Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#595735
Y.V έγραψε:
QsisVTS έγραψε: λόγω του κύκνειου άσθματος της



Κύκνειο άσθμα; :s_omg :lol:

:lol:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#595737
g8777 έγραψε:Φακιν πλεμπς :s_empathy


Πριν 15κάτι χρόνια στο LGAV την πέτυχα ένα καλοκαίρι μπροστά μου στην ουρά του check in της Aegean. Ταπεινός άνθρωπος από τότε, δεν άφησε τα λεφτά και τη δημοσιότητα να της πάρουν τα μυαλά. Εκείνη πήγαινε Μύκονο, εγώ Θεσσαλονίκη. Η κοπέλα στο γκισέ ήταν starstruck και με το που ήρθε η σειρά μου ρώτησε την διπλανή της "Αυτή ήταν η;". Κάπου εκεί χωρίσαν οι δρόμοι μας. Αυτά.

Εικόνα

-------

Edit: Για να επιστρέψουμε εντός θέματος, ένα postmortem της ήττας του Συριζα εξ'αριστερών:
The three mistakes behind Syriza’s demise in Greece
(Υπόψη ότι ο τύπος είναι μέλος του ΜέΡΑ25, οπότε θα έχει και τις ανάλογες προκαταλήψεις)
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#595741
Zorz έγραψε:(Υπόψη ότι ο τύπος είναι μέλος του ΜέΡΑ25, οπότε θα έχει και τις ανάλογες προκαταλήψεις)

Αυτόματα χάνει την όποια σοβαρότητα το άρθρο
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#595751 Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#595790
g8777 έγραψε:Εικόνα
:s_bye


Εικόνα

ΠΡΩΤΟΙ ΕΔΩ
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#595795
georgetz έγραψε:Εικόνα,

ώπα λάθος, ΚΑΛΑ ΡΕ ΤΟΝ ΒΓΑΛΑΤΕ :rant:


Δε θέλω να γίνω σταλεγάκιας, προφήτης etc, όμως τα έλεγα και τα έγραφα εγκαίρως:

diplomat (Fri May 31, 2019 5:36 pm) έγραψε:^ απροπό, επειδή ο κωνσταντίνος είναι γνωστός στην α' και δη στο 5ο δημοτικό διαμέρισμα (μάδερλαντ του δίπλωματ), έχω την υποψία ότι θα τα πάει καλά (aka θα βγει). :lipsealed: :(

Τσέκαρα λίγο τα κιτάπια μου και ο φίλος δηλώνει ως αυτόχθων της πλ. αμερικής άρα βάλε και το 6ο μέσα.
Εμπλουτισμένη η επόμενη βουλή.

Άβαταρ μέλους
By Govus
#595800 Μεταξύ μας τώρα, μόνο εγώ (άντε κι ο g7778) δεν μπήκαμε φέτος βουλή...
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#595803 g ψήφιζα και με τα 2 χέρια , θα έπινε καφέδες με το Εφάκι ...
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#595805 Πες τους ρε G.
Εμείς δε θέλαμε να μπούμε ρε κορόιδα. :rtfm:
Εμείς απλά βάλαμε τους δικούς μας ανθρώπους:
https://www.voria.gr/images/thumbs_xlar ... FVCltX.jpg
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#595807 Εντελώς τραγικό πάντως το γεγονός ότι το γιουνάνισταν έβαλε μόνο 20% γυναίκες στη βουλή, ποσοστό που αυξήθηκε μεν, εντούτοις ελάχιστα και παρά τη ποσόστωση 40% το υποψηφίων.

Ούτε τα βασικά, ούτε τα απλά, ούτε τίποτα. :(
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#595808
diplomat έγραψε:Εντελώς τραγικό πάντως το γεγονός ότι το γιουνάνισταν έβαλε μόνο 20% γυναίκες στη βουλή, ποσοστό που αυξήθηκε μεν, εντούτοις ελάχιστα και παρά τη ποσόστωση 40% το υποψηφίων.

Ούτε τα βασικά, ούτε τα απλά, ούτε τίποτα. :(

:lol:

ρε διπλωμάτη σταμάτα σε παρακαλώ
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#595809 Με ενοχλεί φίλε. Τί να κάνουμε.

Σκέφτηκα να γράψω και για ικανό ποσοστό λοατκι και μειονοτικών βουλευτών επίσης, μα συγκρατήθηκα παρότι το πιστεύω/θέλω. :lol:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#595811 εμένα από την άλλη με ενοχλούν οι διάφορες ποσοστώσεις που μόνο δημοκρατικές ή αξιοκρατικές δεν είναι

δηλαδή να παραπονεθώ που στη δική μου δουλειά οι γυναίκες παίζει και να υπερτερούν σε σχέση με τους άντρες ή βρίσκω συνέχεια εργοδότες γυναίκες; :lol: είναι αστεία πράγματα αυτά..