Για τα ταξίδια που κάναμε κι αυτά που θέλουμε να κάνουμε
Άβαταρ μέλους
By Chris
#595772 Δεν ξερω πως καταφεραν και το εκαναν, αλλα σημερα ελαβα το newsletter τους. Δεν εδωσα ποτε το email μου, απλα πατησα το link του drdino πριν 2-3 μερες που το ποσταρε :hmmm:


< >
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#595774 Αυτά συμβαίνουν όταν κάποιος δεν μπαίνει με private window στον browser ώστε να σβύνονται τα cookies σε κάθε κλείσιμο .
Χωρίς private και VPN δεν κουνιέμαι. Και tor , standby .
Άβαταρ μέλους
By mirage
#595785 Το Tor απο όλα αυτά που έγραψες ειναι το μόνο που διασφαλίζει "πλήρη" ανωνυμία.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#595791 Ενταξει, κατσε μια να παω στον ΙΤ να του πω να μου περασει tor και vpn :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#595792 private windows έχουν όλοι οι browsers .
Ο opera browser έχει και built-in free γρήγορο vpn .
Τor browser είναι ένα μικρό προγραμματάκι . το κατεβάζεις και το τρέχεις όποτε θες εσύ . Δε μπορείς να το κρύψεις κάπου ; σε έναν φάκελο με άσχετο όνομα;
Άβαταρ μέλους
By mirage
#595793 Το private window δεν εξασφαλίζει κατι ιδιαίτερο. VPN και tor σε εταιρικό δίκτυο σημαίνει τηλ απο το IT σε 1-2 λεπτα απο την ενεργοποίηση τους αν έχεις internet φυσικα μετα απο όλα αυτά.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#595794 αφού σου εξασφαλίζει ανωνυμία !! :lol:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#595835 Ναι καρδιά μου αλλα σε εταιρικό δίκτυο δεν παίζει απλά.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#595845 επειδή ανοίγει κερκόπορτα , το πρόσεξα σήμερα καλύτερα.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#595856 Μόλις βάλεις εκτελέσιμο αρχείο στον υπολογιστή σου σε εταιρικό δίκτυο θα αρχίσουν να χτυπάνε καμπανάκια.

Πρακτικά ανωνυμία δεν υπάρχει, αν θέλουν να σε βρουν θα σε βρουν όσα tor και VPN και να χρησιμοποιείς.

Απλά με αυτά αποκλείεις ερασιτέχνες και εταιρείες.

< >
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#605205 Για βγάλτε μου οι ειδικοί (εσένα εννοώ χΟλλανδέ :ninja: ) πρόγραμμα με τουριστικές ατραξιόν για 3 μέρες, αρχές Οκτωβρίου (2 άτομα) στο Άμστερνταμ. :)

Οι προτάσεις προς βρώση στα παρακάτω, ισχύουν ακόμα;
viewtopic.php?p=232985#p232985
viewtopic.php?p=458384#p458384
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#615149 Καλημέρα!

Τι αξίζει στο Μάαστριχτ από άποψη φαγητού, καφέ κλπ?

Πάω να βρω την :inlove: !

< Note 8 >