Φορουμ για τον υποψήφιο ή αναποφάσιστο αγοραστή, καινούριου ή μεταχειρισμένου
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#595618
Νίκος Παππάς έγραψε:
EDDIE_147 έγραψε:Νίκο Παππά τι εννοείς full led;

Οι απλες εκδοσεις εχουν led ημερας.

Απο την style και πανω η ΤΟΥΟΤΑ λεει οτι εχουν bi-led το οποιο οπως το καταλαβαινω σημαινει φωτα ημερας, διασταυρωσης και πορειας


Όλα έχουν LED. Bi-LED είναι πιο ακριβή υλοποίηση.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#595622 @ EDDIE_147 & Asimov, σας ευχαριστω. Δεν το ηξερα, νομιζα οτι ηταν μαρκετινιστικο τρικ :s_howdy

Μολις μου γλυτωσατε 2.700€ απο το επομενο αμαξι μου. Χρωσταω κερασμα οταν το παρω. θα περιμενετε ομως μερικα τερμινα :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#595643 mirage θα γίνω σπαζοτέτοιος αλλά μπορείς να μας κάνεις ταληράκια τους δυο πίνακες;
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#595655 Επειδή δεν ξέρω αν ισχύει αλλά τογιοτεος μου έχει πει για 0 μεταπωληση σε μτχ υβριδικά και έχω και εγω την ίδια εντύπωση, πριν φτάσουμε στο ταμείο έχει καμία ουσία να ληφθεί κατι τέτοιο στα υπόψιν?!
Άβαταρ μέλους
By JBT
#595657 11 χρόνια εγγύηση έχει το υβριδικό σύστημα

στην 5ετία πχ εάν αποφασίσω να το δώσω, θα έχει άλλα 6 εγγύηση :s_shout

για το υπόλοιπο έχει 3+3+βλέπουμε

το θέμα είναι όπως βλέπω να κινείται η υπόλοιπη αυτοκινητοβιομηχανία, σε 5 χρόνια θα είναι εύκολα καμιά 10ετία μπροστά από τους υπόλοιπους που δεν έχουν ήδη ανάλογες υλοποιήσεις....

εκτός κι αν πωλήσει αυτούσιο το σύστημα σε άλλους :s_crazy

με παραγγελία τωρινή, παραλαμβάνω μέσα Σεπτέμβρη :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By drdino
#595662 Curve adaptive
vs
Non adaptive
Εικόνα

Φαίνεται δλδ να έχει καλύτερο φωτισμό στις στροφές. Το περίεργο είναι που αυτό με τα μη-προσαρμοζόμενα φαίνεται να έχει λίγο καλύτερη μεγάλη σκάλα στην ευθεία. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#595669 Tα curve adaptive απο την αλλη έχουν καλύτερη μεσαία στην ευθεία.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#595673 Εσεις που εχετε δει και αλλες μετρησεις, τα led του γενικα εχουν καλη αποδοση;

Γιατι αν συγκρινω τα διαγραμματα με τα δικα μου αλογονου, δεν υπαρχει σχεση
Άβαταρ μέλους
By JBT
#595827 θα πάω να το ξαναδώ σήμερα και να το ζητήσω για μεγαλύτερο τεστ :hmmm:

είμαι σχεδόν έτοιμος, μαζί μου έχω την προκαταβολή :lol: βέβαια από άλλη αντιπροσωπεία έγινε καλύτερη τιμή οπότε το βλέπω κι αυτό :ninja:

ωστόσο τώρα που μπήκα λίγο στη σελίδα της τουότα, μέσα εκεί λέει ότι οι μπαταρίες είναι με νικέλιο ενώ στα βιντεάκια που έβλεπα έκαναν λόγο για λίθιο :hmmm: :hmmm: :hmmm: κλασική δημοσιογραφία του κ@#@# ;
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#595829 Στην παρουσιαση του μοντελου ελεγαν οτι τα σενταν / στεισον εχουν λιθιου και το χατς νικελιου. Μαλλον λογω προμηθευτων; :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#595849 Αν και στην αρχή δε μου έκανε κλικ, όσο το βλέπω ομορφαίνει το νέο κορολλάκι, και φαίνεται πραγματικά ολοκληρωμένη πρόταση γύρω στα 25,000. :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By Govus
#595852 Ψιλοάσχετο, αλλά θυμάμαι πριν καμμιά 10ετία, που "ειδικά" hatch, σαν το Clio RS (π.χ.) μας φαίνονταν ακριβά στα 27 χιλιάρικα, ενώ τώρα χρειάζονται ( ? ) σχεδόν 25 για ένα αξιοπρεπές οικογενειακό :hmmm: ;