Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#539840
Dimsabas έγραψε:Αν το άρθρο στοχεύει στην διαφημιστική καμπάνια, τότε έχει καλώς. Αν είναι το πρώτο άρθρο για το Νίρο, τότε το Drive κοιμάται όρθιο.


Σοβαρά τώρα δεν κατάλαβες ότι πρόκειται απλά για μια δημοσίευση των επίσημων χαρακτηριστικών του αυτοκινήτου; Το πέρασες για δοκιμή;
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#539983 Το θέμα είναι αν εσύ κατάλαβες τι έγραψες... :lol:


Dimsabas έγραψε:Αν είναι το πρώτο άρθρο για το Νίρο, τότε το Drive κοιμάται όρθιο.


Είναι απλά η παράθεση των επίσημων χαρακτηριστικών του αυτοκινήτου.
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#591058 https://www.drive.gr/news/nea-montela/e ... ceed-video

Μ’ αρέσει παρα πολύ.
Ειδικά στην έκδοση 1.6 T-GDi με 204 PS!
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#595570 Είδα δύο νέα Proceed στο δρόμο σήμερα.
Καλή αντιγραφη της Panamera Wagon από πίσω. Αρεσκω.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Govus
#614603 Την ίδια στιγμή, που οι σχεδιαστές "ευρωπαϊκών" αυτοκινήτων κοιμούνται όρθιοι, οι Κορεάτες πάνε για βραβεία design :

Εικόνα

https://www.motor1.com/news/381670/2021 ... e8UaerztFw
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#645144 Το είχα πετύχει στη Βουδαπέστη. Ένα κόκκινο και ένα μπλε ηλεκτρίκ.
Είχα μείνει με το στόμα ανοιχτό, αφού από μακριά δείχνει ότι είναι κάτι ιδιαίτερο και ξεχωριστό.
Δεν ξέρω αν θα με πήγαινε ταμείο, αλλά είναι σίγουρα αξιοπρόσεκτο.

Και αν σε αυτή τη γενιά αυτοκινήτων πήρα Ισπανικό, έστω γερμανικών καταβολών, στην επόμενη ίσως πάρω κορεατικό...
Κάνουν πολύ σοβαρή δουλειά.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#645145 Σε κίτρινο ειναι φοβερό.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#645148 Δεν έχω ιδέα πόσο κοστίζει στην Ελλάδα. Αλλά σαν παρουσία και σαν τεχνολογία, νομίζω δεν έχει να ζηλέψει κάτι από την κορυφή. Δεν ξέρω επίσης πού τοποθετείται στην αγορά: είναι στην κατηγορία της 3άρας και της C, ή στην πιο πάνω, 5άρα και Ε (BMW και Mercedes αντίστοιχα).
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#645155 Είναι πάντως εξίσου, αν όχι περισσότερο όμορφο (στα δικά μου μάτια). Και δεν συζητώ πως εν τέλει θα είναι και πιο αξιόπιστο...