έχει όπου και να βρίσκεται!
Άβαταρ μέλους
By g8777
#596468 Εικόνα

:ninja:
:superman: